» Pěší turistika, turistika »Pohodlná konvice ze staré termosky

Pohodlná konvice ze staré termosky


Pokud jste spadli do rukou starého termosky s pouzdrem vyrobeným z hliníku nebo nerezové oceli, nespěchejte a vezměte jej do šrotu. Pro kvalifikovaného řemeslníka stačí dvě hodiny na to, aby vytvořil originální a pohodlný nadhazovač.

K práci potřebujete minimum nástrojů a materiálů, které všichni najdou:
- kladivo;
- šroubovák;
- kleště;
- soubor;
- pila na kov;
- vrták;
- kousek drátu nebo elektrody z nerezové oceli, několik nýtů, noviny nebo list papíru, fixka nebo nějaká barva, nit.

Pohodlná konvice ze staré termosky


Krok 1: Označení


Po pečlivém rozebrání designu můžete přistoupit k prvnímu a snad k nejkritičtějšímu postupu - označení. K získání rovnoměrné a jasně rozlišitelné linie pro řezání na válcovém povrchu pomůže list papíru pevně zabalený bez zkreslení ve správné výšce. Po jeho upevnění před rozvinutím kusem lepicí pásky stačí kráčet podél okraje se značkou nebo štětcem tak, aby po odstranění zůstal jasně rozpoznatelný okraj.

Ještě důležitější je dosáhnout přesnosti při určování míst pro otvory pro upevnění držadla. Průměrně protilehlé body lze najít pomocí páskové míry, ale to není příliš výhodné - je lepší ovinout nit nebo papírový pásek s přesahem kolem, oříznout je v místě aplikace nožem, odstranit výsledný segment a rozdělit na dva. Po vytvoření takové nenáročné šablony je možné poskytnout termo konvici s vysokou odolností proti převrhnutí během provozu.

Krok 2: Viděl tělo termosky, dělal oči

Spodní část odříznutá z těla pomocí pily nebo brusky je hlavním obrobkem a oči jsou odříznuty shora. Díky stejnému zakřivení a materiálu je zajištěno těsné uložení a absence galvanických efektů, které přispívají ke korozi, ale můžete je samozřejmě vyrobit ze zbytků pozinkovaného plechu. Ostré hrany očí a hlavního obrobku jsou ručně otírány pilníkem nebo částí brusného kotouče.

Vrtání pro vytvoření vrchlíku je nežádoucí - je lepší, aby se předešlo deformacím, je lepší naklonit spodní část s vnitřní plochou v rohu stolu nebo pracovní desky a položit kus tyče. Průměr vrtáku musí být zvolen tak, aby nýty pevně zapadly do otvorů.


Krok 3: Výroba a montáž držadla

Do otvorů je vložena rukojeť z nerezové oceli ohnutá na trubku nebo poleno a okraje jsou ohnuty kleštěmi. Ti, kteří rádi přinesou designový zvrat do produktu, mohou experimentovat s jeho tvarem a velikostí.


Hmotnost s víkem i bez nějZávěr

Pokud si nepřejete pohrávat si s nýty, existuje možnost řezat pevné tělo očima - to trochu zkomplikuje řezání, ale eliminuje se potřeba opakovaně vrtat otvory z nerezové oceli, což je obtížné provést tuto operaci.

Ve skutečnosti je konvice z termosky připravena - je čas přemýšlet o venkovní rekreaci s přáteli, kde můžete trumfnout svými dovednými rukama!5.3
5
6.8

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko
2 komentář
Aktivní odkaz ve spodní části článku Zdroj
Na této stránce je samozřejmě vidět vaši kreativitu. Proč však není uveden odkaz na originál?

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...