» Lov »Bezpečné třmeny do-it-yourself pro jízdu na koni

Bezpečné třmeny do-it-yourself pro jízdu na koni


Při lovu musíte neustále čelit různým situacím, analyzovat, rozhodovat se a také plánovat jakékoli akce do budoucna.

Hlavním úkolem každého lovu je dodržovat bezpečnostní opatření, zejména zachování jejich zdraví a zdraví partnerů. Je také velmi důležité, aby vaše zařízení, vybavení a zbraně bezpečné a zdravé.

Jednou z největších nevýhod při lovu koní je pád nohou do třmínků a zaseknutí v nich. Výsledkem je problém s vytažením nohou. Jsou situace příjemnější, zejména pokud je kůň tažen. V takové situaci obecně neexistuje způsob, jak uvolnit nohy ze třmínků při pádu.

Nejlepší řešení je udělat si bezpečné třmeny. udělej to sám a být si jisti jejich kvalitou.

Pro takovou věc můžete vzít ocelovou tyč. Ocelová tyč je pro tyto domácí práce prostě velmi vhodná. Základem velikosti v tomto článku budou 45. nts.

Fáze 1.

Nejprve musíte ohnout podešev a přivařit příčky svařovacím střídačem tak, aby noha nespadla dovnitř.
Bezpečné třmeny do-it-yourself pro jízdu na koni


Fáze 2.

Nyní musíme z vrtného sedla vzít například dostupné lisované třmínky a přizpůsobit je šířce vysokých bot. Poté přivařte hlavní oblouk. Hlavní oblouk je nutné svařovat z tlustší výztuže v sekci.

Fáze 3.

Dále je třeba vyříznout boční oblouky, zúžit je a šikmým řezem k hornímu oblouku. To se provádí tak, aby existovala přesná shoda.


Fáze 4.

Nyní musíte přesně zapadnout do velikosti a ohýbat přední oblouk ve vysokých botách. Pro upevnění třmínků na trampu by nejlepší možností byla velká řetězová tyč. Šikmá část a nadbytek v ní obsažené musí být nejprve vyříznuty.


Fáze 5.

Abyste se ujistili, že se vše dělá dobře a správně, musíte vyzkoušet odkaz na zátěž, zjistit, zda drží dobře a zda páry přicházejí bez problémů.


Fáze 6.

Pokud bylo s nákladem všechno v pořádku, měli byste si vzít obraz. Můžete malovat v libovolné požadované barvě. To lze provést například pomocí barvy na disky auto.


Fáze 7.

Nyní můžete shromáždit všechny hangouty a třmínky, upevnit je na cvičení a nezapomeňte vyzkoušet.

Pocity by měly být příjemné. Nohy jsou dobré cítit existující širokou podporu a třmeny by neměly být krouceny, protože jsou přivařeny k držáku výsměchu (jako u značkových sportovních třmenů). Vkládání nohou do třmínků by mělo být jednoduché, pohodlné a bez námahy. A na klusu by se měla podpora cítit pod nohama.
3
7
9

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko
1 komentář
Náklady na výrobu takového třmenu jsou nesrovnatelně malé ve srovnání s náklady na obnovení zdraví po neúspěšné jízdě na koni. Tato konstrukce znemožňuje zranění kvůli problémům se třmeny. Je nutné pouze řádně ošetřit strukturu pro odstranění okují a otřepů tak, aby nedošlo k poškrábání zvířete a samotného.

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...