» Kroužky na klíče DIY miniaturní baseballová pálka

DIY miniaturní baseballová pálka


Zdravím všechny obyvatele našich stránek. Už dávno tu byl nápad vyrobit miniaturní netopýr ze dřeva, ale kvůli nedostatku soustruhu jsem si to nemohl dovolit. A teď byl čas, stejně jako podmínky, kdy bylo možné vyrobit soustruh, na tom jsem už udělal pár dalších domácíale dnes si povíme o tom, jak vyrobit miniaturní baseballovou pálku udělej to sám na tomto stroji. Tento domácí produkt se dokonale hodí do každého interiéru a svou originalitou ozdobí jakoukoli polici nebo skříňku. Pojďme se přejít k samotnému výrobnímu procesu.

Navrhuji sledovat výrobní proces na mém kanálu.Abyste mohli vyrobit miniaturní pálku vlastními rukama, musíte:
* Dubové podlahy
* Pila
* Dřevěný soustruh
* Okamžité lepidlo
* Brusný papír
* Tužka a čtverec
* Elektrická vrtačka
* Vrtáky
* Překližka
* Sprej černé barvy
* Čistý lak
* Řezačka
* Izolační páska nebo molární páska

Všechny podrobnosti jsou připraveny, můžete pokračovat s montáží mini-bitů.

První krok.
Prvním krokem je příprava obrobku. Rozhodl jsem se použít dubovou podlahu, což nebylo poprvé, co se v mých minulých domácích produktech dobře projevilo, a to jak z hlediska pevnosti a pohodlí při zpracování, tak absence poréznosti umožní dosáhnout hladkého povrchu během broušení.

Viděli jsme parkety v tenkém proužku, který šlápl 1,5 cm od okraje.

V takovém případě se řezání provádí nejlépe pomocí pily, protože malé zuby zanechávají méně drsnosti než pila.


Délka obrobku je 23 cm, ale nefungovalo to na jeho upnutí, takže jsem odřízl pár cm, abych jej nainstaloval na stroj.


Krok dva
Aby bylo možné obrobek připevnit ke stroji, je třeba provést označení, nakreslit příčné čáry a na místo jejich průniku vložit hřebík.
Nyní můžete lehce vyplnit obrobek na předním vřeteníku a polohu opravit středem koníku.Než zapnete soustruh v síti, musíte se ujistit, že je obrobek pevně upevněn a nehraje.

Krok tři
Nyní si oblékneme brýle a zapneme soustruh v síti. Je čas zpracovat obrobek, nejprve projdeme frézu po celé délce, abychom získali kulatý profil, po kterém můžete postupně brousit tvar baseballové pálky. V mé verzi má nárazová část vrtáku průměr 13 mm a rukojeť je 6 mm. Nezapomeňte také provést plynulý přechod z kliky do rázy. Na konci rukojeti brousíme důraz, který je ve větší míře navržen tak, aby se zabránilo skákání z ruky. Poté, co je tvar bitu připraven k mletí produktu brusným papírem střední velikosti zrna, pak „null“.

Krok čtyři
A aby netopýr nespočíval jen na polici nebo na podstavci, musíte si postavit stojan, ve kterém bude vrták držen pod úhlem. Postavme se ze stejných parket. Vystřihli jsme čtvercovou pilu s kovovou pilou na 5 cm * 5 cm a šili jsme místa pro řezání pilou.Pak vezmeme elektrickou vrtačku s vrtákem přibližně rovným průměru vrtáku a vyvrtáme otvor uprostřed uprostřed budoucího stojanu.

Poté namontujte větší vrták a proveďte totéž, dokud nebude držen v otvoru na stojanu.
Nyní musíte vylepšit dřevěný čtverec, jmenovitě udělat zaoblené rohy brusným papírem.


Krok pět
Poté, co jsem se postavil, jsem si uvědomil, že něco chybí, jmenovitě čtverec z překližky o něco větší velikosti, který jsme viděli z překližky s kovovou pilou a také broušeli smirkovým hadříkem a odstraňovali všechny otřepy.


Krok šestý
Napadlo mě, že produkt ozdobím a také ho chráníme před vnějšími vlivy a povětrnostními podmínkami, a to bez jakéhokoli způsobu. K tomu jsem dostal sprej z černé matné barvy a čirý lak na dřevěné výrobky.

Šokovou část vrtáku zabalíme elektrickou páskou nebo molárním páskem, ať už má někdo něco, aby se ho nedotkl při malování, poté přikryjeme rukojeť vrstvou černé barvy a počkáme, až uschne. Poté postup opakujeme několikrát. Navíjíme elektrickou pásku (molární pásku) a aplikujeme tenkou vrstvu laku na nárazovou část vrtáku. Pro dosažení nejlepších výsledků bude produkt potažen třemi vrstvami laku.

Sedmý krok.
Překližku natřeme černou matnou barvou na všech stranách a po úplném zaschnutí lepíme stojan a tento čtvereček překližky. Po zaschnutí lepidla lze produkt považovat za hotový.


Můžete jej umístit kamkoli na podstavec, polici atd. Tento domácí produkt je také perfektní pro dárek, protože věc, kterou sám vytvořil, je originální a nejdůležitější, byla vytvořena s duší, ale bylo vynaloženo úsilí na jeho vytvoření a ocení to osoba, která takový dárek obdrží.
Děkuji vám všem za pozornost, to je všechno pro mě, přeji vám všem hodně štěstí ve vašem novém úsilí.
0
0
0

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...