» Aliexpress » Nářadí a přípravky »Řezačka skla

Řezačka skla


To je určeno příslušenství pro řezání skla nebo dlaždic o tloušťce 3 mm až 18 mm. Pracovní část řezačky skla je kovová skříň s naostřeným válcem z karbidu wolframu. Všimněte si, že hlava je bezpečně upevněna v rukojeti, a proto jsou během provozu vyloučeny odchylky od zamýšlené dráhy. Rukojeť nástroje je vyrobena z odolného plastu a má ergonomický tvar. Jeho přítomnost poskytuje zvýšenou přesnost polohování řezného prvku. Navíc při použití nástroje s takovou rukojetí můžete provádět velké objemy práce s menšími fyzickými náklady, protože důraz nebude kladen na kartáč, ale na předloktí.

Dalším rysem této řezačky skla je přítomnost mechanismu přivádění oleje nebo petroleje zabudovaného do řezací části. Díky němu tedy mazivo vstoupí do pracovní oblasti, čímž se sníží třecí síla, která vzniká během procesu řezání, a tím se prodlouží životnost válce, a navíc se sníží pravděpodobnost mikrotrhlin na povrchu. Zásobník oleje je umístěn v rukojeti.

Je třeba poznamenat, že v sadě je zahrnuto několik zaměnitelných hlav, jednoduchý válec o délce 1 metru, 2 bubliny s olejem, rozbrušovač skla - zařízení, které usnadňuje proces oddělení odříznutého prvku, jakož i 3 náhradní „houby“. Celá sada je dodávána v krabici z tlusté lepenky a navíc je uvnitř potažena pěnou, takže během dodávky by nemělo dojít k poškození. V případě potřeby si můžete zakoupit jistič nebo řezačku skla zvlášť. zde.

Vysoce kvalitní řezačka skla, výhodná v porovnání s levnými protějšky se zvýšenou použitelností a rovnoměrnějším a přesnějším řezem. Pamatujte, že zařízení je poměrně kompaktní (110 mx 115 mm) a mírně lehké (~ 380 g).

Cena: ~ 1031

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...