» Lov »Jak vyrobit vycpaného ptáka

Jak vyrobit vycpaného ptáka

Pomocí tohoto článku můžete získat základní znalosti o tom, jak vyrobit vycpaná zvířata z drůbeže. Práce není složitá, ale spíše pečlivá a rozhodně ne pro chraplavý. Podle níže uvedeného příkladu je možné vyrobit vycpaná zvířata z téměř jakéhokoli ptáka, což nevyžaduje žádné speciální znalosti a materiály.
Jak vyrobit vycpaného ptáka

Materiály a nástroje pro výrobu vycpaných zvířat:
- síran měďnatý;
- drát;
- štětec (na něj bude nanesen síran měďnatý);
- koudel (nebo jiné věci pro vycpávky, například bavlněná vlna nebo syntetický zimníizér);
- lepidlo (moment);
- rychle schnoucí lak (můžete použít lak na nehty);
- korálky nebo korálky k vytvoření očí;
- nůž;
- ozdobné špendlíky;
- nitě s jehlami.Proces výroby vycpaného zvířete:

První krok. Osvoboďte ptáka z jatečně upraveného těla
Toto je nejsložitější, pečlivý a nepříjemný proces. Musíte odříznout veškeré maso od ptáka a dělat to tak pečlivě, jak je to možné, protože může dojít k poškození kůže. Nejobtížnější částí bude hlava, ale musíte také pečlivě zvážit coccygeal část, musíte se pokusit neříznout coccygeal žlázu. Kůže musí být také odstraněna z opeřených nohou, zatímco může být složena do punčochy, není to děsivé. Práce musí být prováděna s velmi ostrým nožem s mírným opatrným pohybem, skalpel je pro tyto účely perfektní. Když je z hlavy odstraněn kód s peřím, měly by být části očí zakryty plastelínou.

Potřebujete také lebku pro strašáka, bude nutné ji důkladně očistit zvenčí i uvnitř. Musíte umýt a vyčistit lebku pod tekoucí vodou, mozek musí být odstraněn škrábáním. Nakonec je lebka hodena do vody a vařena maximálně tři minuty.

Výsledkem je, že po všech pracích pro výrobu vycpaného zvířete by měla zůstat lebka a kůže odstraněny.

Krok dva Otráví kůži ptáka
Pokud je vycpané zvíře ošetřeno chemickými látkami, rychle zmizí, jednoduše je konzumováno bakteriemi. Pro tyto účely se používá roztok síranu měďnatého. Chcete-li ji vytvořit, musíte vzít jednu čajovou lžičku vitriolu a zředit na 200-250 gramů vody. Dále si autor vezme štětec a zevnitř maří kůži, nemůžete přeskočit fragmenty, které nejsou natřeny.Když je jed absorbován, bakterie již nemohou krmit kůži. Při práci se musíte pokusit malovat křídla, jinak se vzhled vycpaného zvířete může zhoršit.

Pokud jde o lebku, musí být zcela umístěna do roztoku síranu měďnatého. Nyní musíte počkat nejméně 6 hodin, než se vitriol úplně vstřebá do pokožky.

Krok tři Vytvoření rámu pro strašáka
Dále, pro ptáka musíte vytvořit rám, tj. Umělou kostru. Je samozřejmé, že velikost by měla odpovídat velikosti ptáka. Chcete-li to provést, vzít pravítko a provést měření délky křídel opeřených nohou, je stále nutné změřit obvod hrudníku a hlavy. Pak se vezme drát a vyrobí se rámové prvky. Na závěr je na drát navinuta bavlna nebo syntetický zimníizér.
Krok čtyři Vycpeme strašáka a zašijeme
Aby měl pták vyplněný tvar, musí být jeho tělo ucpané nějakým druhem výplně, může to být bavlněná vlna, hadry, paralon a tak dále. Poté může být pták šitý nití jehlou. Do nohou musíte vložit drát, který se také používá k fixaci požadované polohy křídel.
Také v této fázi nesmíte zapomenout na oči ptáka. K tomuto účelu se používají různé kuličky, korálky atd. Oči jsou zasunuty po zatažení kůže na rámu, je třeba vzít pinzetu a zatáhnout kód na místo instalace. Barva očí není důležitá, po instalaci bude natřena.
Chcete-li snadněji opravit sešívané části, můžete použít ozdobné kolíky.
Krok pět Poslední fáze vytváření vycpaného zvířete
Nyní je strašák téměř připraven, zbývá jej nainstalovat a trochu pracovat s lepidlem, barvou a lakem. Pokud vycpané peří vyčnívá a nemůžete je jen vyhladit, můžete peří jemně namazat a přilepit. Pokud má pták nějaké světlé prvky, například vousatou vousy atd., Ztratí barvu později, aby ji obnovil, použije se lak na nehty příslušné barvy.

Pokud jde o zobák ptáka, je třeba ho vyhladit nejmenším smirkovým hadříkem a poté otevřít lakem, takže bude vypadat mnohem atraktivněji. Chcete-li zbarvit oko, musíte nejprve malovat celé s lakem, a pak udělat z žáka umístěním kapky barvy nebo laku na správné místo. Autor udělal plněné oko úplně černé.

Na závěr je třeba ptáka opravit. Můžete si vzít pařez nebo nějaký krásný kořen, zpracovat ho brusným papírem, skvrnu a pak jej otevřít lakem. Pták na něm vysazený bude vypadat velmi realisticky a krásně. Autor použil dřevěnou pilu, na kterou přišrouboval dřevěný uzel.
9.4
9.1
9.4

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...