» Lov »Kutilský lovec lišek

Kutilství pro kutily pro lov lišek

Kutilství pro kutily pro lov lišek

Postupem času se mnoho změn, včetně lovců. Kromě toho se lov již změnil ve srovnání se 70-80 lety minulého století nebo dokonce před několika desítkami let. V současné době mnoho lovců loví společnosti, které používají vozidla, jako jsou auta a sněhové bouře. V poslední době se stal velmi populární lov perem. Staré časy se samozřejmě již nemohou vrátit, ale přesto, pokud si přejete, můžete najít příležitost k lovu, jak touží vaše duše. Například můžete lovit lišku se krupicí.

Abyste mohli v takovém lovu uspět, musíte mít kvalitní návnadu. Dnes trh nabízí široký výběr různých návnad, ale je nejlepší používat návnady své vlastní výroby.

Decoy musí být vyrobeny z buk, protože tento strom mu dává nejlepší kvalitu.

Fáze 1.
Nejprve tedy musíte nařezat 2 talíře o velikosti 65-12-6 mm.

Tyto desky by měly být v dostatečném vzájemném kontaktu.


Fáze 2.
Nyní, uvnitř každé desky, je nutné vyříznout příčnou drážku s hloubkou 0,5 - 0,6 mm. a šířka 3 mm.


Fáze 3.
Před zahájením práce s touto fází musíte připravit 2 dřevěné zátky.

Nyní z tenké gumy (např. Rukavice, kuličky atd.) Je nutné odříznout pruh o šířce 2 mm. a vložte do otvoru. Dále musí být pás velmi pevně sevřen dřevěným korkem.

Je nutné, aby se všechny drážky dokonale shodovaly. Nyní musíte vzít jednu z desek a vyvrtat na ní dva stejné otvory. Průměr těchto otvorů by měl být přibližně 2-2,5 mm.

Druhý konec musí být navlečen do otvoru, který je poblíž, je to nezbytné pro snadné nastavení napětí (sevřete zátku). Aby bylo pískání myši a zvuk tenčí a vyšší, musíte gumu velmi pevně zatáhnout. Při výrobě návnad vlastními rukama můžete vyrobit několik kusů s různými rozsahy.

Staré a mladé lišky půjdou s tímto vztekem (vrzání myši) s vzrušením. Nesmíme zapomenout, že není vhodné vyrábět návnady velmi tenkým hlasem, může to být falešné.Musíte si také pamatovat, že liška je aktivní nepřetržitě a může lovit pozdě v noci i za soumraku. Za klidného počasí liška chytí vrzání myši z 500 kroků. Nejlepší reakce této bestie na zvuk návnad bude, když uslyší první dva nebo tři zvuky jeden po druhém a čtvrtý a pátý jednotlivě. Poté, co přitáhnete pozornost lišky a změníte její směr správným směrem, již nemůžete volat.

Liška často ustoupí stranou a zastaví se, což může vyvolat dojem, že je „k lampě“. Avšak dříve či později se však na správné místo dostane, nedávno slyšené pískání. Hlavní věc je nepochybovat.
9
6
8

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...