» Příslušenství »Jednoduchá a pohodlná rukojeť pro přepravu balíků

Jednoduchá a pohodlná rukojeť pro přepravu balíků


Velmi snadno vyrobitelná a velmi pohodlná rukojeť pro přenášení těžkých plastových sáčků.

Zdravím všechny mé kolegy obyvatelům našich stránek!

Dnes se chci podělit o velmi jednoduchou výrobu, ale zároveň docela pohodlné a hlavně domácí produkt, který potřebuje téměř každý člověk.

Jedná se o speciální držadlo pro přepravu naloženého (zakoupeného zboží, zboží nebo jiných věcí), plastových sáčků. Tato rukojeť usnadňuje přenášení těžkých tašek a usnadňuje je. Myšlenka vyrobit takové pero, dalo by se říci, život sám mě podnítil.

Jak víte, všichni musíme pravidelně nakupovat výrobky nebo jiné zboží v různých obchodech, supermarketech nebo na trzích. Zpravidla jezdíme auty na velké nákupy, často se však stává, že předtím, než naložíte tašky nebo tašky s nákupy do kufru automobilu, je třeba je docela dobře přetáhnout.

Například v našem malém městě nedaleko Moskvy je veškerý obchod soustředěn hlavně v centru města. Současně na parkovištích často není dost pro každého, zejména v létě, kdy přijde mnoho letních obyvatel. Výsledkem je, že člověk musí často parkovat sto metrů od centra v přilehlých ulicích.

V této situaci se samozřejmě nespustíte pokaždé, když ji chcete připsat auto Další balíček s zakoupenými produkty. Balíčky s nákupy je proto třeba přenášet ve vašich rukou a pouze v případě, že jsou velmi těžké nebo když se jich hromadí mnoho, můžete je nosit do auta.

Navíc se stává, že při chůzi po městě pěšky je nutné jít do obchodu a koupit nějaké výrobky. A v tomto případě musíte mít ve svém domě v ruce tašku nebo tašku.

Současně je velmi velká nepříjemnost spojena nejen se skutečností, že tašky nebo sáčky jsou poměrně těžké, ale také se skutečností, že jejich kliky velmi rukou řezají ruce, a proto je velmi nepohodlné je nosit.

Mimochodem, abych tento nedostatek neutralizoval, před několika lety jsem vyrobil tucet takových dřevěných obložení na úchytkách sáčků a obalů.


Udělal jsem je najednou pro všechny členy rodiny a ukázalo se, že jsou opravdu docela pohodlné. Rukojeť sáčku nebo obalu je umístěna do okapu takové podšívky a v důsledku toho je mnohem pohodlnější a snadnější je přenášet.

Musím říci, že naše rodina tyto podložky stále úspěšně používá.

Praxe však ukázala, že tyto polštářky jsou velmi vhodné pro nošení tašek. Ale u obalů, které v posledních letech téměř vyměnily tašky, již nejsou tak pohodlné.

A ta věc je v designu nejmodernějších plastových tašek, které vlastně používáme k přepravě výrobků a dalšího zboží zakoupeného v obchodech.

Skutečností je, že při použití produktů na tyto balíčky se nerozšiřují, ale přes úchyty. To je něco takového.

Přirozeně v této poloze je přenášení obalu velmi nepohodlné, protože se dotýká nohou. Proto téměř vždy musíte při přepravě takových obalů otočit rameno ve vztahu k tělu tak, aby byl obal umístěn podél těla a nedotýkal se nohou.

Nevím, jak někdo, ale osobně si myslím, že v této situaci je velmi nepohodlné nosit balíček. Proto jsem se rozhodl udělat jednoduchou rukojeť tak, aby taška mohla být nesena jako obyčejná taška, to znamená bez kroucení paže.

K vytvoření takové rukojeti jsem potřeboval následující příslušenství:[/ u]

[u] Materiály a spojovací prvky:

• Pískovaná, dobře vysušená a poměrně silná větev z tvrdého dřeva.
• Dva samořezné šrouby s lisovací podložkou 4x35 mm.
• Plastová zkumavka z láhve tekutého mýdla.

Nástroje:
• Elektrická skládačka se souborem.
• Akumulátorová vrtačka / řidič.
• Vrták do kovu o průměru 2,5 - 3 mm.
• Ostrý nůž.
• Nůžky.
• Pilník na dřevo s ostrou hranou.
• Šroubovák nebo šroubovák PH2 pro šroubování.
• Brusný papír.

Postup výroby pera.

Abych usnadnil práci, vzal jsem za základ rukojeti dobře sušenou větev jilmu. Elm má poměrně tvrdé dřevo, a navíc má tato větev téměř dokonale kulatý průřez a mírný ohyb, což bude pro rukojeť docela pohodlné a nemusí se dále zpracovávat.

Je však třeba poznamenat, že jako základ je možné vzít jakýkoli hotový stonek vyřezaný z břízy o průměru asi 20 mm, určený pro hrábě, mop nebo kartáč. Takový stonek lze zakoupit téměř v každém železářství. A pokud můžete, můžete takovou kulatou rukojeť naplánovat a nejvíce z dřevěné tyče 20x20 mm.

Začněme tedy vyrábět naše pero.

Krok 1. Odříznutí špičky větve.
Pomocí skládačky nejprve odřízněte špičku větve tak, aby konec naší kliky byl plochý.

Krok 2. Řezání.
Pomocí ostrého okraje pilníku na dřevo naneseme na obrobek naší kliky, mělké zářezy ze dvou protilehlých stran. Díky těmto zářezům se naše rukojeť neklouzne do ruky.


Krok 3. Odřezání prázdné rukojeti.
Pomocí skládačky odřízněte obrobek naší kliky z větve. Délka tohoto prázdného místa jsem se přibližně rovná šířce mé ruky.

Krok 4. Vyvrtání otvorů ve středu konců obrobku.
Uprostřed každé čelní strany obrobku naší kliky vyvrtáme otvor o průměru 2,5-3 mm a hloubce asi 25 mm. To je nezbytné, aby při obalování šroubů náš obrobek nepraskl.

Krok 5. Příprava plastových zkumavek.
Nůžkami odstřihněte dva malé kousky o délce 8-10 mm z plastové trubky z láhve tekutého mýdla. Délka těchto segmentů by měla být stejná.

Poté položíme naše kousky na šrouby.

Tyto plastové trubky jsou potřebné k ochraně držadel plastových sáčků před ostrým závitem samořezných šroubů.
Krok 6. Šroubování.
Pomocí šroubováku nebo šroubováku zabalíme naše šrouby do otvorů na koncích rukojeti.

Krok 7. Dokončení a dokončení hotového pera.
Dokončujeme naši rukojeť, pro kterou jsme nožem opatrně ořezali malé nepravidelnosti.

Provádíme také dokončovací zpracování pera brusným papírem různých velikostí zrn.

A nyní je naše pero připraveno!Toto pero jsem ještě nenatříkal ani maloval. I když v budoucnu to lze udělat.

Nyní vyzkoušejte naše pero v akci.
K tomu nasaďte konce držadla, držadlo plastového sáčku.

Nabitá taška drží spolehlivě naši rukojeť, ale hlavní věcí je, že je nyní velmi pohodlné ji nosit, protože je umístěna podél těla a nedotýká se nohou.

Musím říci, že ještě předtím, než byl tento článek napsán, se mi podařilo toto pero několikrát otestovat při skutečném převodu potravinových obalů. A opravdu byla velmi pohodlná.

Navíc bylo odhaleno další pohodlí při používání takového pera. Faktem je, že když taška visí na této rukojeti, její krk je doširoka otevřený. Do tohoto balíčku můžete bezpečně vložit další produkty (i když ne příliš velké), aniž byste je museli vyjmout z rukojeti.

Další výhodou je, že tato rukojeť je vložena do žlabu obložení, o kterém jsem psal výše. Rukojeť vložená dovnitř podšívky se tak stává velmi kompaktní sadou, kterou lze pohodlně nosit v kapse.

Snad jedinou, ale velmi nevýznamnou nevýhodou tohoto držadla je jeho malý průměr (přibližně 16 mm). I když tato nevýhoda není téměř pociťována, myslím si však, že je vhodné vyrobit takovou rukojeť trochu silnější, tj. O průměru 18-20 mm. Zdá se mi, že takové pero bude pohodlnější ležet v ruce. Proto v budoucnu pravděpodobně vyrobím několik dalších z těchto per o něco větším průměru.

Chtěl bych však poznamenat, že pokud chce jeden ze čtenářů takové pero vyrobit, je lepší zvolit si všechny jeho parametry, například délku a průměr pera, podle vaší ruky, tedy pro koho je výhodnější.

Tady skončím a přeji všem obyvatelům našich stránek úspěšnou a produktivní práci!
Pomocí sáčků a tašek
Hlasů celkem: 8
9.3
9.3
8.7

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...