» Elektronika » Arduino »Plexisklový MP3 přehrávač

Plexisklový MP3 přehrávačPlexisklový MP3 přehrávač


Najednou existovaly ruční herní konzole cihlového typu s vyměnitelnými kazetami, které neobsahovaly žádné čipy, a ukázalo se, že se jedná o jednoduché sady skoků nebo pusherů, které kliknou na skupiny kontaktů. Podobný princip se používá v dětských mluvících počítačích s vyjímatelnými kartonovými kartami. A autor Instructables pod přezdívkou tinkrmind použil stejný princip na jeho udělej to sám Přehrávač MP3, kde skutečným datovým nosičem je paměťová karta, ale výběr souborů závisí na „plexi“ „desce“ nainstalované ve slotu.

Pojďme se podívat na diagram domácí. Obecně platí, že standardní součásti: baterie, regulátor nabíjení, ArduinoDFPlayer s mapou a dynamickou hlavou. Okamžitě je jasné, co tento design udělá. „Deska“ po instalaci klikne na některé mikrospínače a předá Arduino 9bitové binární číslo, což mimochodem představuje 512 možných kombinací. Arduino reaguje potřebnými příkazy na DFPlayer a LED diody adresy. Desátý mikrospínač řídí napájení.Master začne řezat laserem a poté ručně upravovat části těla:


Vytvoří uvítací zvukový soubor a nahraje se zdea on sám pokračuje ve vzájemném propojení adresových LED:

Oddělí konektory dodávané s mikrospínači a pájí vodiče:Lepí horní část těla:

Nastaví mikrospínače:Spojuje je se skutečností, že jeden z nich mění sílu. Mistr to nezohledňuje okamžitě, proto musel být jeden ze skokanů po střelbě sněden a poté byl přidán další dirigent.
Přidá tlačítka hodinových tlačítek, která nejsou na obrázku, zjevně souvisí s DFPlayerem: start, tišší, hlasitější.


Ty části těla, které mají být lesklé, jsou pokryty tenkou vrstvou rozpouštědla a ponechány odpařit. V tuto chvíli by neměly existovat žádné zdroje otevřeného plamene, jisker, elektrických výbojů, spínacích kontaktních skupin atd.
Nastavuje adresy LED a tlačítka s tlačítky:
Ukousne hřeben od DFPlayer:Sestavuje případ:


A dá se tam elektronický část:
Připojuje horní panel k pouzdru:
Uzavře díry v pouzdru tak, aby se tam prach nedostal, a poté brousí některé povrchy:

Hotovo:Je čas přejít k „záznamům“. Jejich pán také přijímá laserovým řezáním, poskytující tlačítka (tj. Nepřítomnost vybrání), kde musí stlačit mikrospínače. Poté převede binární číslo do desetinného systému a pojmenuje složku na paměťové kartě, kde umístí soubory MP3 odpovídající „záznamu“. Například, pokud je binární číslo 000000100 kódováno pomocí tlačných zařízení, měla by se složka odpovídající této „desce“ nazvat 4. Nesmíme zapomenout na tlačný stroj, který stiskne mikrospínač, který zapíná napájení.

Vyplňuje Arduino tohle náčrtek, nabití baterie a zařízení lze použít. Jedna z fotografií dále ukazuje, že mistr vytvořil až tři takové hráče.


Master doporučuje pokusit se vyrobit několik desek s různými vzory a binárními čísly, jakož i experimentovat s různými algoritmy pro zařízení.
8
7
8

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko
1 komentář
Plížit se
Jak používat jaderný reaktor k zapálení cigarety ...

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...