» Telefony a tablety »Magnetický držák pro telefon

Magnetický držák pro telefon

Magnetický držák pro telefon

Dobrý den všem čtenářům a „pánům“. Ve službě jsem často jezdil autem na neznámá místa. Samozřejmě jsem potřeboval navigátora, ale nechtěl jsem sedět ve vozidlech, jako jsou řidiči taxi (mobilní telefon, navigátor, tablet nebo několik, radarový detektor atd.) A nechtěl jsem sedět všichni v drátech a poplatcích. Nainstalujte si do telefonu snadno navigační program a téměř každý telefon má GPS nebo A-GPS. Zbývá vyřešit problém s namontováním telefonu do auta. Podle mého názoru není koupit univerzální obrovský držák a pokaždé tam telefonovat. A pak jsem narazil na magnetické držáky, jejichž výrobu budeme dělat dnes.

Vyrobíme z improvizovaných prostředků:
- Držák pro starý, nefunkční nebo zbytečný navigátor
- Pevné disky, dva kusy, také nepracující nebo zbytečné
- lepidlo
- Nástroje
- rovné paže

Krok 1 Odstraňování magnetů.
Přiznám se, že jsem stále ten blší obchodník. Mám hodně koše. Abych nezemřel pod hromadami tohoto koše, pravidelně se s tím vypořádávám. Hodím něco pryč (se slzami v očích), něco jde do firmy, kterou věnuji na šrot. Můžete si samozřejmě koupit jen neodymové magnety (silný permanentní magnet, který se skládá ze slitiny neodymového prvku vzácných zemin, boru a železa), ale tato možnost není pro nás. Rozdělíme pevný disk počítače. Obyčejné magnety nebudou fungovat, zkontroluji mě, že nemohou držet telefon, zejména při třesu v autě. Otevřete tvrdý:


Poměrně často jsou pevné disky krouceny šrouby se šestihrannou hvězdicovou hlavou, bez takového šroubováku bude těžké pevný disk rozebrat. Stručně řečeno, struktura je těžká:


Zajímají nás permanentní magnety. Pevné disky jsou různé, ale každý má stejnou strukturu:


Magnety jsou připevněny k plechům. Hlavní věc je vybrat magnety, aby nedošlo k jejich porušení. První magnet, který jsem zlomil. V jedné z nich jsou jen dva. Nejlepší je zachytit magnet ohnutím kovové desky. Připevněte jeden konec desky k samému okraji, aby nedošlo k uchopení samotného magnetu, ve svěráku, uchopte druhý konec kleštěmi a ohněte desku do kruhu, takže magnet zůstane rovný a spadne sám. Ve skutečnosti samotné magnety, na které „lovíme“:


Krok 2 Montáž držáku:
Po získání magnetů začneme hledat upevnění na sklo. Rychlost vývoje elektrotechniky je obrovská. Před několika lety byl telefon přehrávající mp3 považován za super, ale nyní telefon nevaří jen kávu.S navigátory je to stejné, takže mám takový nepořádek, starý, baterie je vybitá a nové mapy již nelze načíst. Ale držitel od něj je v dobrém stavu. Myslím, že mnozí mají takový nepořádek. Možná z navigátoru nebo telefonu. Není žádný rozdíl, hlavní věc je, že přísavka je dobrá:Odstraňujeme část, která přímo drží navigátor.


Přilepíme na ni magnety. Telefony jsou samozřejmě odlišné, experimentoval jsem se svým starým HTC. Pro můj telefon stačily tři magnety:


Na magnety nalepíme vystřižený kus černého plastu:


Držák dokonale přilne ke sklu, experimenty byly prováděny doma:Krok 3 Příprava telefonu.
Zbývá připravit telefon. Mám starý HTC. Je tak starý, že jeho zadní kryt je odstraněn, takže můžete vyměnit baterii, SIM kartu a paměťovou kartu. A v tomto případě je to plus, protože pod víko lze umístit malý čtvereček plechu. Použil jsem tenkou galvanizaci, velikost příkladu je 2 m x 2 cm:


Nalepte desku na oboustrannou pásku na zadní straně krytu telefonu:


Telefon dokonale spočívá na našem magnetickém držáku:
Pokud je telefon bez odnímatelného krytu, můžete použít kovové hrnky, které si lze objednat v čínské prodejně, jsou okamžitě lepicí páskou:


Aby deska nezkazila výhled, můžete použít silikonové kryty:

10
10
10

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...