» Z webů » Speciální »Neobvyklé akvárium vyrobené s pneumatikami a cementovou maltou

Neobvyklé akvárium vyrobené s pneumatikami a cementovou maltou


Ahoj milí čtenáři. Dnes se v tomto článku chci s vámi podělit o to, jak autor kanálu YouTube nemá nápady na 1 s použitím běžných hadrů, cementu a pneumatik pro automobily udělej to sám vytvořil zajímavé akvárium neobvyklého tvaru.K vytvoření tohoto akvária autor použil následující materiály:
- tkanina,
- Dvě pneumatiky pro auta,
cement
primer
-Masters
plastové potrubí
Vrták s korunkou
-USHM s řezacím kotoučem,
-paint
kartáč
kovový drát
- mřížka.

Při vytváření akvária autor použije pneumatiku z automobilu, poté, co ji očistí od znečištění. Bude sloužit jako základ pro vytvoření neobvyklého tvaru akvária. Aby to bylo možné, musí být pneumatika instalována na vodorovném povrchu, aby se vyloučila možnost pádu. Autor se však s takovými maličkostmi neobtěžuje a svou práci dělá „tak, jak je“. Dále se cementová malta zředí. Potom vezme obyčejný kus látky a ponoří do nádoby s cementem. Musí být dostatečně tekutá, aby dostatečně saturovala látku. Po vytržení a nasáknutí látky do cementu ji autor vytáhne, položí na pneumatiku a narovná materiál. Na tkanině je nainstalován kovový drát pro vyztužení. Stejně tak autor postupuje s druhým kusem látky - nasákne jej do roztoku a položí na první z nich na drát. Celkově vzato - několik vrstev tkaniny a drátu poskytne požadovanou míru bezpečnosti po zaschnutí produktu. Poté se na látku nanese cement štětcem, který zakrývá neimpregnované části plátna. Po všech těchto krocích by měl obrobek velmi dobře vyschnout. Autor dává sušení 24 hodin.

Zatímco hlavní část zaschne, autor pokračuje ve výrobě dalšího, neméně důležitého - stojan pro aqua. K tomu je nutná druhá pneumatika, z níž se odřízne o něco méně než polovina. Dělá to s bruskou.Poté pomocí vrtačky a korunky k tomu na několika místech vyvrtáme dva otvory pro plastové trubky, které vyřízne z obyčejného kusu. Délka těchto nosných trubek od autora je 20 cm. Podpěry nemusí být příliš vysoké, protože to nedává produktu stabilitu.Výsledné podpěry jsou vloženy do otvorů v pneumatice. Poté jsou všechny dutiny vyplněny cementovou maltou tak, aby struktura byla stabilní, trvanlivá a vydržela s plností hmotnost nádrže.
Dalším krokem je vytvoření postele pro akvárium. Za tímto účelem autor ukládá na první blank papírový polštářek, aby oddělil vrstvy roztoku.
Na těsnění je umístěna vrstva cementu, nahoře je svařovaná síťovina pro tuhost. Na vrcholu je další vrstva řešení. Důkladně se rozloží a nechá se, dokud se roztok zcela nevyschne a nevyschne. Poté jsou vyčnívající konce trubek řezány v takovém úhlu, aby na ně mohla být instalována police.


Vysušený kontejner se vyjme z pneumatiky a instaluje se na předem připravené místo. Autor připravuje a barví akvárium a stojany. Spáry jsou potaženy cementovou maltou.Poté se vyřízne sklo - přední stěna akvária. Na vnitřek akvária je nalepen tmel, takže jej tlačí proti stěnám nádrže tlakem vody, místo aby jej vytlačoval. Po zaschnutí těsnicího materiálu se test začíná. Voda se nalije a autor hledá netěsnosti. Poté se voda odčerpá a akvárium se naplní obsahem - dekorem a rostlinami. Podsvícení je nastaveno.

V této podobě by akvárium mělo chvíli stát, aby bylo zcela jisté, že je zcela těsné. Poté jsou nájemníci již propuštěni.


Tady je takový zajímavý a neobvyklý výkon a materiály, z nichž je vyroben, pán nechal akvárium, které ozdobí každou místnost!
7.3
8.2
8.2

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko
2 komentář
Host knnk007,
Nebudu se o tom hádat. Ale já budu dělat květináče na nádvoří, na verandě s takovým macarem ... Navíc to bude opatřeno základním nátěrem. Bude to v pořádku. Pokud jen neohrabaný. Lidé dávají takové lidi do bytu, ale to už je příliš. Na ulici je další věc.
Host knnk007
Nepokoušejte se to hovno opakovat. Cement / kaučuk / sklo mají různé koeficienty. tepelná roztažnost.
Ano, a ve vzhledu - ani v garáži nelze dát.

Hrozba. Jak hláskovat slovo, které znám.

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...