» Steampunk »Viktoriánská CCP

Viktoriánské CCP

Viktoriánské CCPAutor Instructables přezdíval thechocolatist volá jeho domácí „kapesní steampunker machine“ a „viktoriánský MP3 přehrávač“, ale ve skutečnosti je design vyroben ze starého počítače Dell Axim PDA. Nenajdete to - MP3 přehrávač Qumo Touch nebo podobný, nebo „chytrý telefon“ je vhodný, ve kterém je Nucleus OS krásně „vytvořen“ pro Android, iOS, Symbian nebo Windows Phone, byly vydány déle, téměř do poloviny roku 2010 a také tam odporový dotykový displej.

Vlastní metoda předělávání různých zařízení na styl steampunk Mistr to nazývá „sendvičovou technikou“. Jeho podstatou je, že vytváří přední panel a zadní stěnu z plošného materiálu, umisťuje mezi ně předmět a na obvodu má různé předměty, které přidávají výrazové vzory. Tentokrát vytvořil „sendvičové“ vrstvy překližky, s předním panelem ze dvou vrstev (vnitřní s vrubem pro držení PDA, viz níže) a zadní stěnou jedné. Pod prostředním tlačítkem vyvrtal PDA díru a já jsem se rozhodl nepoužívat tlačítka umístěná na jeho obou stranách.
Jako hardware použil master detaily z zavlažovacího systému - jsou to mosazi, které dokonale zapadají do obecného stylu. Jako lehce upravená prstová lampa: při pohledu na výsledek ani nepřemýšlíte o tom, že Lee de Forest vynalezl triodu jen pár let po skončení viktoriánské éry. Samozřejmě je lepší vzít si lampu, která ztratila emise nebo je bez tlaku - zde to stejně nebude fungovat. Tlačítko je také vyrobeno z částí zavlažovacího systému a obě desky jsou vyrobeny z mosazného plechu.Téma pro Pocket PC ve stylu steampunk je vytvořena mistrem na webu thememaker.cc, který je nyní kvůli poklesu popularity platformy uzavřen. Tady je to, co dělá:Dokovací stanice Dell je vyjmuta z pouzdra a poté sestavena nová s využitím všeho po ruce. Hlavní věcí je, že by mělo být více dřeva a mosazi. Samozřejmě se ujistěte, že nezkratujete nic.

Přestože mistr PDA zatím nedá, může mít v budoucnu takovou touhu, proto předpokládá dárkové balení. Je pravda, že sluchátka ve stejném stylu do něj nezapadají:
A několik fotografií zařízení v této krabici:


A ne jediný - poznámka, ani jediný výstroj - stereotypní pro steampunk.
0
0
0

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...