» Vše pro sport »DIY elektrické tenisky

DIY elektrické tenisky
Vítám všechny fanoušky k řemeslu, dnes se zamyslíme nad tím, jak udělat tak zajímavou věc, jako jsou elektrické tenisky. Bude to druh válečků poháněných elektrickými motory. Každý motor je řízen přes Bluetooth. Samozřejmě, abyste mohli jezdit na takových elektrických válcích, musíte získat značné zkušenosti s tím, jak je řídit a jak zůstat na nohou. Důrazně doporučujeme nosit přilbu, chrániče kolen a další ochranné pomůcky. Kromě elektroniky, kterou autor musel opakovat, domácí není těžké vyrobit. Pokud vás projekt zajímá, navrhuji jej podrobně prostudovat!

Materiály a nástroje používané autorem:

Seznam materiálů:
- dva skateboardy;
- elektronika pro ovládání Bluetooth;
- a řemenové pohony pro ně;
- regulátory otáček u motorů 80A;
-;
- silné silné lepidlo;
- tenisky;
- překližka;
- plexisklo;
- šrouby a další.

Seznam nástrojů:
- páječka;
- skládačka;
- klíče, šroubováky atd .;
- bruska;
- vrták.

Domácí výrobní proces:

První krok. Mechanika
Nejprve budeme analyzovat skateboardy, musíte odšroubovat nápravy s koly z desek. Dále určíme, která kola budeme řídit, autorovy motory jsou po stranách vzhledem k nohám. Chcete-li nainstalovat řemenice na kola, prodlužte nápravy. Stačí odříznout nativní osy a místo toho přivařit šrouby.

Dále uděláme označení na kolech a vyvrtaných otvorech, nakonec zbývá připevnit kladky k kolům pomocí šroubů a matic. Kola upevňujeme na nápravy samosvornými maticemi. Pokud jde o motor, je připevněn k ose pomocí speciální konzoly.

Pohon řemenů je snížen, aby se snížila rychlost a zvýšil točivý moment.
Krok dva Elektronika
Autor přepracoval elektroniku, aby se ovládal sám, ovládání probíhá přes Bluetooth. Samozřejmě je rozumné učinit systém synchronním tak, aby při zapnutí oba motory fungovaly stejnou rychlostí. Zdá se však, že autor každého motoru je ovládán individuálně.K řízení výkonu dochází prostřednictvím speciálních regulátorů výkonu při 80 A, podrobnější schéma zapojení viz fotografie.Krok tři Dobíjecí baterie
Baterie je sestavena ze čtyř 21700 článků, jedná se o vysokokapacitní lithiové články, každý článek má kapacitu 4000 mAh. Autor spojuje kontakty bodovým svařováním v sérii tak, aby bylo dosaženo napětí 14,8 V. Buňky samotné jsou slepeny oboustrannou lepicí páskou. Nakonec položíme na baterii smršťovací trubici a pájíme dráty.

Krok čtyři Shromáždění
Montujeme domácí produkt, jako základ budeme potřebovat silnou překližku, k ní připevňujeme nápravy s koly.
Dále instalujeme tenisky na překližku podle velikosti řidiče, bezpečně přilepíme tenisky a navíc je lze zašroubovat šrouby a maticemi.

Instalujeme elektroniku, která obsahuje vysílač a rev regulátor, v zadní části, tam jsou menší šance na zásah. Elektronika může být vložena do plastového akrylového pouzdra. Pro větší ochranu autor odřízl kousky pneumatik ze vznášedla a namontoval přes elektroniku.

To je vše, domácí produkt je připraven, můžete to zažít. Autor na svém vynálezu jezdí bez problémů, ale k ovládání této techniky bude zapotřebí značných zkušeností. Průměr kol vám umožní jezdit na asfaltu a betonu a pro trávu musíte dát více kol. Toto je konec projektu, doufám, že se vám domácí práce líbila a že jste pro sebe našli užitečné myšlenky. Hodně štěstí a kreativní inspirace, pokud se rozhodnete to zopakovat. Nezapomeňte se s námi podělit o své nápady a domácí věci!


9
9
10

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...