» Modelování »Jevištní opěry ve formě kufrového telefonu

Jevištní opěry ve formě kufrového telefonuAutor Instructables pod přezdívkou Biggsy pro Gang Show (nemá nic společného s gangsteri, takzvanými představeními, ve kterých hrají zvědové, viz zde) Potřeboval jsem rekvizity ve formě starého kufrového telefonu. Tyto telefony, které byly poté nahrazeny mobilními telefony, byly připojeny k jediné základnové stanici v celém městě. Kvůli velkému výkonu museli být vyrobeny velmi velké, byly neseny na opasku nebo umístěny v autě. Přes skromnou sadu funkcí byly takové telefony velmi drahé. Jednodílné kufrové telefony se objevily později, ale představení je o dřívější éře. Sovětský Altaj je také jedním z příkladů kmenového systému. Hovory byly neomezené, neexistovala žádná ochrana před „čtyřhra“, ale také to nebylo vyžadováno, protože pro cestu G8 a meziměstskou cestu nebylo možné, ale stále ještě daleko od předplatného prémiových služeb. "Dejte" odběratel "na vřeteník" "double" nemohl.

Ve skutečnosti, pokud kmenový telefon sestává ze dvou jednotek, anténa potřebná pro komunikaci se základnovou stanicí není na sluchátku, ale na té jednotce, která se nosí na opasku. Ale buď z nevědomosti, nebo kvůli doprovodu, pán umístí anténu na sluchátko, jako analogový domácí radiotelefon z doby před DECT. Venku vypadá sluchátko velmi hrubě:Ale díky zvláštnostem jevištního osvětlení si diváci představení v hale nevšimnou drobných nepřesností:Práce na domácí mistr začíná výrobou bočních stěn trubky:Poté převede velikost diagonální části na následující obrobek:To mu pomáhá odříznout pásku a po ohýbání těla trubky vytváří požadovanou délku:

Jevištní opěry ve formě kufrového telefonu


Průvodce přidá oddíly pro tuhost a nastaví anténu:Zavře stěny přední části trubice, nejprve zespodu a shora:A pak uprostřed:Proč kreslí klávesnici, není ani tak jasné, v hale z této vzdálenosti neuvidí. Zní to jako takový divadelní humor.Nakonec sbírá maketu jednotky s baterií, logikou a transceiverem, který se nosí na opasku, ve tvaru pravoúhlého rovnoběžníku s vybráním pro uložení trubice (horní stěna je mírně zahloubená dolů):Na předchozí fotografii již má pás, ale následující ukazuje, jak jej připojit:Světlo zhasne, opona se otevře. No, rekvizity jsou už tam. Uskuteční se představení o životě bohatých lidí v 80. letech.

0
0
0

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...