» Steampunk »Steampunk pouzdro na cigarety

Steampunk pouzdro na cigaretyVítám všechny fanoušky k řemeslu, navrhuji zvážit pokyny pro výrobu zajímavého a spolehlivého pouzdra na cigarety udělej to sám. Domácí autor z mosazi a mědi, jak by měl být v žánru “steampunk". Hlavním materiálem byla plechová mosaz, ale byly potřeba i trubky a další části. Obecně platí, že výroba domácích výrobků není obtížná, ale autor některé podrobnosti obrátil na soustruh. Hlavní vrchol cigaretového pouzdra lze považovat za vrtuli a lze ji dokonce ručně otáčet. Pokud vás projekt zajímá, navrhuji jej podrobně prostudovat!


NEBEZPEČÍ


Materiály a nástroje používané autorem:

Seznam materiálů:
- mosazný plech;
- měděný drát;
- kolečka;
- malé kulaté neodymové magnety.

Seznam nástrojů:
- soustruh;
- vrtací stroj nebo vrták;
- svěrák;
- vrták;
- vhodný nástroj pro řezání mosazných plechů;
- různé vzory a nástroje pro ohýbání;
- plynový hořák, tavidlo, pájka;
- černá patina pro mosaz;
- stříkací láhev s vodou a další.

Domácí výrobní proces:

První krok. Díly cigaretového pouzdra
Nejprve jsme vystřihli potřebné údaje pro výrobu pouzdra na cigarety. Autor vytvořil kresby na papíře a na nich jsou vystřiženy díly z mosazi. Ruční řezačka je vhodná pro řezání, ale je lepší použít skládačku. Vrták bude také užitečný a budete potřebovat vrták.

Nezapomeňte zvýraznit pouzdro na cigaretu - vrtuli. Autor odřízne kruh z mosazi, vyvrtá díry a pak provede řezy pomocí skládačky a ohne ostří. Osa může být vyrobena z měděného drátu tak, aby vrtule neklouzla, drát mírně zploštěl shora.

Krok dva Montáž těla
Při montáži krytu musí být díly nejprve ohnuty. Autor má speciální šablonu pro ohýbání, kterou vyrobil ze dřeva. Mosaz je poměrně měkký materiál a autor ohýbá všechno rukama.


Díky tomu získáme dvě hrany, které musí být vzájemně spojeny. Vše je spojeno na měděných nýtech, které autor sám vyrábí z měděného drátu. Když jsou konce připojeny, můžete nainstalovat spodní část. Autor pájí dno pomocí plynového hořáku a po broušení brusným papírem získá produkt solidní vzhled. Víko je vyrobeno stejným způsobem, na konci autor instaloval panty na nýty, na kterých bude víko zavěšeno.

Krok tři Trubky na magnety
Autor instaloval do víka dvě zkumavky, podobné jsou také zabudovány do samotného pouzdra na cigarety, zkumavky jsou proti sobě.Autor znudil vnitřní průměr tak, aby do nich mohly být vtlačeny kulaté neodymové magnety.
Krok čtyři Cigaretové pouzdro skončit
Ohýbáme zbývající detaily, které budou sloužit jako reliéf cigaretového pouzdra. Tyto části zevnitř by měly být dobře zaplaveny, měly by mít tolik pájky, aby mohly být pájeny po zahřátí do pouzdra na cigarety.


Vyrábíme zbytek části, ve které bude vrtule umístěna. Jeho autor obrobil soustruh a měděný drát bude napodobovat trubky. Jsme v kontaktu s pouzdrem na cigarety a když je vše připraveno, instalujeme součásti do pouzdra na cigarety. Je žádoucí, aby všechny části dobře zapadly do pouzdra na cigarety a mohly se dobře pájet. Opatrně zahrejte krabičku na cigarety hořákem a vše je svařováno do vysoké kvality. Nakonec autor nastříkal vodu na zapálenou cigaretovou krabičku a téměř všechno bylo očištěno od pálení, které se vytváří z tavidla.
Nakonec všechny detaily vytáhneme pinzetou a ujistíme se, že je vše dobře pájeno.

Krok pět Instalace závěsů a krytů
Autor vytvořil panty ve tvaru písmene „G“, uvnitř nich jsou ořechy, které autor vyřezal na soustruhu. Do těchto matic, které jsou osami kloubu, jsou našroubovány šrouby. Délka šroubů musí být taková, aby nezatahovala závěs.

Nakonec vycentrujeme víko a připájíme k němu místo smyčky. Nyní máme hotové pouzdro na cigaretu s víkem, i když teď to vypadá zajímavě. Na konci tohoto kroku autor nainstaloval oddíl uvnitř.
Krok šestý Čištění a patinování
Po pájení ponořte pouzdro na cigaretu do činidla, které neutralizuje tok, a poté pouzdro na cigaretu dobře očistěte vodou sody a poslední opláchněte čistou vodou.

Po vysušení ponořte pouzdro na cigaretu do patinační tekutiny. Autor vybral pro patinu černou, držíme krabičku cigarety v činidle po nějakou dobu a poté ji umyjte v souladu s pokyny pro patinu.


Sedmý krok. Závěrečné doteky
Nakonec bude krabička na cigarety vyleštěna, zejména vyleštění vnějších částí tak, aby byly lehčí. Chcete-li kov chránit před další korozí, můžete jej potřít olejem. Autor zatlačil malé neodymové magnety do víka, nyní se bezpečně zavře.


Pouzdro na cigaretu vypadá skvěle a je také spolehlivé a určitě nepřestanete kouřit.

Projekt je dokončen, doufám, že se vám domácí práce líbila a že jste pro sebe našli užitečné myšlenky. Hodně štěstí a kreativní inspirace, pokud se rozhodnete to zopakovat. Nezapomeňte se s námi podělit o své nápady a domácí věci!
9.5
9.2
9.8

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...