» Aliexpress » DIY materiály »Hadice pro kompresor

Hadice kompresoru


Taková hadice je určena pro připojení ke kompresoru všech druhů pneumatických nástrojů, jako jsou stříkací pistole, pily, vrtáky atd. Pouzdro je vyrobeno z oranžového polyuretanu. Teplotní rozsah, ve kterém si hadice udržuje své vlastnosti: od -5 ° C do + 80 ° C. Maximální pracovní tlak je 13 kg / cm² nebo přibližně 12,75 bar. Je třeba poznamenat, že hadicové armatury nejsou součástí dodávky.

Tato šarže představuje zkroucené (spirálové) pouzdro. Výhodou této konkrétní formy je kompaktnost a snadné skladování. Pokud je vyžadována rovná hadice, je možné věnovat pozornost tohle hodně - v něm jsou uvedeny v několika barevných schématech a také v různých velikostech (cena je uvedena za 1 metr).

Tato šarže obsahuje hadice následujících velikostí (vnitřní průměr x vnější průměr):
• 4 mm x 6 mm
• 5 mm x 8 mm
• 6,5 mm x 10 mm
• 8 mm x 12 mm

Při objednávce můžete také zvolit požadovanou délku hadice. Prodávající má tedy rukávy dlouhé 6 m, 9 m, 12 ma 15 m. Je důležité si uvědomit, že délka „neohýbané“ hadice je předpokládána, to znamená, že skutečné pracovní rozměry se budou lišit v menším směru, přibližně 1,5 až 2krát . Kromě toho byste měli věnovat pozornost skutečnosti, že čím větší je průměr hadice, tím těžší bude.

Obecně je tato objímka velmi dobrá akvizice. S úplným ohybem se okamžitě vrací do svého tvaru, nebělí, nepraskne, deklarovaný tlak drží a obecně působí dojmem pevně vyrobené věci. Od levnějších analogů, které lze najít v režimu offline, se především liší tloušťkou stěn. Na tomto místě je cena za 15 metrů největší hadice, další možnosti budou levnější.
Hadice kompresoru

Cena: ~ 1100

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...