» Truhlářství »Velký přenosný stereofonní zvukový systém typu vše v jednom

Velký přenosný stereofonní zvukový systém typu vše v jednomJako domácíNa první pohled docela dost. Chcete-li vložit společnou napájecí jednotku a autorádio, připojit vnější reproduktory je jednoduchá záležitost. Ale autor Instructables pod přezdívkou VietnamReviews vytvořil takový monoblokový design. Uvnitř pouzdra MDF existovalo autorádio s funkcí videopřehrávače a vestavěným monitorem a veškerá akustika, blok konektorů a dokonce i baterie. Ukázalo se, že věc byla objemná, ale zároveň přenosná.

Master vybírá MDF s tloušťkou 15 mm jako levný, ale zároveň odolný materiál. Vytváří z něj stěny těla, označí a vytvoří všechny díry:


Přemýšlí, jak budou umístěny dynamické hlavy:Upevní rádio a hlavy a poté je odstraní tak, aby v nich byly otvory pro zašroubování:
Před zašroubováním samořezných šroubů spojujících stěny skříně mezi sebou, je to tak, aby jejich hlavy byly tajné:Provede zkušební shromáždění případu:

V zásadě je to už tak krásné, ale mistr ukazuje perfekcionismus: všechno to rozebírá, brousí, vyplňuje mezery směsí pilin a latexového lepidla, znovu brousí, shromažďuje, zakrývá stejnou směsí šroubů (pro které je zapustil), brousí znovu - a zde nejsou viditelné a konečně překrývá stěny otvorů lepidlem.


K umístění konektorů a přepínače používá master propojovací krabici:Vrací dynamické hlavy na svá místa, vytváří prostor pro rádio s otvorem pro kabely a snaží se ho tam umístit:Dočasně vysune rádio z přihrádky, umístí jej na improvizovaný stojan z krabice, připojí přijímač navigátoru (páni, autorádio, má videopřehrávač, monitor a navigátor, ani mě nepřekvapuje, zda funguje na Androidu nebo Windows CE a obrazovka je na něm) - dotyk), začíná pájením spojovat dynamické hlavy s rádiem, vše izoluje.


Nainstaluje baterii. Pozor, takové baterie nelze připojit k baterii pájením.Bodové svařování nebo přihrádky. Obecně jsou 18650 a MDF hloupá kombinace, je lepší vložit olověnou heliovou baterii z UPS, navíc bude možné upustit od konektorů RPPI a samotná baterie nevyžaduje vyvažovací zařízení. Ale ani v tomto případě nelze zkrat povolit a bylo by dobré umístit 6 A jistič s charakteristickou C.
Průvodce nastaví dva přepínače a připojí je podle následujícího diagramu. Regulátor vyrovnávacího náboje zde není zobrazen pro jednoduchost, ale je a měl by být vyžadován. Pomocí přepínačů můžete vybrat následující režimy: vše je vypnuto, nabíjení baterie, práce na napájení, práce na baterii.Master připojuje napájecí konektor. Aby bylo možné víko propojovací krabice s konektory rychle odstranit a nainstalovat, používá magnety.Průvodce ukazuje různé dynamické hlavy a pasivní emitory, poskytuje vzorce pro výpočet induktorů a kondenzátorů zapojených paralelně a sériově, ukazuje program, jehož jednou z funkcí je výpočet filtrů, z nichž můžete vytvořit systém křížových reproduktorů.


Velký přenosný stereofonní zvukový systém typu vše v jednom


Hudební centrum je mezitím připravené, mistr ho vyfotografuje spolu se svou oblíbenou taktickou baterkou:A on střílí video o zařízení, ukáže se, že tam je opravdu dotykový displej a Android, a navigátor, prohlížeč a video výstup.Je dobré udělat něco podobného každému, komu byl autorádio předložen, přestože auto nebylo. A praktičtí lidé dostávají často zvukové vybavení k obnovení.
3.8
6.4
5.1

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko
37 komentáře
A teď vám řeknu velmi děsivý příběh o stereo. Před třemi lety jsem projevil zájemcům takový účinek.

Vložil jsem je mezi dva reproduktory a řekl, že nyní posílám zvukové kmitočtové tóny do reproduktorů a pak se zeptám, jestli si všimli změny tónu nebo ne. Jedním z nich byl hudebník a uvedl, že si samozřejmě okamžitě všimne nejmenší změny.

Signál z generátoru zvukové frekvence jsem aplikoval pod kontrolou elektronicky počítaného kmitočtu, takže jsem frekvenci přesně nastavil na 1100 Hz. Co slyšíš? Odpověděli „FDII“. Dobře, řekl jsem.

Pak jsem aplikoval přesně 1000 Hertzů z krystalového oscilátoru, který jsem vyrobil. Co slyšíš? FDII. Vy sám jste PI, řekl muzikant, klesl.

Poté jsem podal 1100 v jednom sloupci a 1 000 Hertzů v jiném. Rozdíl je malý, se stejnými frekvencemi, rozdíl si předtím všiml pouze hudebník. Ale co začalo tady! Všichni v souzvuku říkali, že slyšeli nepříjemné bzučení, podobně jako pozadí střídavého proudu. Vy, říkají, zesilovač se pravděpodobně zlomil.

A já ho. Je to bzučení v hlavě xaxa Poslouchej, říkám to a ten sloupec. Poslouchali a řekli: Poslouchejte, v obou sloupcích je jasný tón. a když jsme mezi nimi, pak TON a POZADÍ. Jak to může být ??

Říkám vám, tohle je ve VAŠICH HLAVNÍCH FONITECH, řekl jsem.

A nyní navrhuji poslouchat hudbu v mém zpracování. Ne, řekl hudebník, jindy lepší xaxa xaxa yahoo

Co se vlastně stalo během tohoto experimentu?

Když jsem současně poslal tónové signály 1100 a 1 000 Hz do obou reproduktorů, kmitočty byly smíchány v mé hlavě, jako ve frekvenčním měniči rádia, a rozdílná frekvence 100 Hertz vystoupila, což bylo velmi nepříjemné pozadí, které slyšeli. A když se přiblížili k jednomu nebo druhému sloupci, pozadí zmizelo, ozval se jasný tón.

To jsem ti řekl naprosto vážně.Člověk je v mnoha ohledech podobný elektronickým zařízením. Pohyb svalů je řízen elektrickými impulsy. Mozková aktivita, myšlení jsou také nemožné bez elektrických impulsů.
R555
A tato technologie se jmenovala Fa .. xaxa Stereo.
Byly také fázové posunovače, jako pseudo stereo ...
ino53 Opravdu nejste zmatení. Bylo to ve frekvenční odezvě kanálů. Jmenovitě:

Vzali mono signál a udělali to stereo. Prošel filtrem se zesilovačem a zveličoval horní frekvence původního signálu. Přijal jeden stereo kanál.
Původní signál byl opět propuštěn dalším filtrem, který podceňoval vysoké frekvence. A dostali druhý stereo kanál.

A nízké frekvence zůstaly nedotčeny, téměř se neúčastní stereo efektu.

A tato technologie se jmenovala Fa .. xaxa Stereo

Mimochodem, některé mono nahrávky Elvisa a Beatlesa se díky tomuto systému staly stereo. A to není vtipné, ale hodné úcty.
Pokud se nemýlím, byla to frekvenční charakteristika kanálů?
Ale nejúžasnější věc je, jak vytvořit stereo z mono.

Ne, ne v programu, je samozřejmé, že to není otázka. A na tranzistory nebo mikroobvody. Udělali to ve školních letech.

A řeknu vám, že ti, kteří dostali příležitost poslouchat hudbu zpracovanou takovou předponou, pokud nebyli varováni, tvrdili, že to byl STEREO! A my jsme se jim smáli. Špatně, samozřejmě, činím pokání xaxa
A pak je tu taková super věc zvaná „Electronic stereo extension“. S přítelem ve školních letech bylo sestaveno několik takových systémů. Není to moc obtížné, no, pár tuctů tranzistorů xaxa Jsou tam stovky vyrážek. Takže tady. K dispozici jsou 2 sloupce. Zapnul hudbu. Netlačte reproduktory od sebe! Pozor! Zahrnovali jsme předponu. A hle, stereo efekt se stal, jako by reproduktory byly od sebe vzdáleny dva metry! Pak to bylo úžasné.

Po 10 letech však mnoho knoflíků mělo dokonce i nejlevnější magnetofony.

A nyní se to provádí programově. Tuto funkci může povolit kdokoli.
Bylo nutné pouze zavřít reproduktory mřížkami, zaokrouhlit rohy pouzdra a vyměnit strašidelnou rukojeť na horní stěně, plaše zakrytou baterkou. A tak - ano, pro zahradu je to samé.
Victor Maksimovich
Pro zahradu, kde není lipadrismus, to je vše!
Nejprve to bude záviset na tom:
připojte všechny reproduktory venku

Bez rozmístění reproduktorů na správnou vzdálenost nebude stereo.
Ne. Bude to pak „seleniové žebro“. A mluvíme o selenu !!!
P.S. Vzpomínám si, v 80. letech jsem dokonce psal na „Posttorg“.))) ABC, které ... A nebyly tam žádná žebra a nevypadají jako Měsíc! Odpor je spíše zarostlý))))
A tady je ta věc ... Pamatuji si půl dne, proč bych sakra potřeboval nízkonapěťový vysokonapěťový usměrňovač? !!! Ano, a "napůl odpor" ve stejnou dobu.))) Jak jsem psal na poště - vzpomínám si! Jak se vlastně potom doma vzali (pár si vzal pro každého. Kdo si pak pomyslel na peníze?))))) Ale proč - nepamatuji si to!
Valery
Selen by měl být velikostí a tvarem měsíce!
Jo, jen velmi žebrovaný!
Selen by měl mít velikost a tvar podobný měsíci!))))
pokud jsou reproduktory v nich lepší a také těla - zvuk bude lepší, objeví se stereo.

Stereo nebo mono - záleží na kvalitě reproduktorů a pouzder?
"Dyna E-29", výstup na 6p14p, sotva více než 2 watty. Pro rodilé mluvčí je zvuk jako zápalka. A vedle toho je Horizon-206, má zdravou budovu a uvnitř 3gd38e a 2gd36. Dlouho jsem na něj lízal, nakonec jsem vylezl, kabelové dráty a použil jsem jako reproduktor. Zvuk je nesrovnatelný. Je pravda, že když se rodiče objevili, vše bylo naléhavě maskováno.
A když jsem byl ve třídě v páté škole, sbíral jsem také akustiku z obalu (krabice) zpod televize.
Pak jsem měl pásový magnetofon "Lighthouse 202". Výstupní výkon není tak horký, upřímný Watt 2-3.
A tak příbuzní z Moskvy přinesli z televizoru obrovskou lepenkovou krabici. A tam jsou reproduktory odlišné, rádiové komponenty jsou odlišné ... moje oči se rozběhnou. A svědění rukou xaxa
No, šukal jsem. Do této krabice jsem vložil různé reproduktory, připojené tak, aby se Maják neohnul, vzpomínám si, dokonce jsem vložil nějaké separační filtry. Samozřejmě. bez výpočtů, náhodně.
Řezal jsem to, hrál se zvuky magnetofonu ... A má pouze dva knoflíky pro basy a výšky xaxa
Takže sousedé se rozběhli poslouchat, mysleli si, že mi dali japonské vybavení !!! xaxa dance2
Dodejte, že si sami děláte mnohem lépe ..
Normální nápad, dobrý výkon. Mnoho z nich něco takového dělá, včetně mě.
Není nutné kopírovat 100%, ale sbírat užitečnou věc z toho, co leží bez aplikace, je to správné. dobrá nálada
Citace: Korolev
Host Alex
tohle jsou tryndets! nemotorné umění
... - reproduktory z rozbité kuchyně "rádiové body", zaseknuté v krabicích zpod bot! yahoo

Moje první vážná akustika byla odpružený prostor s 6-polstrovanou bundou Kinapovsky, která vyžadovala magnetizaci, tehdy neexistovaly žádné vážné magnety. Je pravda, že nebydleli dlouho - můj první tip na 18 W na P4BE to také vytrhl na týden
Autor
A truhlář, který chápe, že hlavy šroubů musí být maskovány směsí pilin s latexovým lepidlem a pak vše obrusovat dohromady, není o nic méně pán než elektronický inženýr.
Autor
Přišel jsem na to, jak vypadá tvůj selektorový usměrňovač.
Musí být vyneseno slovo „mistr“
- slovo „mistr“ v těchto článcích označuje osobu, která vyrobila domácí výrobek, bez ohledu na jeho technické schopnosti.
SV
1 Musí být vyneseno slovo „master“, zde je nevhodné, uživatel je lepší.
2
připojit jakékoli reproduktory zvenku je jednoduchá záležitost

jednoduché, ale správné, zejména pokud jsou reproduktory v nich lepší a také případ - zvuk bude lepší, objeví se stereo.
3 řečníci by se rádi něčím přikryli.
4
Ukázalo se, že věc byla objemná, ale zároveň přenosná.

Jeden vylučuje druhého.
5 Měli byste zkontrolovat své články, aby neobsahovaly heliové baterie.
To je v tenkém plastovém héliu! A v olovnatém héliu - z olova! ne_othodi
Autor
A projde případem, je vyroben z tenkého plastu.
Autor
Inteligentní zkušební klávesnice. Pohodlné je, že můžete pohybovat kurzorem pomocí ovladače hlasitosti. Při úpravách můžete přesně zasáhnout kurzor na správných místech v textu. Ze standardní klávesnice, kde tato funkce neexistuje, jsem upadl do hlouposti.
Nedokážu si představit, jak mohu napsat článek od chytrého. A jaký program používáte?
Zdá se tedy, že tento vodík prolazuje všude, ne ?? A hélium je o něco víc než díra! Nepoužívejte procházet přes vedení !!! Skrze to dokonce neprochází ani záření! A bude tenčí než helium!
Autor
Pak to bude muset být zapečetěno. A hélium se stejně trhá.
Autor
Jo, psát vleže.
No, co ??? Olovo - velmi těžké! (No, olovo!). Takže musela být čerpána heliem, aby odstranila váhu !! (No, hélium táhne vzhůru! Na to létají vzducholodí zhezh!))))
Gel. Automaticky opravit závady smartphonu.
- Píšete z chytrých?
Autor
Gel. Automaticky opravit závady smartphonu.
olověná heliová baterie
Takže je to „hélium“? )))
Autor
Tyto boxy nezní velmi málo.
Host Alex
tohle jsou tryndets! nemotorné umění
To by nemělo být tak, že moje první reproduktory byly vůbec - reproduktory z rozbité kuchyně "rádiové body", zaseknuté v krabicích pod botami! yahoo
Host Eugene
Stručně řečeno, v domě chlapa se nashromáždila hromada haraburdí v podobě různých reproduktorů a kus MDF a čínská rozhlasová kazeta. nápad - sračky, provedení - sračky, popis sraček je docela podrobný :)))
Host Alex
tohle jsou tryndets! kousek nemotorného umění :))) muzikál, tyuyumat, centrum :)))

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...