» Roboti »Robotická loď, bazénový čistič

Robotická loď, bazénový čistič


Vítám vás čtenáře a obyvatelům našich stránek.
Chápu, že je trochu brzy používat tento domácí produkt, ale jak se říká, „Připravte si v létě saně“

Autor tohoto nápadu miluje plavat ve svém bazénu, ale měl problém. Jde o to, že hmyz velmi často spadne do bazénu, a proto plavání různými mouchami a vosami není příliš pohodlné.

Autor velmi zvláštně našel řešení tohoto problému. Navrhl něco jako robotický vysavač do místnosti, ale jen toto robot Je určen pro bazén a neabsorbuje nic, ale pomáhá utopit hmyz, aby se samostatně dostal z vody. Tím se šetří hmyz a současně se čistí prostor bazénu.Podle mého názoru je myšlenka docela dobrá ai když do bazénu nespadne hmyz, do každého bazénu se vždy dostanou různé drobné zbytky. Můžete lehce změnit pasti a pak loď poběží na vodě a sbírá částice odpadu plovoucí na vodě.


Nástroje a materiály.


Výrobní proces.
Myšlenkou autora je čištění bazénu pomocí sluneční energie.

Autor rozebírá své již nepotřebné LED solární svítilny. Potřebuje pouze solární článek. I když tuto položku lze snadno zakoupit na stejném zařízení Aliexpress, například
Nyní autor vytáhne ze svých zásob obrovskou krabici s mnoha různými motory, okamžitě uvidíte, že před námi je skutečný mistr, nic nevyhodí. Autor musí najít motor s nízkým výkonem, který dokáže uvést solární panel do pohybu. Autor zkontroloval několik kusů a přišel k němu jeden malý motor.Když je motor vybrán autorem, znovu se probodne do svých zásob a najde tam starý model plachetnice, která v mládí stála na polici, a nyní se může opět hodit. Použití modelu lodi pro tento domácí produkt samozřejmě není nutné, můžete jednoduše vyřezat kus dřeva ve tvaru lodi. Můžete se pokusit vystřihnout polystyren nebo expandovaný polystyren, ale pravděpodobně bude taková loď příliš lehká a bude zničena větrem.Autor také najde kovovou tyč s přibližným průměrem 2 mm a trubku. Vnitřní průměr zkumavky by měl být o něco větší než průměr tyče.Jiný autor bude potřebovat šroub, také ho najde. Není-li takový, může být šroub snadno vyroben ze stejné plechovky s nápoji nebo z konzervovaného jídla.

Pokračujeme, autor vybere vrták rovný průměru trubice, kterou našel. Teď musí udělat úhel ve zádi lodi, takže druhý okraj díry vyjde na palubu. V takovém případě musíte zajistit, aby vrták prošel středem lodi a aby se neodchyloval na stranu.
Autor zkontroluje otvor, vloží trubici a vloží tyč do trubice. Je však jasné, že motor nemá kam dát.
Musíte odstranit část balíčku.

Autor vytvoří značku a odstraní všechny zbytečné dláta. Nyní by mělo být vše perfektní.Protože sladění osy hřídele s osou motoru bude docela obtížné,
Autor spojí hřídel s motorem pomocí malé části hadičky s vhodným průměrem.
Autor vloží výsledný mechanismus do otvoru v lodi. Motor je namontován na epoxidové pryskyřici.
Zatímco pryskyřice zaschne, autor se rozhodl řešit solární baterii. Protože není určen k práci ve vodě, autor jej utěsňuje lakem na nehty. Aplikuje lak na elektrická připojení a také zpracovává panel po obvodu.
Po zaschnutí laku autor pájí svorky baterie k motoru, nejdřív musíte zkontrolovat směr otáčení motoru. Takže později se ukáže, že loď pluje opačným směrem. Autor nalepuje solární panel na horké lepidlo.Autor ukousl přebytečnou část šachty a upevnil na ni šroub.


Nyní autor kontroluje účinnost lodi. Solární panel produkuje dostatek energie k provozu motoru. Tato loď samozřejmě nebude spěchat jako sportovní loď, ale není to nutné.Nyní musíte připojit samotný nástroj na záchranu hmyzu. Autor připevňuje na dřevěnou tyčinku dva kusy síťoviny. Nalepte se na záď lodi.
Možná je na čase produkt vyzkoušet.
Autor rozbije láhev šampaňského na boku lodi a vloží ji do vody.

Loď okamžitě s jistotou absolvuje kurz. Záchranáři dopředu !!!


Nyní může robot plavat po celé hodiny. Je vidět, že jakmile se loď přiblíží k topícímu se hmyzu a chytí je sítí, okamžitě vystoupí z vody podél látky a přesunou se na palubu. Jak se říká, „Spása utonutí je prací nohou utonutí“.
Po několika minutách plavby se na lodi shromáždilo mnoho obětí vodního živlu.Teď si představme, že v bazénu nejsou živí hmyz, ale na povrchu se vznášejí malé zbytky a mrtvý hmyz, fuuu. V tomto případě můžete místo kusů látky ušít a připojit malé pytle stejné látky. Loď bude cirkulovat celý den po vodě a shromažďovat plovoucí odpadky v těchto pytlích.

Autor domácího produktu je obecně spokojený a spokojený se svým dokončeným projektem.
Rozloučím se s vámi, děkuji vám za přečtení, pokud zanecháte komentář (doufám, že bude pozitivní) úsměv ) Budu také rád.

Dobré nápady a dobrá nálada !!!
6
4.8
4.8

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko
1 komentář
Dobrý nápad ... stačí přidat automatizaci. Takže se loď mění z pobřeží na pobřeží s jiným směrem.

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...