» Video »Jak si sami vyrobit podavač

Jak si vyrobit podavač sami


To, co vášniví rybáři prostě nepřijdou na úspěšný rybolov, jakmile se nesnaží krmit ryby, aby získali pouze dobrý úlovek. Ale ne každý ví, že můžete použít malé podavače, které se snadno vyrábějí domů podmínky. Navíc tento materiál nestojí spoustu peněz a výrobou podavačů v dávkách ušetříte spoustu času. Budou velmi vhodné pro návnadové ryby ve vodě se silným proudem.

Jak vytvořit takový podavač, viz další podrobnosti k tomuto videu:Chcete-li vytvořit podavač, musíte vařit:
- stavební síť;
- nůžky;
- kleště;
- páječka 65V;
- drát;
- štípačky;
- platina;
- soubor.

Stavební mřížka musí být odebrána se čtverci nejvýše 6 mm. Z velkého plátna vyrábíme malé obdélníkové polotovary (7 x 15 buněk), které budeme dále používat. A snažíme se je oříznout tak, aby okraje byly rovné, nic nevyčnívalo.

Každý konec obrobku musí být ohnutý o 90 °, velikost buněk ohybu 2. Část obrobku, která byla mezi záhyby, musí být pečlivě ohnuta do oblouku.


Protože je pletivo docela měkké, okraje zakřiveného polotovaru se trochu ohýbají. To by nemělo být. Pro vyloučení průhybu je nutné skořepinu připájet podél okraje (výztuž).

Plášť je vyroben z pružinového drátu 62C. Odřízli jsme ji asi o 100 mm a ohnuli ji stejným způsobem jako obrys, na který bude připájeno.

Pro platinu budete potřebovat smyčku, na které bude držet. Vyrobíme očko z tenčího drátu. Trochu ohýbáme jeho okraje, zahryzneme přebytek tak, aby nic nevyčnívalo a prošli jsme otvorem v platině.


Platinu lze také vyrobit doma, přičemž se vezme určitá hmotnost (asi 50 g) kovu, který se snadno taví, a nalije se do formy, která je zahřívána plynem.

Pájíme skořápky na obou stranách k předlisku, předběžně popadáme za okraje předlisku. Okraje by také měly být mírně očištěny pomocí souboru. Zbývající ocas kousneme kleštěmi.

Připájíme smyčku na platinu.

Pro pájení sítě k platině je nutné vyčistit spáry v pilníku, odstranit oxidový film.Platina je připájena uvnitř sítě podél okrajů k ploché části obrobku.


U kleští lehce ohněte část platiny s kroužkem pro snadné použití.
9
9
8

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...