» Truhlářství »Kompaktní stojan pro monitor a počítačovou jednotku

Kompaktní stojan pro monitor a počítačovou systémovou jednotku

Ahoj milí čtenáři!

Z níže uvedeného článku se dozvíte, jak sestavit kompaktní stojan pro monitor a systémovou jednotku ze stromu. Následující popis a pokyny jsou převzaty z kanálu YouTube Matthias Wandel.

Kromě notebooků existují počítačová řešení „vše v jednom“. Ale autorovi tohoto domácí Toto řešení se mi nelíbí, protože pokud se počítač nebo monitor zhroutí, stane se toto všechno zbytečným.

Potřebné materiály a nářadí:

- pásová pila;
- stolní pila;
- brusný pásový stroj;
- vrtací stroj;
- svorky;
- samořezné šrouby;
- tyč vyrobená z popela;
- hotová deska ze skládacího stolu (použitá);

Kompaktní stojan pro monitor a počítačovou systémovou jednotku


Nedávno přešel na rychlejší počítač, ale nemohl najít nic s rychlejším procesorem (jádro i5 nebo i7) v malém balíčku. Takové systémy mohly být vyrobeny nebo objednány na objednávku, ale nechtěl čekat. Musel jsem se zastavit v jedné z těchto velkých ošklivých krabic.

Průvodce se rozhodl nainstalovat tuto systémovou jednotku za monitor. Pak by byl mimo dohled a možná by bylo méně hluku. Ale to není přesné.

Ale protože na vyřešení problému s umístěním počítačového systému bylo jen velmi málo času, průvodce se pro tento stojan rozhodl pro mnohem jednodušší design.Mistr začal vyrábět stojan s pevným popelem, který byl rozřezán na polovinu, a pak řezal stroj s pásovou pilou. Potom byla ohnutá část broušena na stacionární pásové brusce.Z čelní strany dřevěného obrobku je třeba vyvrtat otvory pro šrouby. Mistr to provedl na vrtacím stroji.Výsledná část je připevněna k základně, což je deska z masivního dřeva, která byla odebrána z malého skládacího stolu.Poté Master vytvoří označení pro upevnění pomocí šroubů. Samořezné šrouby a otvory by měly být zarovnány.Stojan je připevněn k základně pomocí šesti šroubů.Otvory v základně jsou zahloubení.A tady je hotový stojan. Pohled zepředu. Monitor bude připojen k přednímu panelu a počítač bude sedět za monitorem.Poté Master přišrouboval kovovou montážní přírubu k stojanu a poté monitor k této přírubě.

Tento monitor je 21,3 palcový LCD monitor z roku 2004. Většina LCD monitorů se pak mohla otáčet v režimu na výšku, ale otáčení monitoru ve svislé poloze nebylo praktické. Pro naše oči je mnohem snazší skenovat široké objekty než ty vysoké. Není mnoho monitorů, které se nyní mohou otáčet, takže již nemají upínací přírubu uprostřed.A tady je počítačová jednotka, která je krásně skrytá za monitorem.Počítač je vybaven pryžovými nožičkami pouze vpředu, takže záda nadále nebezpečně sklouzávala ze stojanu. Mistr přidal dřevěný okraj na stojan, aby tomu zabránil.Brzy poté koupil pán od společnosti DELL velký 27palcový monitor (model U2711). Tuto možnost si vybral po pečlivé kontrole tohoto monitoru a viděl, že má stejnou montážní přírubu jako starý Samsung. Dalším faktorem bylo vysoké rozlišení 2560 x 1440.Mistr má svůj počítač s monitorem na velmi nízkém stole na kolech, takže můžete pohodlně sedět na gauči a používat počítač.

Pokud se vám líbil domácí autor, zkuste to zopakovat a udělat.

Děkuji za pozornost.

Uvidíme se brzy!
4.8
5.8
5.8

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko
6 komentáře
Jste jako narcis! Mám ..., ano, já ... A tady hořlavé materiály. Temp.sistemnika ne více než 15 stupňů, stejný na monitoru. Pokud se to tak opálí, alespoň na Měsíci se opálí.
Myšlenka je marně dobrý nápad a já doufám, že ji trochu uplatníme, aby se zlepšila
Host knnk007
- - je okamžitě jasné, že autor netiskne spoustu dokumentů v A4
Host knnk007
Tento nápad je ošklivý!
Poprava je ještě horší.
1. Je obecně zakázáno instalovat takové zařízení na hořlavé materiály.
2. Můj monitor na mém rodném stojanu se otáčí z alba do knihy s pohybem ruky.
3. Ocelové legendy základní desky. 4. Kabelová myš a klávesnice - obvykle z minulého století. Už jsem měl 98 bez zapojení.
Obecně - přestaňte zveřejňovat nejrůznější nesmysly! Pojďme, něco, co stojí za to, na které obyčejný člověk nemá dostatečnou představivost.
Samozřejmě se můžete zlepšit, ale nápad je dobrý.
Monitor bude připojen k přednímu panelu a počítač bude sedět za monitorem.
Kde je to spojené a kde sedět?
Poté Master přišrouboval kovovou montážní přírubu k stojanu a poté monitor k této přírubě
Toto řešení znemožňuje nastavení pozice obrazovky.
To už je zajímavé!

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...