» Z webů » Speciální »Jak vdechnout druhý život staré, ale milované ruletě

Jak vdechnout druhý život staré, ale milované ruletě


Dobrý den všem, drazí přátelé - přátelé! V dnešním poněkud krátkém článku bych vám chtěl ukázat docela zajímavý nápad domácí. Tento domácí produktřemeslo je to provedeno velmi rychle, ale hodně to pomůže, pokud se vaše oblíbená ruleta z nějakého důvodu náhle pokazí, jmenovitě, pokud se blokovací mechanismus, který vám umožní držet pásku v určité poloze, zlomil, takže to můžete udělat velmi pohodlně měření.

V zásadě lze tento domácí produkt použít také k modernizaci levné „čínské“ rulety na 50 rublů. Na konci článku bude video od autora tohoto domácího produktu, pokud něco není jasné, můžete si video bezpečně prohlédnout. No, dost dlouhé předmluvy, pojďme!

A pro tento jednoduchý domácí produkt budete potřebovat:
-metal čtvercový profil, se stranami asi 2 cm (dobře, obecně musíte vzít jeden tak, aby se páska vaší rulety mohla volně pohybovat tam
- Dva silné šrouby (průměr asi 1 cm)
kuličkové ložisko
pár podložek pod šrouby
dvě matice šroubů
nefunkční ruleta

Z nástrojů budete také potřebovat:
svařovací stroj
vrták
- vrtáky s průměrem šroubů (tj. 1 cm)
Ruleta (což je překvapivé)
značka nebo tužka

Nejprve musíte nejprve odříznout požadovaný kousek z profilu. Autor neukazuje délku tohoto obrobku, ale mohu předpokládat, že jeho délka je asi 10-12 cm, ale myslím, že to můžete udělat kratší:

Poté za pár centimetrů od jednoho z konců obrobku změřte střed páskou a udělejte značku. Poté provedeme vrtání a vrtání podle průměru šroubů a vyvrtáme jednu z čel obrobku. Měli byste dostat přímou díru.


Vezměte jeden šroub a matici. Matici zašroubujeme předem na šroub, poté zasuneme šroub do dříve vyvrtaného otvoru a matici rovnoměrně namontujeme. Vezmeme svařovací stroj a přivaříme matici k základně obrobku (pouze matici):


Dalším krokem je převrácení celé struktury a upevnění na dva dřevěné bloky. Na opačnou stranu obrobku aplikujeme šroub s kloboukem dolů (viz obrázek) a označíme značkou. Poté, při dodržení všech bezpečnostních opatření, svařujeme šroub. Vše musí být provedeno tak, jak je vidět na fotografii:
Nyní položíme kuličkové ložisko na druhý šroub, nasadíme podložky a celou věc upevníme druhou maticí tak, aby ložisko bylo stlačeno, ale mohlo se otáčet.Mimochodem, pokud je druhý šroub dlouhý, lze jej vždy řezat bruskou.Jak vidíme na fotografii níže, první šroub může jít dolů a nahoru, je nutné opravit pásku z míry pásky, a to je celé nastavení, které toto „zařízení“ potřebuje:


Pak je připravena jednoduchá svorka pro ruletu, také s pohyblivým válečkem pro plynulejší pohyb na povrchu, a zůstává to pouze pro otestování! Chcete-li to provést, vezměte starou ruletu a překližkovou desku (studnu nebo jakýkoli jiný plochý blank pro testování), předejte měřicí pásku rulety na začátek polotovaru (kde je válec) a upevněte jej prvním šroubem. Pokud fixace není příliš silná, můžete ji dokonce aktivně upnout, to znamená, když pásku vytáhnete a okamžitě se fixuje. Video jednoduše pomáhá pohybovat se po povrchu, což bezpochyby dává +1 pohodlí.

Tady je taková přímočará domácí práce, myslím, že se jí někdo určitě bude líbit a hodí se.


Zde je video od autora tohoto domácího produktu:

Koho to zajímá, tady je video od autora tohoto článku, příjemné prohlížení:

Děkuji vám všem za pozornost a hodně štěstí v budoucích projektech, přátelé!
0
0
0

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko
1 komentář
Kecy jsou plné. A jak nebude fungovat manuální měřič povrchu. protože pravý úhel nemůže být udržen a stejně jako ruleta je stále narozený nápad těžký, nevhodný, „přidržovací šroub“ velmi brzy poškodí rozdělení samotné linie, takže se plátno také ohne.

Používám jednoduchý loketní čtverec bez pravítka

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...