» Truhlářství »Vrtací police se snadným přístupem

Snadno přístupná vrtací police


Ahoj drahý obyvatelům našich stránek a návštěvníci webu.
V tomto článku vám chci říci, jak samostatně vyrobit velmi pohodlný, podle mého názoru, police pro skladování vrtáků, a také jasně ukázat jeho vytvoření pomocí mého vlastního příkladu. Protože často dělám něco ze dřeva, v procesu těchto prací je jedním z nejpopulárnějších nástrojů samozřejmě vrták! Při výrobě některých věcí jsou zapotřebí vrtáky různých velikostí a průměrů. Takže, aby byli vždy na dosah ruky, rozhodl jsem se vytvořit v dílně speciální polici, aby je mohli ukládat a mít k nim pohodlný přístup. I.e. viděl správnou věc, šel nahoru a klidně ji vzal.

K výrobě této police jsem použil nástroje jako:
Elektrická skládačka
šroubovák
vrták,
bruska
plynový hořák
a samozřejmě cvičení.

Základem police byla kolejnice 40x10 mm. Poté, co jsem rozřezal kousky, které jsem potřeboval ve velikosti, jsem nastínil místa pro díry v nich. Celkem jsem potřeboval 7 příčných kolejnic a dvě podélné pro boční stěny. Na označených místech, pomocí vrtáku na pero do tří kolejnic, dělám otvory. U zbývajících tří již otvory již neprocházejí, ale asi 2/3 tloušťky tyče. V mém případě je to asi 6-7 mm. Při pohledu dopředu řeknu, že do těchto otvorů budou vloženy plastové trubky.
Dále budou tyto detaily muset být nainstalovány na podélných pásech, které působí jako boční opěrné stěny celé police. Podle mého názoru by měly být obložení s otvory v úhlu vzhledem k bočním stěnám. Tím se zmenší velikost samotné police nebude nutné mezi proužky dělat velkou vzdálenost, abyste se dostali ven a vložili vrták. Nebudou odpočívat proti vyšší úrovni. Proto na bočních stěnách označím, jak budou příčné kolejnice umístěny. K tomu používám čtverec. Udělám úhel 45 stupňů. Z vrcholu tohoto rohu trávím další, ale opačným směrem. Pak udělám označení pro samotné lamely. Abych vyvrtal otvory pro samořezné šrouby tak, aby byly na stejné úrovni, aplikuji na sebe díly a pevně je upevním svorkami. Vyvrtávám díry v upevňovacích bodech příčných nosníků. U děr je mnohem pohodlnější provést proces montáže. A proužky se nepraskají, když v nich krouží šrouby, zejména ty poslední. Začínám shromažďovat podrobnosti.


[střed]

[střed]

Aby bylo zajištěno, že police má hotový vzhled, nezmizí užitečný prostor, a pro větší sílu jsem odřízl další tyč, která bude připevněna na samém spodku. Také v tom dělám otvory. Z překližky jsem odřízl tyč, ve které provedu řezy ze dvou stran. Tato část, se kterou bude police připevněna k povrchu zdi.

Spaluji všechny povrchy plynovým hořákem. S tímto dekorem bude police vypadat mnohem zajímavěji. Na místech, kde je palba příliš silná, přebytečné očistím.

Vložím zkumavky ze svitků termálního papíru do všech otvorů na šesti horních lamelách pro tisk účtenek. Můžete vložit libovolné zkumavky, které budou hrát roli zkumavek, ale protože Dokázal jsem je v práci najmout dost, pak jsem je použil.Vybírám ty vrtáky, které používám nejčastěji, a vložím je do zkumavek.
Nyní není potřeba všech těchto krabic, magnetů, kde jsem předtím měl vrtáky ležet a viset.

Jediné, co chci přidat pro ty, kteří chtějí opakovat a vyrobit stejnou polici - nepoužívejte vrták z peří pro otvory ve spodních prknech, pokud máte stejnou tloušťku jako moje. Důvodem je skutečnost, že díra stále prochází. I když je malý, ale právě v něm tenké vrtáky malého průměru propadnou a vypadnou. Musel jsem je zavřít.
Nakonec jsem s výsledným produktem spokojen. Všechny cvičení, které často používám, jsou vždy na dosah ruky. Snadno se berou a pracují, stejně tak se dají snadno vrátit.Na to se s vámi rozloučím. Doufám, že se vám hodí můj nápad na ukládání vrtáků, vrtáků, bitů a všeho dalšího.
7
7.3
5.3

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko
2 komentář
Autor
Korolev,
Nechal jsem ty nejoblíbenější pro své potřeby, ale je tu jen dost police pro ně. Zbytek byl odstraněn v "zásuvce nepoužitých nástrojů" úsměv
Není často nutné pracovat s vrtáky, ale police pro mé zásoby nestačí! ano

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...