» Konstrukce »Vnitřní dekorace dvoupodlažní garáže

Vnitřní dekorace dvoupodlažní garáže


Následující léto jsem začal zdobit místnost ve druhém patře v garáži. Stanovil jsem si úkol - izolovat místnost co nejvíce. K tomu je nutné izolovat strop, desku a podlahu.

Přečtěte si předchozí zprávy o stavbě nadace, stěny a střechy; a asi vnější dekorace.

Stěny nevyžadovaly izolaci, protože jsou vyrobeny z pěnového betonu s tepelnou vodivostí 0,13-014 Kcal / m² * deg. Při provádění omítacích prací byly do zdí zabudovány vodorovné mříže, ke kterým měla být ve skutečnosti přišita podšívka.

Pro podlahu byly zakoupeny 6. podlahové desky s průřezem 135x36 mm. Zezdola bylo zpoždění již pokryto isospanem při výrobě hrubé podlahy, která byla zároveň stropem prvního patra garáže.

Výška zpoždění byla 200 mm, takže bylo nutné použít ohřívač o tloušťce 100 mm ve dvou vrstvách s překrývajícími se spoji. Z hlediska poměru cena / kvalita jsem si vybral kamennou vlnu TechnoNikol. Po zahřátí podlahy byl také položen isospan, který byl zastřelen, a poté byly položeny desky. Koncové upevnění desek vám umožní vyrobit podlahu bez viditelných hřebíků. Nepoužíval jsem kleimery, protože podlaha by byla chabá.

Pak bylo nutné udělat schodiště do druhého patra. Jako bowstring jsem si koupil dva 80kanálové kanály pro podpěry - 1/2 ″ vodovodní potrubí.

Podpěry spočívaly na axiálních ložiskách z oceli 5 mm.

Dvě podlahové desky, nařezané na délku 700 mm (taková byla šířka schodů), nastavily šířku schodiště - 270 mm. Po výpočtu běhounu (asi 200 mm, což je pohodlné pro lezení) jsem si koupil 50. roh a upravil rohy odpovídající šířce schodů, přivařil se ke kanálu podél celé délky schodů ve vzdálenosti velikosti běhounu. Desky pro schody upevněné šrouby M6.

Nahoře byla ze 65. rohu svařena plošina, která byla připevněna ke stěnám pomocí svorníků M10 skrz a přes koncový nosník pomocí kotev.

Venku byly ocelové plošiny vyrobené z 5 mm oceli zajištěny maticemi.

Podlahové desky byly také připojeny k místu.

Zábradlí bylo vyrobeno z 1½ ″ trubky. Pohodlné a hlavně odolné schodiště dopadlo.

Kanál sousedící se stěnou byl také upevněn několika čepy. (Když jsem si koupil Bradenbergův krb o váze 126 kg, táhli ho tři pracovníci nahoře - klidně odolala hmotnosti krbu i hmotnosti pracovníků!)

Potom vzal obývací pokoj, nebo spíše jeho výzdobu. Pro stropní strop byl použit OSB 12 mm. Pak byla pokryta izospanem jako parozábrana.

Při tloušťce krokví 100 mm bylo pro překrývání vrstev nutné použít ohřívač o tloušťce 50 mm.

Také trhliny, které vznikly, když byly krokve podepřeny na Mauerlatu, byly zalité izolací zevnitř a zvenku.
Podšívka Klidná s pracovní částí 140x16 mm se mi moc líbila její síla a použil jsem ji na zakrytí stropu,

a pak na stěny a příčky zevnitř místnosti. Na stěny nebyla umístěna žádná izolace, byl položen pouze izospan.

Desky byly šity dřevěnými šrouby. Protože strop musí být natřen, nebudou patrné. Spáry byly šity rohem 40x40 mm a soklovou lištou 40x40 mm.
Příčka je vyrobena z vertikálních desek o průřezu 150 x 40 mm, dodávaných v krocích po 600 mm (izolační šířka Technonikol) odsazených od okraje podlahy tak, aby se s ohledem na upevnění ležela použitá podšívka na spodním nosníku. Poté byl izospan zevnitř roztažen, bedna byla vyrobena z okrajových desek o průřezu 100x25 mm a přepážka byla přišita stěnovým panelem Calm.

Protože pracovní tloušťka přepážky byla 150 mm, byly k vytvoření překrytí použity dvě vrstvy izolace 50 a 100 mm. Izolace byla položena ze strany schodiště, pak byla střílena izospanským sešívačem a byla vytvořena bedna.
Obložení (Karelia, třída A) s pracovním průřezem 95x12 mm vytvořilo obložení stropu a stěn v blízkosti schodiště.


Část zdi v pravém rohu místnosti (při pohledu ze dveří) nebyla přišita podšívkou,

co bylo provedeno pro odstranění komína a instalaci krbu.

Všechny zbytky Calmovy podšívky šly k vnějšímu převisu. Používá se na maximální a odpadní obložení.

Plocha výsledné místnosti je asi 25 m². Výška stropu u zdi je 1800 mm, uprostřed místnosti - 2450 mm. Je také nutné nainstalovat dva dřevěné dveře nahoře, natřít vše (stěny, podlahu, strop, schody na schodech), malovat přesahy atd. Ano, zapomněl jsem na elektrikáře, jinak visí z hlavního sloupu dočasné budovy. Obecně uveďte garáž do „mysli“. To je vše příští rok, protože peníze skončily - všechno je strašně drahé! Materiál mě stál asi 100 000 rublů. Zaměstnancům jsem zaplatil asi 75 000 rublů.
0
0
0

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...