» Aliexpress » Nářadí a přípravky »Pneumatický ohřívač

Pneumatické nuler


Tento nástroj je určen k automatizaci procesu hřebíků. Tohle model vybavené pneumatickým pohonem, tj. K jeho použití potřebujete kompresor. Pracovní tlak nástroje je deklarován v rozmezí od 0,4 MPa nebo asi 4 atmosféry do 0,7 MPa nebo asi 7 atmosfér. Výbava v zařízení je japonský model, který lze rychle oddělit, avšak podle recenzí může prodejce poslat také konektor euro. Pamatujte, že „nativní“ kování na nástroji je utěsněno tmelem, takže může dojít k problémům s jeho demontáží, a proto si můžete v případě potřeby objednat kompresorovou hadici s vhodným připojením k sadě doporučené prodejcem. Jeho různé velikosti jsou uvedeny v tohle hodně.

Spona hřebíkovací pistole je určena pro 100 hřebíků. Svítidla pracuje s hřebíky jako F10, F15, F20, F25 a F30. Je důležité pochopit, že tento nástroj ucpává pouze hřebíky a špendlíky. Lze zakoupit analog určený k ucpávání svorek zde. Tento nástroj také umožňuje řídit hloubku jízdy - je třeba povolit dva šrouby pod šestihranem na nose a vytáhnout je nebo zatlačit dovnitř.

Nástroj je vybaven dvěma šestihrannými klíči, hřebíky nejsou součástí. Vhodné spojovací prvky požadované délky lze zakoupit jak offline, tak i toto hodně.

Poměrně vysoce kvalitní nástroj, který dobře zvládne své úkoly, a co je důležité, za velmi rozumnou cenu. Budujte kvalitu zbraně na vysoké úrovni. Zařízení je poměrně kompaktní (180 mm x 205 mm) a lehké (hmotnost asi 1100 g). Kromě toho je rukojeť potažena materiálem pod kůží a díky tomu lze nástroj držet jednou rukou bez větších obtíží. Také si uvědomte, že před zahájením práce je nutné do potrubí kapat několik kapek oleje.

Cena: ~ 1772

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...