» Truhlářství »Kuchařova špička

Sklopná krabice na vaření
Vzhledem k tomu, že sklápěcí boxy se nejčastěji používají v podnicích veřejného stravování, je vhodné je uspořádat vhodným způsobem. Domácí, navržené autorem Instructables pod přezdívkou NortonCreations, je vyrobeno ve formě tzv. aktuální (fr. toque). Dnes je to takzvaná rozmanitost šéfkuchaře. Tato krabička je samozřejmě vhodná v instituci, kde kuchaři nosí takové čepice.

Master začíná pracovat na návrhu výrobou dvou identických disků z překližky o průměru 457,2 mm:Na jednom z disků vytvoří slot pro vytvoření špičky:A v druhém - obdélníkový otvor se zaoblenými rohy, který je extrahuje.Pomocí dveřního pantu se hlavní jednotka nainstaluje na spodní disk, který bude dole, dveře tak, aby špička nevyskočila spontánně, pokud zvednete krabici, ale otevře se, když na ni kliknete zespodu. Mírné zvedání dna, můžete do něj nasadit uši pro malý visací zámek a samotný zámek, to je vhodné, pokud není krabice neustále sledována. A pokud jsou sledováni, můžete jednoduše přidat suchý zip tak, aby při přenášení dveří nezabouchl, což pán dělá. Vyrábí válcovou skříňku z pružné překližky, například Ceiba. Horní a spodní kotouče jsou slepeny a poté dodatečně zajištěny pomocí sešívačky.

V této podobě je krabice již připravena k použití, ale stále nevypadá jako kuchařský klobouk. Mistr ji vyleští brusným papírem, postupně zvětšuje zrno a potom ho skvrní, aby strom nesvítil poněkud tenkou tkaninou.
Při opětovném sešívání konstrukční sešívačky hlavní napne válec hadříkem tak, aby byly získány záhyby, přičemž okraje zůstanou pod a nad:

Spodní část této čepice nemá záhyby, následující ukazuje, jak řemeslník dosahuje toho samého s pruhem tkaniny na krabici, který je obrácen vzhůru nohama na následující fotografii:Zbývá uklidit tkaninu zespodu a shora a také zajistit, aby nebyla viditelná žádná ze svorek ucpaných konstrukční sešívačkou. A můžete dát výsledek kuchaři. Mistr tvrdí, že byl s takovým darem potěšen. Jak ale vyčistí tkáň, když bude špinavá?0
0
0

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko
1 komentář
dva identické disky o průměru 457,2 mm
Kuchařské chuti, průměr 0,45 ma vysoký asi metr!

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...