» Z webů » Speciální »Květináč s vodopádem a podsvícením

Květináč s vodopádem a podsvícením
Zdravím fanoušky k řemeslu, dnes se podíváme na to, jak sestavit zajímavý květinový hrnec se zabudovaným vodopádem a podsvícením. Vypadá to domácí vynikající, atmosféra útulnosti a exotiky je okamžitě vytvořena doma. Sestavení domácího produktu je poměrně jednoduché, pěna se používá jako základ, který je nahoře ukončen cementovou maltou. Voda v systému cirkuluje v kruhu, který je za to zodpovědný malé čerpadlo. Pokud vás projekt zajímá, navrhuji jej podrobně prostudovat!

Materiály a nástroje používané autorem:

Seznam materiálů:
- polystyren (listy);
- cementová malta;
- vodovodní potrubí a rohové připojení;
- flexibilní trubice;
- cementová malta;
- sklolaminát (nebo podobný materiál pro vyztužení);
- malé čerpadlo (k dispozici při 5 V);
- oblázky;
- LED diody;
- lepidlo nebo tmel na potrubí.

Seznam nástrojů:
- páječka;
- papírnictví nůž;
- měřítko pásky, značka;
- kartáč.

Domácí výrobní proces:

První krok. Výroba pouzder a instalace potrubí
Pěna se používá jako tělo pro domácí práci, budete potřebovat několik listů vhodné tloušťky. Vystřihli jsme okno uprostřed plachet a zde bude stékat náš vodopád.Dále musíme položit vodovodní systém, v horní trubce musíme vyvrtat nebo spálit řady otvorů páječkou. Těmito otvory protéká voda. Horní trubka je spojena s vertikální pomocí konektoru 90 stupňů. Klouby mohou být lepeny nebo těsněny.

Na vstupu do potrubí instalujeme armaturu a připojíme ohebnou trubku, k této trubce je připojeno čerpadlo. Trubky jsou instalovány v drážce, kterou autor spálil páječkou. Nakonec lepíme všechny vrstvy a získáme hotový podklad.

Krok dva Cementování
Nyní začneme cementovat, díky čemuž získáme odolný povlak, který nepropustí vodu do pěny. Nejprve naneste tenkou vrstvu roztoku a laminát nebo obyčejnou gázu položte do několika vrstev. Naneseme další vrstvu navrch a počkáme, až ztvrdne. V případě potřeby můžete vytvořit několik vrstev výztuže a místo betonu můžete použít sádrovou omítku, tmel nebo něco podobného.
Nakonec autor aplikuje vnější silnou vrstvu betonu a vytváří požadovaný vzor. Po ztvrdnutí roztoku můžete lehce brousit brusným papírem a vše zakrýt tekutým sklem nebo jinou ochrannou vrstvou.

Krok tři Montáž a testování
Sestavíme domácí produkt, dáme oblázky na dno, připojíme a skryjeme čerpadlo.Autor také zveřejnil LED diody jako podsvícení. LED mohou být ponořeny do vody s otevřenými kontakty, pokud je voda destilovaná.

V horní části je výklenek, do něj naložíme zemi a zasadíme květinu. To je vše, nalijte trochu vody do dna a zapněte čerpadlo. Jakmile voda začala cirkulovat, stačí v systému.Všechno vypadá krásně, nyní bude vzduch v místnosti dokonale navlhčen. Domácí práce má samozřejmě vedlejší účinek, od takových zvuků budete často chtít „postupně po kousku“.

Projekt je dokončen, doufám, že se vám domácí práce líbila a že jste pro sebe našli užitečné myšlenky. Hodně štěstí a kreativní inspirace, pokud se rozhodnete to zopakovat. Nezapomeňte se s námi podělit o své nápady a domácí věci!
0
0
0

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko
1 komentář
Duševní práce, jen jsem se pokusil dát podobu a strukturu přírodního kamene, jinak je to nějak velmi pravoúhlé a konkrétní, i když je to záležitost vkusu každého.

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...