» Pro děti »Přehrávání videa na dálkovém ovládání pomocí velkých tlačítek

Ovládací panel videa s velkými tlačítkyPřes pochmurnou přezdívku - vrah - tento autor Instructables přišel se zajímavou věcí. Jak víte, jemné motorické dovednosti u dětí se nevyvíjejí okamžitě. Není náhodou, že nejprve dostali designéry Lego Duplo a podobné s velkými částmi, a teprve potom obyčejní. Ale co když je dítě, které se stále neučí mluvit, pobouřeno, že rodiče ovládají hraní karikatur? Koneckonců, chce se!

Jako videopřehrávač si pán vezme starý notebook se zlomenými závěsy zavěšeného krytu s displejem. Výstupem videa bude externí monitor se zabudovanými reproduktory. Díky použití externí digitální klávesnice notebooku se nám podařilo bez Arduinopřipojením tlačítek k desce této klávesnice místo kláves. Master hodlá umístit tlačítka a desku do pouzdra z MDF.Před výrobou domácí průvodce sestaví seznam skladeb a nakonfiguruje přehrávač VLC Player tak, aby jej bylo možné ovládat pomocí kláves na mini klávesnici. Ještě před vytvořením konzoly se ujistil, že konfigurace funguje.

Po konfiguraci softwaru průvodce přebírá hardware. Začne výrobou pouzder MDF o rozměrech 150x150x100 mm a vyvrtáním otvorů pro knoflíky. Zaokrouhluje ostré rohy brusným papírem. Poté připraví šablonu se zápisem pro klíče:Výtisky:Řezy:A převede výkres s barvou do pouzdra:Poté zakryje pouzdro průhledným lakem tak, aby se obraz nevymazal, a vezme na numerickou klávesnici. Analyzuje to, odebírá se elektronika:Ukazuje, které průsečíky na matici odpovídají číslům:Odpojí matici od desky a místo toho pájí dráty:
Otevřením programu Poznámkový blok (nebo Geany nebo jakýkoli textový editor obecně) a vzájemným propojením vodičů, simulováním uzávěrů v průsečících maticových čar, průvodce zajistí, aby je klávesnice klávesnice vnímala jako stisknutí odpovídajících kláves. Pak vezme tlačítka (jeden z nich byl za scénami):Nainstaluje je a vloží do pouzdra, připojí vše a konzola je připravena:Zbývá připravit dítě na pracoviště filmového kritika:Pro návrh můžete přijít s dalšími aplikacemi. Každý, kdo se pokusil představit zástupce starší generace do informačních technologií, ví, že někteří se učí velmi snadno, zatímco jiní se pokoušejí zacházet s výpočetní technikou, jako jsou domácí spotřebiče, pomocí lineárních algoritmů, což není vždy pravda. Kromě toho může presbyopie narušovat učení. A pak pomůže podobné dálkové ovládání, jehož velká tlačítka, jejichž dobře čitelné vysvětlující nápisy spouštějí makro příkazy, například pro videohovory s dětmi a vnoučaty.
0
0
0

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko
9 komentáře
Zaprvé, nevšiml jsem si to s vámi, a za druhé, považuji za nesmyslné najít chybu s komentáři, s výjimkou nějakých vtipných.
Ivan_Pokhmelev
autor popisu má všechny mezery v případě.
Myslím, že je to v mé zahradě oblázek, hříšný, zvýrazňuji pomlčky mezerami. promiň
Ať se to fyzicky vyvíjí - alespoň některé výhody plynou ze sledování karikatur.
Myšlenka je samozřejmě správná, ale je vyvedena z místa: autor popisu má všechny mezery v případě.
Taras
A jak dítě prodává obrovské knoflíky? Ve třech letech již říkají, ale síla je stále tak malá, že můžete celé dítě táhnout jedním prstem. Podle stavu dítě neví, jak mluvit. Závěr: je mu nejvýše dva roky. Ale pak bude muset zasáhnout velká tlačítka s vážnými prameny přinejlepším velkým způsobem.
Taras
Spojovník nevyčnívá s mezerami.
tormozedison
Malý krok mezi tím
Mezi klíčem z horního řádku, zdola, z levého sloupce, zprava? ne
Autor
Malý krok mezi nimi.
Díky použití externí numerické klávesnice notebooku
A co mi vlastně bránilo v nalepování samolepek přímo na klíče? škrábnutí

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...