» Elektronika » Arduino »Heslo pedál

Heslo pedál

Heslo pedál


Navrhovaný pedál, vyvinutý autorem Instructables pod přezdívkou Tex001, při každém jeho stisknutí automaticky simuluje stisknutí dané posloupnosti kláves, například zadá nějaké heslo. Pokud si přejete, můžete jej přeprogramovat stisknutím mezerníku nebo Ctrl (užitečné ve hrách), klávesami PgDn (při čtení textů nebo webových stránek), kombinací Ctrl + S (uložení téměř v každém programu), F2 (uložení v mnoha editorech běžících v DOSBOXu) ) nebo dokonce Ctrl + F9, poté Alt + F5 (kompilace a spuštění programu, následované zobrazením výsledku v Borland IDE spuštěném ve stejném DOSBOXu). Obecně můžete naprogramovat libovolnou klávesu, jejich kombinaci a / nebo sekvenci. Hotovo domácí v Digispark - rozpočet a minimalistický Arduino-kompatibilní deska.

Deska je minimalistická a mechanismus pedálu je opačný. Zde jsou podrobnosti:A některé nejsou ani vytištěny ve 3D. Týká se to nejen pramenů:Ale dvě domácí části vyrobené z hliníkového plechu (vhodný je také plast, překližka):Elektrický obvod se skládá ze tří komponent: Digispark, pull-up rezistor a knoflík. Samozřejmě kromě komponent, které tvoří samotný Digispark.Průvodce sbírá okruh. Tlačítko bude velký mikrospínač a hlavní pájí kabel USB na podložky konektoru USB na desce. Můžete to udělat jiným způsobem: vložte desku a rezistor do samostatného malého pouzdra, vytáhněte zástrčku USB a propojte mikrospínač dlouhým dvouvodičovým kabelem.


Poté průvodce zahájí programování. Dostává se skica a fragment textu programu umístit heslo nebo jinou sekvenci kláves.3Dmodelování - zde pán najde, kam se obrátit! Podrobnosti (formát STL): 1, 2, 3, 4, schéma montáže (Formát STEP).

Master to vše vytiskne na 3D tiskárně, provede podrobnosti z hliníkového plechu ručně podle výše uvedeného náčrtu a začne sbírat:Pedál je tedy připraven, což je užitečné pro programátora, copywritera, milovníka počítačové hry ...
Aktivací nepoužitých kolíků Digispark můžete k nim připojit tlačítko a vybrat mezi několika automaticky výstupními linkami.
8
7
10

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko
1 komentář
Mechanika, komplikovaná ve výrobě, nepřekonává genialitu ve své jednoduchosti funkčnosti Starpom design.

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...