» Truhlářství »Držák na cívky s pájecí a navíjecí drátkou

Držák na cívky s pájecí a navíjecí drátkou

Držák na cívky s pájecí a navíjecí drátkou


Držák navržený společností Instructables pod přezdívkou TechnicalKid je velmi vhodný pro práci s navijáky s pájkou a navíjecím drátem. Díky němu nejsou cívky ztraceny a nespadají ze stolu a pájka / drát z různých cívek není propletena. Držák můžete umístit na stůl v dílně, například takto:A začíná pracovat domácí Průvodce kompilací 3D modelu:Převod 3D do 2D je jednoduchá záležitost a průvodce nyní nahraje šablonu do souboru PDF, který lze stáhnout zde. Je určen pro výrobu všech konstrukčních dílů, s výjimkou osy, z překližky o tloušťce 5 mm. K montáži držáku potřebujete lepidlo PVA. Osa může být dřevěná, plastová, kovová - na tom nezáleží, protože nemůže být lepena, musí být odnímatelná pro rychlou výměnu cívek.Z nástrojů si mistr vezme šroubovák s vrtákem, skládačku, brusný papír, papírnický nůž, značkovací koberec, klip:Po vytvoření výtisku v měřítku 1: 1 Master vyřízne z něj šablonu, kterou však nelze vystřihnout, ale lze ji převést na překližku pomocí uhlíkového papíru.Podle předlohy zhotoví mistr z překližky dvě stejné boční stěny. Protože existuje pouze jedna šablona, ​​je nejjednodušší nalepit ji na překližku, oříznout jednu zeď a poté ji použít jako šablonu pro druhou. Pro výrobu základny není nutná šablona - je to jen obdélník o rozměrech 80x60 mm.


Když spojí obě boční stěny dohromady a co nejpřesněji je spojí, master je sevře a jejich konce zpracuje brusným papírem. Obě části se tedy ukážou téměř stejně a držák bude stát přesně na stole. Poté se uvolní a odloupne ze šablony. V případě potřeby je povrch, na který byl přilepen, rovněž ošetřen brusným papírem.
Mistr vyvrtá průchozí díru v jedné z bočních stěn a slepou díru v druhé. Průměr otvoru je zvolen tak, aby osa byla pevně držena, v tomto případě - 5,5 mm.Konečně Master lepí strukturu ze základny a ze dvou bočních stěn, svorek, nastaví osu na místo tak, aby se na ni lepidlo nedostalo, a poté, co lepidlo ztvrdne, se dekomprimuje.
Držák je připraven. Pokud základnu zvětšíte a osa prodloužíte, můžete na ni umístit cívky nikoli pájecími a navíjecími dráty, ale kabelovými značkami s čísly od 0 do 9.
0
0
0

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko
4 komentář
Autor
Dobře tedy - jen jedna díra malého průměru a samořezný šroub.
tormozedison
jak přesně vyberete průměr díry tak, aby osa byla pevně držena.
Předpokládá se, že se sezónními změnami vlhkosti a opakovaným používáním bude těsné spojení oslabeno. ano
Autor
A to záleží na tom, jak přesně vyberete průměr díry tak, aby osa byla pevně držena.
Správně jsem to pochopil: vytáhla pájka, nezajištěná osa vyskočila ze slepé díry a cívky se valily (tautologie) na nejdostupnější místo? xaxa

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...