» Kroužky na klíče »Stojánek na klíčenka pro smartphone s nastavitelným úhlem

Nastavitelný úhel Smartphone KeychainJsme zvyklí na to, že stojan pro chytrý telefon zabírá ne méně místa než samotný chytrý telefon, ale autor Instructables pod přezdívkou chienline přišel na to, jak vypadat jako miniaturní cetka. Mistr se postaral o to, aby nezabírala prostor za smartphonem a pod ním, ale připojila se k němu z boku. Rozměry domácí Master upravil rozměry smartphonu Sony Xperia XZ1, ale je možné vyrobit stojany pro smartphony jiných rozměrů podle stejného principu.

Čaroděj navrhuje tři části stojanu: tělo, rotující část a osa. Výsledné soubory odešle do kráječe:A tiskne s následujícími parametry: tloušťka vrstvy je 1,6 mm (přesnost je taková, ale bude se tisknout rychleji, ale osa a otvory pro ni bude nutné upravit), vyplnění - 20%, s podpěrami pouze z povrchu. A nyní jsou podrobnosti připraveny:Mistr mírně zahřeje osu, řídí ji, nechá ji vychladnout a poté sbírá klíčenku:Pokud tisknete s přesnějším rozlišením, je lepší soubor upravit. Stojan je tedy připraven, vedle něj leží smartphone, zatímco vše je ploché:Ale stojí za to je spojit a výsledek nabývá třetí dimenze. Existují dva způsoby, jak nainstalovat smartphone do stojanu. Zpočátku spočívá na povrchu stolu pouze stojan, který leží vodorovně, a upraví se úhel smartphonu:

Ve druhé metodě jsou stojan i smartphone podporovány na stole, zatímco úhel stojanu je upraven, a tím i smartphone:


Pro čtenáře, kteří nemají možnost vyrábět součásti s 3D tiskem, stejný pán zde nabízí postavit stojan z několika tyčinek zmrzliny, ve kterých jsou řezy provedeny podél tloušťky smartphonu. Úhel náklonu není nastaven, ale princip činnosti je stejný: stojan je připevněn ke straně, a proto, když se nepoužívá, zabírá velmi málo místa.8
8
8

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko
1 komentář
postavte se z několika tyčinek zmrzliny
Něco před chvílí se neobjevilo „lepenkových bláznů“! úsměv

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...