» Telefony a tablety »Pera přísavek pro tablety s aplikací Magic Screen

Pera přísavek pro tablet s aplikací Magic ScreenPro uživatele, kterým chybí vintage hra Magic Screen, existují aplikace, které ji dobře napodobují. Rotující virtuální pera na obrazovce tabletu však vůbec nejsou stejná jako rotace reálných fyzických per. Dva stejné domácí od Instructables pod přezdívkou Pnmelville jsou připojeni k obrazovce tabletu na správných místech pomocí přísavek. Rukojeti se volně otáčejí kolem os přísavek, zatímco fólie se pohybuje elektricky připojenou k dlani uživatele na obrazovce. To simuluje rotaci virtuálního pera prstem. Potom lze držadla na přísavkách vyjmout. Takové příslušenství kompatibilní s jakýmikoli mobilními aplikacemi, kde jsou virtuální otočné kliky. Mohou být vyrobeny i více než dva, pokud má aplikace mnoho takových per.

Mistr vezme fólii (z nějakého důvodu ji nazývá cín, i když již dlouho byl hliník), nepoškrábanou houbu na mytí nádobí, slámku na pití, dvě uzávěry lahví a dvě „šipky“ na přísavkách od hračky Nerf. Je nutné, aby pod pěnou každé „šipky“ existoval čep s vnějším průměrem mírně menším než je vnitřní průměr brčka. Mimochodem, pokud jste nashromáždili hodně uzávěrů lahví, můžete je obrátit na sběrných místech, jejichž adresy ve velkých městech lze snadno najít na internetu. V některých z nich vám budou vyplaceny náklady na tyto čepice, v jiných zašlou výtěžek z jejich přetavování do nových plastových výrobků na charitu.Nástroje pro výrobu konstrukce budou vyžadovat velmi málo - jen nůžky a lepicí pistoli. Master odřízne dvě trubice ze slámy, jejíž délka je o něco menší než výška víka. Překladatel nevěděl, že 3M vyrábí nůžky.
Master nalepí každou zkumavek do středu víčka:Lepicí pásky přilepte na kryty, jak je znázorněno na následující fotografii. Aby nedošlo k spálení prstů na tavném lepidle, můžete fólii vtlačit párátkem dovnitř. Horké lepidlo by se nemělo dostat na povrch fólie směřující ven, jinak to nebude mít smysl - používá se zde jako dirigent.
Master nalepí ještě jeden proužek fólie na kryty, kolmo k prvnímu a elektricky k němu připojený. V opačném případě nebude kapacita samotné fólie stačit, a tak - uživatel také přidá svůj vlastní a dotykový displej je navržen právě pro tento účel.
Kontaktní plocha fólie s displejem je malá, takže ji master zvětší kusem nepoškrábající se houby.Očividně je ... no, ne úplně dielektrikum, protože s ní všechno fungovalo. Mistr uspořádá tento kousek houby tak, aby se dostal do kontaktu s fólií a lepil ji zespodu. Lepidlo mezi fólií a houbou je nepřijatelné - narušuje to jejich elektrický kontakt. Aby se zabránilo pokřivení víka, vyplní mistr zbylý prostor dalšími kousky houby, které se také lepí, ale nedotýkají se prvního kusu. Pak bude jejich kapacita příliš malá, protože uživatel není k nim připojen a obrazovka na ně nebude reagovat. A na první - bude.Mistr vyplní „šipky“ z hračky Nerf: odstraní přebytečnou gumu z přísavky tak, aby nepřekážel kousku houby dotýkající se obrazovky, a také odstraní pěnu, pod kterou má každá „šípy“ kolík:Spouští na tabletu aplikaci, která simuluje hračku Magic Screen, a zobrazí se na obrazovce včetně rámečku a pera. Uprostřed každého virtuálního pera umístí master upravenou přísavku z „šipky“:Nainstaluje dříve vyrobené kliky z krytů na „šipky“ tak, aby kolíky přísavek byly uvnitř trubek přilepených k krytům:

Domácí výrobky jsou připraveny. K upevnění přísavek nepoužívejte vodu ani kovové předměty. Je vhodné vyjmout přísavku naostřenou dřevěnou tyčinkou zmrzliny - nepoškrábe obrazovku.
0
0
0

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko
2 komentář
Takže se přihlaste k odběru novinek. "Nová domácí pošta"
Host Sergey
Chci dostávat nové domácí produkty

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...