» Pro garáž »Elektrický mop pro garáž nebo dílnu

Elektrický mop pro garáž nebo dílnu


Dobrý den, přátelé!
Autorovi tohoto domácí nemůžete dát nic do svých rukou, okamžitě to všechno rozdělí. Tentokrát narazil na starý automobilový kompresor, který už vyčerpal svůj zdroj. Současně však magnetická cívka kompresoru zůstala v provozním stavu. Právě od ní měl autor v úmyslu vyrobit svůj další domácí produkt. Tentokrát to bude elektrický mop, ano, ano, je to elektrický mop.Co lze s takovým mopem odstranit? Vaše pracoviště bude možné vyčistit v dílně nebo v dílně v garáži, z kovových pilin, hoblin a jiných zbytků. Myšlenka je velmi jednoduchá, přesto originální a atraktivní. Seznámíme se s procesem jeho výroby.


Potřebné materiály a nářadí.


Výrobní proces.
Nejprve autor začal demontáží samotného kompresoru a odstraněním magnetické cívky. Podle autora je proces odstraňování spojky poměrně pracný, není zajímavý a vyžaduje speciální nástroje. Ale po nějakém úsilí se mu stále daří extrahovat požadovanou část.

Extrahovaná cívka má velikost 100x30 mm a je připojena ke zdroji napájení 12V.
Ve vnitřním profilu cívky autor zkontroluje dva otvory o průměru 5 mm.
Tyto otvory jsou potřebné pro spojení se spojovacím prvkem, který bude stále třeba vyrábět.
Autor klade cívku prozatím stranou a pustí se do výroby držadla, jehož role bude čip ze starého klubu. Co tedy můžete říci, co z toho bylo v garáži a vyřezávat.


V místě klubového lámání autor provádí řez v úhlu přibližně 45-50 stupňů.Pro výrobu spojovacích prostředků bude autor opět používat to, co bylo nalezeno v garáži. Z kovového rohu autor odřízne pneumatiku o šířce asi 20 mm a délce 80 mm. Zaokrouhlí všechny ostré hrany. Tento obrobek bude přišroubován k elektromagnetu, takže je nutné vyvrtat do něj dva otvory, souosé s otvory vyvrtanými dříve v cívce.

Ze zbývající rohové police autor odřízne další dva polotovary, asi 50 mm dlouhé. Na jedné hraně segmentů se autor ořízne ve stejném úhlu jako úhel na rukojeti. Na opačné straně obrobků bude zkontrolována jedna díra.Připevňuje obrobek k rukojeti kombinováním zkosených rohů, označuje umístění díry na rukojeti a vyvrtá průchozí otvor.Svařuje dvě zkosené desky k prvnímu obrobku, šířka mezi deskami se shoduje se šířkou profilu. Pro estetiku autor namaluje výsledné spojovací prostředky.
Dále autor přistoupí k elektrické části domácího produktu. K tomu vytvoří obdélníkový otvor pro spínač v horní části rukojeti. Další otvor je vyvrtán poblíž základny klubu.Autor prochází přívodním drátem uvnitř držadla a protahuje jej otvorem v základně, autor připojuje konce kabelu k cívce.Po roztržení jednoho kabelového jádra na místě obdélníkového otvoru autor připájí konce kabelu ke spínači.


Téměř hotovo, autor shrnuje všechny součásti elektrického mopu, který mimochodem vypadá velmi podobně detektor kovů.

Našroubujte držadlo k upevňovacím prvkům a následně k magnetické cívce na běžných šroubech s maticemi.


Pro kontrolu síly magnetu se autor rozhodl provést malou zkoušku zvedáním kovových předmětů.
Začněme tím, že autor položí na váhu kovový disk, jeho hmotnost byla 8 kilogramů.

Po zapnutí zařízení autor kov zvedne a domácí produkt jej snadno drží.

Mimochodem autor používá jako zdroj energie starou autobaterii, ale v případě, že nebude jedna, bude možné použít 12V napájení. Je pravda, že napájení by mělo být slušné, myslím si, že napájení ze staré systémové jednotky může dobře fungovat.

Autor se rozhodl úkol zkomplikovat, nyní zvedne talíř o hmotnosti 13 kg. Ale i tyto testy produkt úspěšně prošel.


Dost dobře přestat házet kolem sebe, a ne sundat záda na dlouhou dobu, musíte jít a uklidit své pracoviště.

Když zapnete tlačítko, tento elektroměr snadno magnetizuje kovové úlomky směrem k vám, uvolníte tlačítko a úlomky jsou již v krabici, úžasné. Produkt vykonává svou funkci s ranou.


Je také možné rychle, a co je nejdůležitější, efektivně sestavit některé šrouby nebo šrouby, které by se mohly náhodně rozlit.

Výsledkem bylo, že autor domácího produktu byl tak čistě unesen, že šel zametat tohoto zázračného pracovníka na ulici poblíž garáže. Udělal to však zbytečně, protože elektrický mop vylovil několik ostrých a velmi nebezpečných kovových předmětů pro automobilové pneumatiky.

Jak se tedy zdá, z již tak zbytečného koše, který se právě krouží v garáži, můžete udělat plně funkční a užitečnou maličkost.

Pokud vidíte podivného muže s předmětem podobným detektoru kovů, nebuďte překvapeni. Možná je to právě nově odnesený úklid, autor tohoto domácího produktu.

Na to se s vámi rozloučím, přeji vše nejlepší, sbohem, sbohem.
10
10
10

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko
2 komentář
Mop je užitečnější)))) Já například nikdy vůbec nepotřebuji detektor kovů a mop někdy!))))
Takže, pokud jsem viděl článek s detektorem kovů, který má pero z klubu, zapíšu do komentářů, aby to nezkazilo klubu !!! Lepší je uložit na mop! )))))
Zachránil bych textolit (uhlík?) Profil z hůlky pro něco užitečnějšího, například pro detektor kovů.

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...