» Telefony a tablety »Vylepšený skener pro abstrakty a nejen

Vylepšený skener pro abstrakty a nejenMnoho moderních smartphonů třídy „mírně podprůměrné“ pořizuje lepší obrázky, než skenovaly před deseti lety. Je však nevhodné uchovávat dokument a chytrý telefon při pohybu. S pouhými základními truhlářskými dovednostmi to zvládnete udělej to sám nekomplikované příslušenství, což značně usnadňuje „skenování“ abstraktů, náčrtů atd. smartphone. A jak to udělat domácí, autor Instructables vypráví pod přezdívkou giovannire.

Části zařízení jsou vyrobeny mistrem z materiálu zvaného FOREX Feather. S největší pravděpodobností ztratí známou metodu, navzdory jménu, nemá co dělat. Jedná se o třívrstvý listový materiál, jehož obě vnější vrstvy jsou vyrobeny z PVC a vnitřní vrstva je vyrobena z polyuretanu. Samozřejmě můžete použít běžné plošné materiály: plexisklo, překližku atd., Ale hmotnost struktury se znatelně zvýší.

Nejprve ze všeho udělá hlavní část níže. Díky dvěma drážkám se snadno ohýbá. Podobná část z překližky (s výjimkou flexibilního typu Ceiba), a zejména - plexisklové drážky nebudou pružné. Budeme to muset lepit ze tří tvrdých a jednoho pružného, ​​například z nějakého tlustého filmu.

Po vytvoření základny v něm master vytvoří drážky pro jiný účel - abyste mohli svislou část opravit. Není nutné držet, stačí udělat drážky trochu užší a spojení se ukáže docela těsně. Zařízení však bude sklopné a po rozebrání ploché. Je velmi výhodné nosit s sebou diplomata.
A konečně, pán lepí kryt pro smartphone na sestavenou strukturu shora:

Ale to je již nepohodlné - ukázalo se, že se váže na konkrétní smartphone. Je lepší přizpůsobit mechanismus z selfie stick. A také přidejte list plexiskla, stiskněte abstrakt, takže sken bude plochý, jako v klasickém skeneru. A boční iluminátor, který eliminuje oslnění. Výsledkem bude téměř kompletní výměna skeneru.
0
0
0

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko
1 komentář
Nejsem si jistý, ale myslím si, že po zašroubování nějakého selfie sticku na těžkou základnu je pohodlnější získat obrázky. Nastavení výšky (a nejen) a dálkové ovládání. škrábnutí

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...