» Steampunk »Broušte mosazný zapalovač

Ostříme mosazný zapalovačVítám všechny fanoušky k řemeslu, navrhuji zvážit pokyny pro výrobu zajímavého zapalovače udělej to sám. Většina dílů je vyrobena pomocí soustruhu, takže se bez ní neobejdete. Hlavním materiálem pro domácí je měď a mosaz. Tento zapalovač je spolehlivý, odolný, může to být skvělý dárek a suvenýr. Pokud vás projekt zajímá, navrhuji jej podrobně prostudovat!

Materiály a nástroje používané autorem:

Seznam materiálů:
- mosazná trubka (tělo);
- kulatá mosaz pro soustružení;
- měděný drát;
- krásná mince (na ozdobu);
- křemík pro zapalovače a kolo;
- knot;
- bavlněná vlna;
- kolečka;
- pryžová těsnění.

Seznam nástrojů:
- soustruh;
- hořák, tavidlo, pájka;
- vrtací stroj a vrtačka;
- soubory;
- činidla pro čištění a leptání mosazi.

Domácí výrobní proces:

První krok. Bydlení
Nejprve připravíme tělo, jako materiál používáme kousek mosazné trubky vhodného průměru. Autor dělá drážky na obou stranách trubky, do které postranní kryty půjdou.

Kromě toho vyvrtáme v krytu otvory pro instalaci různých součástí.


Krok dva Otočte díly a pájte k tělu
Pomocí soustruhu brousíme všechny potřebné detaily pro fungování zapalovače.

Nejprve musíte vyrobit držák na křemík, na kterém bude kolo umístěno, což bude tvořit jiskry. Část se skládá z trubice, která prochází celým zapalovačem a vystupuje pod ní, a držák kola je namontován nahoře.

Na vrcholu zapalovače je stále kování pro knot a držák pera. Po provedení všech detailů je autor pečlivě pájí zevnitř, vše musí být provedeno hermeticky, jinak dojde k úniku paliva.

Krok tři Zadní kryt
Broušíme zadní kryt z kulatiny, uprostřed je otvor s velkým průměrem se závitem. Tato díra je nezbytná pro údržbu zapalovače, jeho plnění bavlnou, výměnu knotu a doplnění paliva.Po otočení součásti ji můžete připájet k tělu.


Krok čtyři Přední kryt
Rovněž brousíme přední kryt z kulatiny, má drážky pro instalaci dekorativních prvků. Jedním takovým prvkem je spirálovitě kroucený měděný drát. A také krásná mince se chlubí zapalovačem. Všechny tyto části jsou spolehlivě připájeny k zapalovači.
Krok pět Pahýly
Vyrábíme čepice pro horní a dolní část. Zapalovač může být znovu naplněn spodní trubkou, uvnitř trubky je závit, do kterého se uzavírací ventil otáčí.

Horní uzávěr je potřebný pro zhasnutí zapalovače a pro zapečetění zapalovače. Závit je zde již vyříznut přes trysku a pro zajištění je použito víko se závitem.Horní kryt je umístěn na přídi, která je otočně připevněna k zapalovači. Odšroubovali jsme kryt, zvedli rukojeť a zapalovač je připraven k použití. Rukojeť může být vyrobena z mosazné tyče.

Krok šestý Patinace
Autor vyčistil lehčí tělo chemickým činidlem a pak se ponořil do roztoku, aby vytvořil patinu. Mosaz oxidovala a ztmavla. Po důkladném promytí a vysušení lze zapalovač opět sestavit. Vložili jsme křemíkovou tyč, zpět ji pružinou a zavřeli spodní víčko. V důsledku toho bude tyč přiléhat a při opotřebení se bude pohybovat směrem k volantu.

Rukojeť a kolo jsou připevněny pomocí malých šroubů. Nakonec zapalovač očekává, že vyleštění vyčnívajícími částmi bude vypadat lehčí, domácí vzhled vypadá nádherně.

Sedmý krok. Montáž, tankování a testování
Před doplňováním paliva je dutina zapalovače naplněna bavlnou a je také nainstalován knot. Poté autor rovnoměrně nalévá bavlnu s benzínem na zapalovače a utahuje víko. Zapalovač je připraven, rozsvítí se poprvé. Domácí produkt vypadá skvěle spolu s podobné pouzdro z mosazné cigarety nezůstaneš bez pozornosti.


Projekt je dokončen, doufám, že se vám domácí práce líbila a že jste pro sebe našli užitečné myšlenky. Hodně štěstí a kreativní inspirace, pokud se rozhodnete to zopakovat. Nezapomeňte se s námi podělit o své nápady a domácí věci!
0
0
0

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko
3 komentář
Host Sergey,
Osobně dávám přednost plynovým zapalovačům ... No, nějak stylovější.
Souhlasím, každý má jiné preference. Zapalovač je pro mě jen světlo. Nakupuji několik najednou, piezo, „turbo“, je vhodné zapálit jednou rukou a dokonce i za malého větru. Nikdy se nenabíjím, i když vždy existuje plyn (pro hořáky, z nichž mám několik), nestojí to za to. Zdá se, že věk „pontovost“ již dávno pominul, i když na vysoké škole ano, bylo to ... ano
Host Sergey
Korolev,
Proč je to k ničemu? .. Já osobně preferuji plynové zapalovače ... No, stylovější, nějak to ... Zvláště kompletní s pouzdrem na cigarety a motocyklem, jako je moje ...)))
Podle mého názoru je to zbytečná výmluva. Ale jaká krása! dobře

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...