» Z řetězových pil »Motorová pila na bázi 2,2 kW

Motorová pila o výkonu 2,2 kWVítám všechny fanoušky k řemeslu, dnes zvážíme, jak vyrobit výkonný křovinořez z elektrického zastřihovače a motorové pily. Autor měl elektrický zastřihovač, který nechtěl sekat, výkon motoru v husté trávě nestačil. Bylo rozhodnuto to udělat domácí založené na benzinových kosách. Význam v takovém přepracování je samozřejmě pouze v případě, že máte dílnu s potřebným vybavením a další potřebné podrobnosti. Nástroj se ukázal být docela silný, kosa posekává hustou trávu dokonale. Pokud vás projekt zajímá, navrhuji jej podrobně prostudovat!Materiály a nástroje používané autorem:

Seznam materiálů:
- náhradní díly od zastřihovače;
- železná trubka a ložiska;
- motorová pila;
- rukojeť pro ovládání motoru (od zastřihovače);
- plech;
- šrouby a matice.

Seznam nástrojů:
- pokosová pila;
- řezací stroj pásky;
- svařovací stroj;
- vrtací stroj;
- skládačka;
- klíče, pilníky;
- bruska;
- vrták;
- pásová bruska;
- ohýbačka trubek.

Proces výroby křovinořezu:

První krok. Vytváření holičů
Nejprve vytvoříme tyč, ve které se bude křovinořezný hřídel otáčet. U levných plynových sekaček jsou v tyči, která drží hřídel, instalovány speciální pouzdra. Samozřejmě se tyto pouzdra opotřebují poměrně rychle a hřídel začne házet dovnitř tyče. Autor se rozhodl vyrobit tyč sám, pro to potřebujeme trubku vhodného průměru, do ní musíme vtlačit ložiska.

V důsledku toho instalujeme převodovku pro křovinořez na konec potrubí a v tomto kroku je práce dokončena.

[střed]
[střed]
[střed]
[střed]

Krok dva Spojka
Dále musíme ukotvit pracovní hřídel rožně s hřídelí řetězové pily. Nejdříve musíme rozřezat spojkovou misku křovinořezu, v důsledku toho by měla zůstat jedna deska. Aby deska získala dokonale kulatý tvar, autor používá vrtačku.

V další fázi musíte vytvořit adaptér, který vám umožní držet se řetězové pily.Autor dělá tento adaptér sám z tlusté železné desky. Obrys hvězdičky přeneseme barvou na obrobek a pustíme se do práce. Vyvrtáme jádro a další oblasti na vrtacím stroji. Pak se vyzbrojíme souborem a část upravíme. Na konci budeme muset část rozřezat na kruhový tvar a přivařit k desce, která zůstává ze spojkové misky.Krok tři Spojovací prvky
Tyč musí být bezpečně připevněna ke křovinořezu, proto vyrábíme spojovací prvky. Nejprve musíte udělat svorku z kusu trubky, kterou upevníme na lištu. Již k této svorce svařujeme spojovací prvky vyrobené ze železné desky. Tyč je připevněna pomocí dvou matic, které se našroubují na pneumatiku motorové pily.

Krok čtyři Štít
Domácí produkt se ukázal být docela silný, instalujeme poměrně velký nůž se třemi noži. Samozřejmě je nezbytné, aby křovinořez musel být vyroben z ochranného štítu, aby kameny, větve a další produkty z práce stroje nelétaly u vašich nohou. Autor svařuje štít z ocelového plechu, vyrábíme spojovací prvky ve formě svorky a připevňujeme štít k tyči.

Krok pět Rukojeť a montáž
Vyrábíme silnou rukojeť pro křovinořez, autor to udělal sám z dýmky. Rukojeť se připevňuje k liště pomocí upevňovacích prvků z křovinořezu. Spouštíme spoušť na rukojeti, abychom ovládali motor z křovinořezu. Pro připojení kabelu k sytiči řetězové pily autor používá speciální domácí spojovací prostředky.

Nakonec stačí nainstalovat upevňovací prvky na lištu, se kterou zavěsíme cop.
To je vše, až bude tento domácí produkt připraven, můžete to zažít. Opustíme pole, nastartujeme motor a pustíme se do práce. Stroj snadno zvládne poměrně hustou trávu.

Na tomto projektu je konec, doufám, že se vám líbil domácí. Hodně štěstí a kreativní inspirace, pokud se rozhodnete to zopakovat. Nezapomeňte se s námi podělit o své nápady a domácí věci!


5.5
10
10

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko
2 komentář
Troll
Ze zlé hlavy není klid ...
Dobré provedení hloupého nápadu. Vyžínač nyní stojí asi 5-6 tisíc. Značková motorová pila 2,2 kW od 16 do 22 tisíc. Zničit pevnou věc kvůli pochybné chvále v blazhki je stěží rozumné.

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...