» Z webů » Speciální »PVC trubkové vrtací čerpadlo

PVC trubkové vrtací čerpadloVítám všechny fanoušky k řemeslu, navrhuji zvážit pokyny pro výrobu jednoduchého čerpadla z vodovodních trubek udělej to sám. Domácí při vrtání bude výška vody záviset na tom, jak vyrobit vrtuli. S jednoduchým oběžným kolem, stejně jako u autora, domácí produkt vydává rovnoměrný průtok vody, bude-li zdroj vody blízko, bude stačit mýt auto nebo zalévat zahradu. Pro výrobu pumpy autor použil soustruh, ale bez něj se můžete úplně obejít. Pokud vás projekt zajímá, navrhuji jej podrobně prostudovat!

Materiály a nástroje používané autorem:

Seznam materiálů:
- vodovodní potrubí;
- tričko pro potrubí;
- dvě zátky pro potrubí;
- kuželová část pro potrubí;
- kus gumy z automobilové kamery nebo podobně;
- ocelová tyč pro osu;
- ocelový plech pro výrobu oběžného kola;
- dvě ořechy;
- lepidlo na PVC.

Seznam nástrojů:
- pila na kov;
- soustruh;
- vrták;
- bruska;
- nástroj pro řezání závitů;
- nůžky.

Domácí výrobní proces:

První krok. Dejte případ dohromady
Sestavíme tělo čerpadla, na začátku vezmeme tričko a vložíme do něj kousek potrubí. K vývodu čerpadla přilepte kónický díl, aby se výstup zúžil. Pak, pokud je to žádoucí, nalepíme další kus trubky, abyste mohli připojit hadici.

Čepy jsou umístěny na obou koncích pumpy, budou také sloužit jako podpěry pro osu, není třeba je lepit.
Krok dva Náprava a oběžné kolo
Vyrábíme osu pro čerpadlo, autor použil dlouhou ocelovou tyč. Na konci tyče musíte brousit kov a odříznout nit pod maticí, oběžné kolo bude namontováno zde. Pro tyto účely autor použil soustruh.

Pokud jde o oběžné kolo, vyřízli jsme kruh z ocelového plechu, provedli řezy ze čtyř stran a pak ohnuli lopatky. To je vše, zbývá našroubovat oběžné kolo k hřídeli maticí.

Na zadní straně autor přivařil matici vrtaným závitem, bude to podpěra, takže osa nebude chodit dovnitř pouzdra.Krok tři Olejové těsnění a montáž
V horní a dolní zátce vyvrtáme otvory podél průměru osy.Samozřejmě, ocelová osa rychle pohltí plast v zátkách, bylo by hezké sem nasadit kovové pouzdra.

Do horního uzávěru vložíme olejové těsnění, aby do vrtáku nevnikla voda. Olejové těsnění může být vyrobeno z gumy z automobilové kamery. Lepidlo jednoduše přilepte na PVC vhodným lepidlem. Ve spodní zátce autor vyvrtal řady děr, kterými by voda vstoupila do těla.

Všechny části jsou připraveny, přilepte spodní víčko, nasaďte osu a poté nalepte horní víčko. V případě potřeby lze čerpadlo nyní natřít.

Krok čtyři Test
Připojíme vrták k čerpadlu a zde můžete také přizpůsobit motor. Čerpadlo dokonale pumpuje, tlak vody je vynikající. Pokud upgradujete vrtuli, může být voda zvednuta nejméně dva metry vysoko.Projekt je dokončen, doufám, že se vám domácí práce líbila a že jste pro sebe našli užitečné myšlenky. Hodně štěstí a kreativní inspirace, pokud se rozhodnete to zopakovat. Nezapomeňte se s námi podělit o své nápady a domácí věci!
0
0
0

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko
1 komentář
umýt auto nebo zalévat zahradu
Ruce zaneprázdněné držením zařízení, jak umýt auto? Husaři mlčí !!! xaxa

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...