» Truhlářství »Zařízení" Oblomov Assistant "

Oblomov Assistant"Ten, kdo vynalezl pohovku, nevynalezl nic jiného." Takže přísloví říká, ale ve skutečnosti vývojáři domácí neustále přichází příslušenství, což vám ještě více zpříjemní pobyt na gauči nebo posteli. Například autor knihy Instructables pod přezdívkou ehandyman byl unavený z držení tabletu v ruce při sledování videa na něm. A přišel na to, co dělat.

Následující fotografie je zároveň návrhovou skici se všemi rozměry. Co je označeno 2x4 palce, je dřevěný profil o průřezu přibližně 50x100 mm. Podle toho, 1x4 - to je asi 25x100 mm 25 palců - to je 635 mm, můžete zaokrouhlit na 630 nebo 640. 8 palců - 203,2 mm, můžete zaokrouhlit na 200. No, úhly nepotřebují překlad, stupně jsou všude stejné.Kovový rohový spojovací díl z dřevěného profilu - libovolných velikostí, z dílů dostupných na nejbližším stavebním trhu. Jsou na to pouze dva požadavky: fit a vydržet. A také potřebujete talíř s držáky na tablety. Tato část struktury je zobrazena na zadní straně níže. Deska je vyříznuta z celulárního polykarbonátu, jsou v ní vytvořeny otvory, kterými prochází elastické tkaničky. K té dřevěné části, jejíž délka je 200 mm, je připevněna samořeznými šrouby a kabelovými sponami.

Oblomov AssistantZpůsob jeho upevnění je podrobněji znázorněn níže. 9,5 x 7,5 palce je přibližně 240 x 190 mm. Tyto velikosti by samozřejmě měly být přizpůsobeny vašemu stávajícímu tabletu. 0,75 palce od konce je asi 20 mm. Rohy zaoblené o 2 palce jsou asi 50 mm.Nyní zvažte způsob připevnění struktury k hlavě postele. Jednoduše jej přišroubujte šrouby - je to možné, ale konstrukce se ukáže jako pevná. Ale co když se rozhodnete prodat čelní panel? Na něm zůstanou otvory ze šroubů. Z tohoto důvodu master dělá konstrukci rychle oddělitelnou, jak je ukázáno níže.Průvodce specificky nainstaluje držák na stranu, aby ukázal, jak drží. Měl by být nainstalován přibližně uprostřed.Pokud se zařízení nepoužívá, můžete jej odložit takto:A to je pravda, protože Oblomov se dá spolumohovat, ale s mírou.
4
4
1

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...