» Aliexpress » Nářadí a přípravky »Sada extraktorů pro extrakci klíčových fragmentů

Sada odstraňovač klíčů

Sada odstraňovač klíčů

Někdy jsou situace, kdy se klíč v zámku zlomí a jeho další použití se stává jednoduše nemožným, protože fragment klíče zůstal v larvě. Samozřejmě ji někdy můžete odstranit pomocí improvizovaných prostředků (soubory, pinzety atd.), Ale pokud prvek dostatečně hluboko spadl, stává se opravdu vážným problémem a zde se může hodit podobná sada 12 položek. Obsahuje 8 háčků a 4 jehly s kruhovými zářezy po celé délce. Jsou vyrobeny z nerezové oceli, kliky - z vysoce kvalitního plastu. Háčky jsou označeny značkou označující jejich tloušťku (0,15 mm, 0,2 mm - 2 ks, 0,3 mm - 2 ks, 0,4 mm - 3 ks). Je třeba poznamenat, že oba háčky se svým vzhledem liší od ostatních. Jeden má tedy podobu nějakého souboru a druhý se podobá háčkovacímu háku. Jehly se zářezy se od sebe liší pouze průměrem (0,6 mm a 0,8 mm). Jejich kliky jsou také označeny. Délka háčků je asi 100 mm, jehly asi 90 mm. Nástroje jsou dodávány v běžném balení, jako je zip-lock.

Aby bylo možné extrahovat trosky pomocí takové sady, musí jedna z jehel pouze opravit prvek a současně ho zavěsit. Tento proces vyžaduje minimum času. Nástroje leží pohodlně v ruce, s nimi je docela příjemné pracovat.

Extraktory jsou obecně více než hodné. Kromě snadného použití tato sada také šetří spoustu času a stojí absolutně žádné náklady.

Cena: ~ 217

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...