» Témata » Tipy »Elektronické komponenty v epoxidové kouli

Elektronické komponenty v epoxidové kouliAutor, přezdívaný Electroniclovers123, říká, jak dát elektronický komponenty v epoxidových kuličkách. V současné verzi tam nedělají nic, prostě tam leží, takže vadné části budou dělat, ale můžete vložit do koule například vinutí, usměrňovač a LED, která se rozsvítí, pokud přivedete externí vinutí připojené k generátoru.

Master bere dvousložkový epoxid, nádoby s jeho komponenty vypadají takto:Vezměte prosím na vědomí: v těchto případech je místo obvyklého objemu uvedena hmotnost na etiketách lahví. Jen si pamatujte vtip o libře mléka z knihy "Myš Programmyshka v zemi informatiky". Ukazuje se však, že se tak nestalo náhodou. Master míchá komponenty v poměru 2: 1 ne podle objemu, ale podle hmotnosti, takže přesné měřítka hodně pomáhají. V zásadě je to logické: protože složky pryskyřice jsou různé, znamená to, že jejich hustota je různá.Master přidává barvivo a míchá. Tento krok můžete přeskočit, pokud nechcete epoxidovou barvu odstínovat.Potom nechá smíšenou a zbarvenou pryskyřici pět minut, aniž by odstranil tyčinku pro smíchání:Naplní polovinu formy pryskyřicí a získá koule různých průměrů. Tvar je jednodílný, můžete jej vyplnit pryskyřicí skrz otvor v horní části. Není to však jednorázové, ale jak toho bylo dosaženo - viz níže.Pokud nyní umístíte elektronickou součást do pryskyřice, pomalu se vznáší na stranu. Master proto nejprve epoxidu trochu ztvrdne a teprve potom umístí komponentu do středu:A pak vyplní zbytek formuláře epoxidem:Ponechá vše v této podobě po dobu 72 hodin a poté odstraní hotový míč z formuláře kliknutím na něj zespodu. Forma je vyrobena z měkkého silikonu, takže otvor pro plnění pryskyřice pod tlakem koule se rozšiřuje a je venku. Následující čtyři fotografie ukazují sekvenci extrahování koule z formy:


Poznámka: tři z těchto obrázků jsou snímky obrazovky z videa, protože nejsou na webové stránce s původními pokyny. A tady je video samotné:Jak lze tyto suvenýry vylepšit? První metoda je uvedena na začátku článku.Druhý - přidejte řetězec s kroužkem ještě před úplným vytvrzením epoxidu. Získejte původní klíčenku.

Vhodné pro téma

Související témata

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko
1 komentář
mé jméno
Za prvé, téma pryskyřice není zveřejněna. jakou značku?
za druhé - obecně je to nepochopitelné naahuya etto? ...

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...