» Technika » Lodě a katamarány »Elektrický vodní skútr

Elektrický skútr


Ahoj fanoušci k řemeslu, dnes se zamyslíme nad tím, jak vyrobit vodní skútr. S takovým domácí Můžete plavat poměrně rychle, což je nejen zajímavé, ale v některých případech také užitečné. Vlastní elektrický motorový pohon řídí akci a celá věc pracuje na bateriích. Pouzdro skútru je vyrobeno z instalatérských částí, které lze snadno najít v jakékoli budově. Pokud vás projekt zajímá, navrhuji podrobněji studovat domácí práci!Materiály a nástroje používané autorem:

Seznam materiálů:
- ;
- potrubí, hmoždinky, rohy (a další vodovodní díly pro kryt);
- tmel, epoxidové lepidlo;
- šrouby a matice;
- ;
- guma z automobilové nebo cyklistické kamery;
- spojky;
- drát;
- výkonný jistič;
- dráty;
- baterie (schopné pohánět vybrané motory).


Seznam nástrojů:
- pila na kov;
- pokosová pila;
- vrták;
- marker;
- lepicí pistole;
- vrták.

Proces výroby skútrů:

První krok. Bydlení
Nejprve si uděláme důvod pro domácí práci, pro tyto účely budeme potřebovat instalatérské díly. Hlavním tělem těla je kus trubky o průměru 110, části rozřezáme a poté lepíme dobrým lepidlem. Jako lepidlo můžete použít vodovodní potrubí nebo epoxidové lepidlo. Je důležité pochopit, že všechna připojení musí být vzduchotěsná, jinak voda rychle deaktivuje motory a baterii. Z výše uvedeného pohledu mohou být všechny spoje dobře potaženy speciálním tmelem.
Krok dva Instalace motoru
Nainstalujeme motory do ucpávek pro potrubí, k tomu vyvrtáme odpovídající otvory. Šrouby se používají k upevnění motorů, v pouzdru motoru vyvrtáme otvory a vyřízneme závity, pokud nechcete použít matice. Nejdůležitější věcí v návrhu je, že je lepší umístit gumové podložky pod hlavy šroubů, aby voda neunikla do motorů. Za tímto účelem musíme také utěsnit hřídel motoru, odříznout pryžové těsnění z komory a vyrazit otvor podle průměru hřídele. Pod hřídelové těsnění by mělo být mazivo, takže těsnění vydrží déle a bude existovat další odolnost proti vlhkosti. Žláza je k autorovi přilepena pomocí lepidla, což není příliš spolehlivé.


Hřídele jsou instalovány na hřídelích motoru pomocí speciálních spojek, na kterých jsou namontovány vrtule. Jako takové hřídele lze použít různé hřídele, včetně šroubů.Potom jsou zástrčky s nainstalovanými trubkami pevně a pevně nainstalovány na těle skútru.
Krok tři Ochranné štíty
Nad vrtulemi je nutné instalovat ochranné štíty, které vyrábíme z kusů potrubí. V potrubích musíte řezat okna, kterými voda proudí do šroubů. Konce štítů jsou opatřeny železným pletivem, které může být vyrobeno z drátu. Štíty jsou pevně přilepeny k tělu dobrým lepidlem, můžete použít epoxid.
Krok čtyři Dokončovací doteky
Nakonec vyvrtáme otvor v horní části pouzdra vrtákem a namontujeme spínač. Samozřejmě nad spínačem bude nutné vytvořit zapečetěné ochranné pouzdro. Autor nalepuje spínač na horké lepidlo.
To je vše, vložte baterie dovnitř a sbírejte nos skútru.

Domácí produkt je připraven, můžete jít na testování, autor šel k jezeru. Dopad skútru se ukázal být docela silný, autor jezdí po vodě docela rychle. Domácí se ukázalo zajímavé, zejména pro děti. Toto je konec projektu, doufám, že se vám domácí práce líbila a že jste pro sebe našli užitečné myšlenky. Hodně štěstí a kreativní inspirace, pokud se rozhodnete toto zopakovat, nezapomeňte se s námi podělit o své nápady a domácí věci!
7.8
7.8
6.3

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko
5 komentáře
Chytit
Opět další podvodní „zázrak zátahu“. Jamb na rameni. Lepte trubku z PVC pod variabilní zátěž! Toto není přímo možnost. Ve videu dvě baterie 12V a ampér nevytahují o 4,5-5 větší velikost a ne 4 AA typ 1.2 jako v popisu. Celkem 24 V a nechte 5A krát sériové připojení. Nestojí to za to mluvit o těsnicích motorech tímto způsobem. Hlavy montážních šroubů skrz zátku nebyly vůbec utěsněny. Pryžová podložka na lepidle na PVC? Trvá 10 minut. Automaty na pouzdře jsou obvykle mistrovským dílem! Vede voda elektrický proud! Ne, neslyšeli. Vnitřnosti budou oxidovány, kontakty vyhrají. Ano, a obecně, vypnutý a ponechaný ve vodě se může pomalu vznášet. Dva motory, wat tak 200, opět posuzovaly podle velikosti a podobných protějšků a jmenovitého napětí 18V. Celková chuť k jídlu 22-23. A máme baterii 24V a 5A. Obecně platí, že potěšení 10 minut. No a jako vyvrcholení .... několikrát zrychlil plavání videa. Známky: Šíření vln z přístroje při střelbě z vody je velmi zrychlené, v obecném panoramatu je šíření vln zrychleno, pohyb lidí na přehradě, rychlé plavání a poté je patrný přechod na nižší rychlost přehrávání. Celkový výsledek: Kecy dokončeny.
Autor
vrtule na Ali, ve článcích. Motory jsou také na Ali, podobný lze získat od mopedového startéru, ale pravděpodobně se přehřeje.
Host Semyon
Soudě podle nečistot na převodovkách, jsou b / y motory právě tam, kde stály před touto otázkou, kdokoli se sešel, mohl mi odpovědět.
kde získat vrtule je také otázkou, ale jinak skvělý pracovní nápad stojí za to zopakovat a zlepšit
Host Eugene
Tam, kde nejsou jasné motory.
- baterie (schopné pohánět vybrané motory).
Chtěl bych - podrobněji. Bez ovladače? Ano, a těsnicí spínače - ne! škrábnutí

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...