» Aliexpress » Nářadí a přípravky »Samoobslužná řezací rohož

Vratná řezná podložka


Samočinně se hojící rohož je vynikajícím nástrojem k ochraně povrchu pracovního stolu a stavu pracovní hrany řezného nástroje před možným poškozením, ke kterému dochází při řezání všech druhů materiálů, ať už je to papír nebo kůže. Hlavní vlastnost takového povrchu je způsobena skutečností, že v důsledku vysoké hustoty materiálu jsou řezané strany velmi pevně uzavřeny dohromady.

Rohož samotná je oboustranná, spíše hustá a vyrobená z několika vrstev PVC, horní vrstvy jsou drsné, což jí neumožňuje klouzat. Díky struktuře rohože řezný nástroj snadno prochází podél celé zamýšlené linie, aniž by klouzal nebo držel. Je třeba poznamenat, že psací potřeby, kleštiny a rotační nože fungují obzvláště dobře s kobercem. Dále upozorňujeme na to, že není nutné tlačit nůž hluboko a řezat produkt na jednom místě, protože řezy se nejlépe obnovují na horních vrstvách.

Tato šarže je nabízena v nejuniverzálnější velikosti - formát A3 (450 x 300 mm). Je třeba také poznamenat, že na celém obvodu rohože jsou na obou stranách centimetrové kresby, kromě toho úhloměr, poloměry, průměry, trojúhelníky s vyznačenými výškami, šestiúhelníky s úhlopříčkami uvedených hodnot od 10 do 100 mm, jakož i úhlové značky a obrázky sestávající z čtverce a kruhy různých velikostí v krocích po 1 mm.

Taková pracovní plocha slouží jako vynikající platforma pro velké množství úkolů a již ji používá mnoho milenců domácí po celém světě a při správném zacházení vám rohož bude sloužit dobře po dlouhou dobu.

Cena: ~ 868

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...