» Steampunk »Mosazná klika

Mosazná klikaVítám všechny fanoušky k řemeslu, navrhuji zvážit pokyny pro výrobu zajímavého mosazného držadla udělej to sám. Domácí vyrobené ve formě neobvyklé kazety, vše je zařízeno ve velkém stylu steampunk. Konstrukce pera je velmi jednoduchá, na vnější straně je aretační páka a uvnitř je psací ampule zatížena pružinou, pomocí této páky je ampule fixována v nataženém nebo zasunutém stavu. Domácí produkt vypadá zajímavě, pro výrobu autor potřebuje soustruh. Pokud vás projekt zajímá, navrhuji jej podrobně prostudovat!

Materiály a nástroje používané autorem:

Seznam materiálů:
- mosazná trubice;
- měděné kulaté dřevo pro soustružení;
- tlustý drát z mosazi nebo mědi;
- mosazný plech;
- jaro;
- ampule z gelového pera.

Seznam nástrojů:
- plynový hořák, pájka, tavidlo;
- soustruh;
- vrták;
- závitníky pro závitování;
- posuvný třmen, kleště atd.

Domácí výrobní proces:

První krok. Bydlení
Mosazná trubice se používá jako tělo pro držadlo. Tloušťka trubky musí být taková, aby nit mohla být vyříznuta uvnitř. Závit je řezán na soustruhu, měl by být na obou stranách trubky, vnitřním závitem.Krok dva Tip
Vyrábíme špičku pro držadlo a špičkou je kulka podle myšlenky. Musíme brousit dva polotovary, jeden z mosazi a jeden z mědi. Na mosazném sochoru jsme odřízli vlákno, které bude zabaleno do zkumavky. Kolem měděné a mosazné sochory prochází otvor pro psací ampuli.

Výsledkem je, že dva obrobky je třeba pájet a zpracovávat na soustruhu, špičku zaostřujeme pod „kulkou“.

Krok tři Zpět
Zadní část rukojeti je vyrobena z mosazi, je také nutné na ni odříznout nit, část bude zabalena do trubky. Nezapomeňte brousit sedadlo pod kapsli. Auto vrtá řady otvorů podél výrobku, vkládá mosazné tyče a pak pájí všechno.

K simulaci tobolky můžete použít tlustý měděný drát, tyč a tak dále. Na konci je produkt schopný otáčení.
Krok čtyři Zámek kliky
Vyrábíme západku, která nám umožní fixovat pero na notebooku a tak dále. Autor to vyřezal ruční mosaznou skládačkou. Dále byla část připájena k trubce nebo kulaté mosazi a autor otočil produkt na soustruh. To, co z toho nakonec vyplynulo, lze vidět na fotografii.


Krok pět Ampule svorka
Broušíme část, která bude uvnitř držadla, ampule na ní spočine. Výrobek je vyroben z kulaté mosazi nebo z podobného materiálu. Vyvrtáme díru po straně a odřízneme nit pod přidržovačem, brousíme upevňovací šroub na soustruhu.
V případě, že vyvrtáme díru a vyvrtáme ji ve tvaru písmene „G“. Páka půjde do výklenku, čímž se ampule fixuje v prodlouženém stavu.


Krok šestý Leštění a montáž
Skříňku sestavíme, upneme ji do sklíčidla soustruhu nebo vrtačky, abyste mohli produkt rychle a přesně vyleštit.

Po vyleštění lze domácí produkt sestavit, v případě potřeby zkrátit ampulku, vložit pružinu a navinout části na pouzdro. Pero je připraveno, je jednoduché, spolehlivé, vypadá skvěle, je však těžké a vaše ruka může být unavená dlouhým psaním.


Projekt je dokončen, doufám, že se vám domácí práce líbila a že jste pro sebe našli užitečné myšlenky. Hodně štěstí a kreativní inspirace, pokud se rozhodnete to zopakovat. Nezapomeňte se s námi podělit o své nápady a domácí věci!
0
0
0

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...