» Steampunk »Kompaktní pouzdro na cigarety

Kompaktní cigaretové pouzdro na cigarety
Vítám všechny fanoušky k řemeslu, navrhuji zvážit pokyny pro výrobu kompaktního pouzdra na cigarety ve velkém stylu steampunk udělej to sám. Domácí vyrobené z mědi a mosazi, hlavní materiál pro tělo je měděná trubice. Při montáži není domácí produkt komplikovaný, ale vše vypadá docela zajímavě. Takové pouzdro na cigaretu zabírá málo místa ve vaší kapse, uvnitř je umístěno 8 cigaret, vše již bude záviset na průměru zkumavky. Pouzdro na cigaretu je vybaveno pohodlným a spolehlivým víčkem na niti a na druhé straně autor dokonce vložil sklo jako dekor. Pokud vás projekt zajímá, navrhuji jej podrobně prostudovat!

Materiály a nástroje používané autorem:

Seznam materiálů:
- měděná trubka;
- mosazný plech;
- měděný drát;
- mosazný šroub.

Seznam nástrojů:
- vrták;
- soustruh (volitelné);
- vrták;
- hořák, pájka, tavidlo;
- ruční pražce na pražce;
- epoxidové lepidlo;
- korunu na skle;
- pravítko, tužka;
- skládačka.

Domácí výrobní proces:

První krok. Vystřihněte detaily pro exteriér
Na horní straně trubky je zdobena detaily, které autor vyřízl z mosazného plechu. Nejprve vytvoříme kresby na papíře, vystřihneme a přilepíme šablony na mosazný list. Autor vyřízl podrobnosti pomocí ruční skládačky. Aby to bylo pohodlnější, autor vytvořil speciální základnu z kusu dřevotřísky a do ní vyřízl trojúhelník.

Na konci budou podrobnosti dokončeny souborem.
Krok dva Výstřih
Vyrábíme část krku, skrz kterou dostaneme cigarety. Je nutné vyříznout mosazný kruh a uprostřed namontovat mosazný šroub. Dále autor přinesl kruh do dokonalého tvaru pomocí vrtáku a pilníku.Připojte vyrobenou součást k trubce spolu se šroubem. Vše namažeme tavidlem, vhoďte pájku dovnitř a zahřejeme díly plynovým hořákem. Nakonec se vyzbrojíme pilníkem, vyvrtáme díru a vyvrtáme díru, od autora připomíná půlměsíc.
Na konci kroku autor upnul nápravu ve vrtáku a pečlivě vyleštěl tělo jemným brusným papírem.

Krok třiPovrchová úprava desky
Díly z plechu vyrobené dříve musí být ohnuty. Autor snadno ohýbá části pomocí dvou kusů ocelové trubky, které jsou řezány. Dále používáme tavidlo, lepíme na pájené povrchy a poté detaily na těle fixujeme měděným drátem. To je vše, zahříváme skříň hořákem a ujistíme se, že všechny části jsou dobře pájeny.

Jakmile je vše dobře pájeno, vyzbrojíme se vrtákem a prořízneme průzory. Nakonec je autor ručně dokončí pomocí souborů.

Krok čtyři Dekorativní gril
Namontujeme ozdobnou mříž, zde autor potřebuje měděný drát. Drát ohýbáme na části ve tvaru písmene „P“, vyvrtejte do těla otvory a vložte součásti, konce ohněte zevnitř. Po smontování grilu dobře pájíme všechny upevňovací body.

Po pájení se vyzbrojíme vhodnými kleštěmi, odlomíme konce drátu uvnitř. To je vše, nyní zbývá zarovnat vše zevnitř s vrtákem, autor používá kartáčovou trysku vyrobenou z brusného papíru. Výsledkem je, že vnitřek pouzdra je dokonale hladký a lesklý.

Krok pět Čištění
Hotový produkt musí být řádně očištěn od zbytků tavidla a jiných nečistot. Autor umístí produkt do chemického činidla a mosaz je okamžitě oxidována, čímž se odstraní různé nečistoty. Nakonec zůstane produkt dobře umýt a vyčistit.Krok šestý Čepice
Autor otočil víko z mosazi, pokud neexistuje soustruh, lze takový produkt vyrobit pomocí vrtačky. Uvnitř víka je závitový otvor, v důsledku čehož je navinut na cigaretovou krabičku.Sedmý krok. Prohlížecí okno a finále
V zadní části krabičky na cigarety autor instaloval sklo. Budete potřebovat měděnou zátku, do které jsme vyřízli otvor pod sklem. Samotné kulaté sklo lze vrtat pomocí vrtáku pomocí skleněné korunky. Autor se rozhodl nalepit sklo na rychle schnoucí epoxidovou pryskyřici. Dokonalou část lepíme také sklem na tělo.


To je vše, krabička na cigarety je připravená, autor ji opatrně vyleštil vrtákem. Domácí vzhled vypadá nádherně, nikdy vám nezůstane bez pozornosti přátel a kamarádek s takovým pouzdrem na cigarety.

Projekt je dokončen, doufám, že se vám domácí práce líbila a že jste pro sebe našli užitečné myšlenky. Hodně štěstí a kreativní inspirace, pokud se rozhodnete to zopakovat. Nezapomeňte se s námi podělit o své nápady a domácí věci!
10
10
10

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko
5 komentáře
2Dem,
Nerozumím jedné věci, co s tím souvisí steampunk?
Není možné přijmout neobjevené. Myslím, že sekce nemůžete přidat donekonečna.
Pokud píšu o Rasburym, připisuji to Arduino. Ve skutečnosti to není správné, ale přidat sekci Rasberi, Ti MSP430 LaunchPad, Teensy, Particle Photon, Netduino atd. - smetí menu.
To chybí 3D nabídky, které musí administrátor napsat.
Autor
2Dem,
proč nejsi steampunk? Při kouření se bublí kotel s cigaretami, dýmkami, cuprumem, studnou a párou z úst ...
DmitrijTo je více než tento případ. Nebo považujete normální „teplý s měkkým“ za zmatený?
Autor
2Dem,
Jste v podnikání, přišli jste potlačit tlačítka? šéfe
Nechápu jednu věc, kam se dostane steampunk? Odpadky z mědi se automaticky nestávají páry, stále jsou to odpadky z mědi. Steampunk je trochu jiný.

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...