» Truhlářství »Pouzdro pro multimediální reproduktory

Pouzdro pro multimediální reproduktory

Pouzdro pro multimediální reproduktory


Už jsem přeložil jeden článek o moderním multimediálním reproduktoru v obnoveném ročníku. Autor Instructables, přezdívka nůž141, byl méně šťastný. Nemohl najít prázdný vintage případ, ale vnější, jak říká video blogger Kokovin, sestavený sloupec se ukázal být příliš drahý, jeho cena v aukci vzrostla, a bylo škoda narušit jeho otevřenost. Připomeňme si frázi z novin Bolshoi Gorod, který se již nezveřejňuje na papíře (ale pán je s ním jen těžko obeznámen): „Starožitnosti. Vyrobíme ji v přítomnosti zákazníka.“ Kupující samozřejmě nemůžete podvádět, bude to podvod se všemi důsledky, ale můžete to udělat pro sebe. Nechte hosty myslet si, že sloupec na vašem stole je ročník. Průvodce okamžitě varuje, že v něm nebudou žádné komponenty audiofilů a že zvuk bude nejobvyklejší. Basis domácí Master vezme hotovou válcovou krabici s víkem ze dřevotřísky:A klasické multimediální reproduktory - bez Bluetooth, pouze se vstupem AUX, s konvenčním zesilovačem (nikoliv třídou D) a konvenčním zdrojem napájení (bez přepínání):Pro práci bude master potřebovat: šroubovák:Stolní skládačka (jako sovětská EL-2 nebo moderní Corvette):Různé nástroje:Mistr předělá případ: zmenší, umístí odříznutou část dovnitř, aby se zvýšila tuhost, a protože se do ní vejde, musela být snížena, část, která zůstane poté, také najde, kam se má přilepit:

Master vytvoří šablonu pro podrobnosti předního panelu, jedná se o dva disky, s propojkou i bez ní. Přenese obrys na překližku a ořízne ji. V krytu krytu je vyříznut kruhový otvor. Pokouší se na obou prstenech, ale zatím pouze lepí to, co je bez propojky, a zevnitř. A ukáže se, že je užitečné mít tolik svorek nejen pro chirurga, ale také pro truhláře.
Podpěra je vyrobena z překližky a noha je vyrobena z kusu zbývajícího z pravoúhlé desky 50x100 mm. K označení a vytvoření vybrání v rameni takového tvaru, aby přesně zapadal do válcového těla, stačí kroužit odpovídající část válce. Obdobně můžete vytvořit vybrání po stranách.Z kusu zbývajícího po obdržení vybrání, lišty a dalšího kusu překližky vytvoří mistr police. Ale ne basový reflex.
Lepí tělo, nohu a stojan k sobě, vytváří pro nohu ve víku vybrání:Malování těla, nohy, stojanu a krytu, ukazuje nenatřený prsten se skokanem pro kontrast:
Všechno je uměle stárnuto s bronzovou barvou:
Ale za co se ukázalo, tento pluk. Žádná demontáž sloupců, pán je vloží dovnitř celku. Samozřejmě musí být s externím napájením. Pokud ji vezmete dovnitř, může se v uzavřeném prostoru přehřát.Zbývá přidat látku a přilepit propojovací kroužek jako přední panel:

A můžete jej položit na vinobraní stůl (police na klávesnici, samozřejmě později přidanou) a obklopit jej dalšími vintage objekty, stejně jako moderním monitorem:

U skutečných historických předmětů se pseudošroubový sloup dokonale kombinuje, pak mistr píše, že kdyby měl laserovou řezačku, udělal by to samé mnohem rychleji. Návrh se skutečně účastní soutěže, kde hlavní cena je přesně ta ...
0
0
0

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko
2 komentář
Řešení je zákeřné! ))))
Master vezme hotovou válcovou krabici s víkem Dřevotříska
Zdá se, že existuje dřevovláknitá deska. A bylo by lepší si to dát do kufru, jako je D. I. Mendeleev, opilý (po „vynálezu“ vodky), osobně se mu posmíval! :-)))

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...