» Telefony a tablety »Smartphone - na disk!

Smartphone - na disk!Stále máte přední panel pětipalcové jednotky, ale neexistují žádné jednotky a diskety? Téměř každý má smartphone, což znamená, že ne všechno je ztraceno. Takže autor Instructables se rozhodl pod přezdívkou mycovolution. Je pravda, že nemá smartphone, ale přehrávač iPod Touch - zařízení, které je nerozeznatelné od iPhone a má všechny jeho funkce, ale nemá slot na SIM kartu. Takové zařízení je připojeno k internetu přes WiFi, pro které je vhodný router nebo jiný smartphone.

Průvodce vezme přední panel z pětipalcové jednotky počítače Apple] [s LED diodou nainstalovanou přímo na něm. Byla to jízda v plné výšce. Mezi sovětskými jednotkami jsou i takové, například MC5301. Nenajdete na něm přední panel - poloviční výškové panely, řekněme, z MS5305, MC5311, MC5313, mnoho importovaných jednotek, bude také fungovat. Pokud je však jednotka funkční, je nejlepší ji dát známým zpětným počítačům. Mějte na paměti, že LED přímo na přední straně jednotky je spíše výjimkou než pravidlem. Obvykle se nachází na podvozku jednotky. Můžete si ji však nainstalovat sami a nalepit.Master také vezme plexisklo a nástroj pro jeho zpracování.Z plexiskla vytváří mistr boční stěny doku.Rozmělňuje a natírá stěny a poté je přilepí na přední panel z jednotky tak, aby je zvedly nad povrch stolu.Nainstaluje 30pinový konektor, ze kterého napájí LED prostřednictvím rezistoru. Podobným způsobem můžete nainstalovat konektor Mini USB, Micro USB, Lightning, Type C - v závislosti na tom, jaký smartphone nebo přehrávač máte.

Je připravena improvizovaná dokovací stanice, která se skládá z historických i moderních částí. Zbývá jej ověřit v akci.Všechno funguje. Ale konektor pod hmotností zařízení se rychle zlomí. A dobře, pokud je na kabelu - je snazší vyměnit. Proto je nezbytné poskytnout vertikální desku, která drží smartphone nebo hráče ve svislé poloze. Mechanické zatížení konektoru je výrazně sníženo.
2.1
2.3
2.3

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko
7 komentáře
Host Oleg
pán bez mozku
drive from apple] [stojí mnohem víc ...
Bredyatina
ino53,
A co s sebou? Nebudu volat jména / přezdívky. Všichni rozuměli všemu.
feonor12,
... úsměv ...
No, ten nápad jsem nedokončil ...
Korolev,
Zajímalo by mě, proč mě respektovaný TORMOZEDISON bez argumentace minuscule.


Jsem na webu relativně, vy, například, nedávno, ale dlouho jste si všimli, že zde každý může být rozdělen do určitých kategorií. A nemluvím o kategoriích, jako je návštěvník / autor / novinář. Tato divize se skládá z následujících: lidé, kteří „řezají kořist“, ale přistupují k tomu zodpovědně, rozumějí tématům, která publikují, reagují na komentáře, pak lidé, kteří „řezají kořist“ a je jim to jedno, padli do mé peněženky denyuzhka - moje práce je hotová a všichni jdete ne ... les a obyčejní autoři jako já, kteří nepíšou kvůli penězům (i když je to pěkný bonus, ale netvrdím). No a malá skupina dvou lidí úsměv
Zajímalo by mě, proč mě drahá TORMOZEDISON nepatrný bez argumentů? Pravděpodobně proto, že jsem se neptal, ale kde ve skutečnosti je jednotka, ve které je smartphone? xaxa
Smartphone - na disk!
A proč vlastně ne na záchodě! Sejměte víko z ... xaxa
„On však není chytrý telefon, ale přehrávač iPod Touch… Vylepšená dokovací stanice“ No, udělala by to se zdrojem napájení, zesilovačem a reproduktory!


Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...