» Země domácí »Country chaise lounge - udělejte to sami

Lehátko - udělejte to sami

Lehátko - udělejte to sami

Pravděpodobně každý, kdo má svůj vlastní venkovský dům nebo soukromý dům, bude chtít odpočívat na svém dvoře v létě nebo na jaře. To pomůže země lenoška (solárium), spočívající na kterém si můžete odpočinout unavené tělo po práci na zahradě nebo získat zlaté opálení pod teplým sluncem. Konstrukce lehátka vám umožní pohodlně sedět v polopánku nebo v lehátku. Takový pohovka může být užitečná jako postel pro hosty, stačí ji přikrýt postelí.

Autor navrhuje vytvořit takové solárium na vlastní pěst, model jednoduchý, nevyžaduje speciální dovednosti při jeho výrobě.
Vyrobíme prkno ze dřeva, je odolné, vytrvalé a přírodní. Taková země solárium je docela snadné se pohybovat. Můžete ji uložit jednoduše tak, že ji postavíte proti zdi domu nebo stodoly ve svislé poloze.

Pojďme vařit potřebné materiály:
- dřevěné desky 400 x 2,5 x 8 centimetrů - 4 ks;
- dřevěné kostky 400x5x10 centimetrů - 3 ks;
- upevňovací kolíky - 2 ks .;
- tmel na dřevo pro injektáž;
- lak nebo barva pro ošetření solária.

K vytvoření letního lehátka potřebujeme takový sada nástrojů:
- pila (pila);
- skládačka;
- vrták;
- šroubovák nebo kudrnatý šroubovák;
- čtverec, metr, značka, brusný papír.
Nejprve je třeba vytvořit pevný solárium. Pro takový rám jsme vyřezali ze dřeva čtyři části - dva dlouhé podélné 215 centimetrů a dva krátké příčné 50 centimetrů.

Dále sestavíme sedadlo - prkno rozřezáme na jednotné tyče 60 centimetrů dlouhé, celkem bude potřebovat 13. Řezané tyče jsou přišroubovány k rámu samořeznými šrouby, mezi segmenty ponecháváme 1 centimetrové intervaly. Všechny následné díly jsou také upevněny samořeznými šrouby.
Také z barů vyrábíme nohy pro salonek na venkově. Jednotlivé nohy o délce 35 centimetrů jsou připevněny k hlavě, dvojité nohy pro větší spolehlivost.

Poté vytvoříme rámeček pro zadní část produktu - rámeček zkroucíme ze dvou tyčí po 88 centimetrech a ze tří po 39 centimetrech. Rám by měl jít do hlavní konstrukce solária s malými mezerami.Na rámu opěradla upevňujeme desky kolmo k sedadlům, zakončujeme estetiku elektrickou skládačkou.


Na základně lehátka vyvrtejte otvory ve vzdálenosti 9 centimetrů od okraje sedadla a připevněte zadní část k základně lehátka. Opěradlo je upevněno k rámu na obou stranách čepy, mělo by se volně zvedat a klesat.

V rámu solária pod zády, ze dvou stran, je nutné vyříznout 2 drážky, do kterých budou vloženy nosné tyče. Zadní strana zaujme dvě různé polohy. První pár drážek 5x10 cm se odřízne každých 9 centimetrů od vlásenky. Vyrábíme druhý pár drážek 5x5 centimetrů ve vzdálenosti 20 centimetrů od prvního.

Nyní, pro změnu polohy zad, musíte použít nosník 60 cm dlouhý, který je zpočátku horizontálně zasunut do první drážky. Aby se dosáhlo polohy sklopení, je paprsek odtud vyjmut a vertikálně zasunut do druhé drážky.

Nyní potahujeme celý povrch lehátka tak, aby zde nebyly žádné hrboly a škrábance. Spáry zpracováváme tmelem na dřevo, otevřené lakem nebo barvou. Venkovská lehátka je připravena, jdi spát a užívej si!
8
8
8

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...