» Počítačové kutily » Modding »Pouzdro na PC od kanystr

PC pouzdro z kanystr


Dobrý den, všem obyvatelům našich stránek. Po pořízení nového počítače nebo nových součástí mnoho z nás často uvažovalo o koupi nového pouzdra na počítač. Někteří kupují nový případ nákladně nebo levně, jiní jsou spokojeni se svým starým případem. Ale jsou tu i jiní řemeslníci, kteří to dokážou udělej to sám. Pokud existuje i malá představivost, pak v jakémkoli předmětu můžete vidět případ pro PC a pokud ruce vyrůstají z místa, kde je potřeba, a existuje alespoň malá vynalézavost, pak je možné tento nápad realizovat. Ukážu a řeknu vám o jednom takovém řemeslníkovi, který vytvořil neobvyklý a zajímavý případ ze železné nádoby na benzín, a stálo ho to skoro nic, dobře, téměř nic, vzhledem k tomu, že hlavní detaily ležely doma. Hlavní plus domácí, pak je typ a funkčnost věci omezena pouze vaší fantazií a materiálem. Tento domácí produkt tedy můžete upravit podle svých potřeb. Začněme, rozložte video níže pro podrobnější asimilaci, proces výroby domácího zboží a tak pro začátek připravte materiály a nástroje:

1. Plynový kanystr
2. Sklo nebo plexisklo
3. Stará budova
4. Těsnicí prostředek na plastová okna nebo něco podobného, ​​gumový pásek atd.
5. Lepidlo a bílá páska
6. Nýty nebo kovové šrouby
7. Nýtovač, vrtačka, blázen atd.

Krok 1. DveřeV této fázi autor vloží kanystr bílou páskou, aby nastínil budoucí skici případu. Podle náčrtu, vystřižený blázen, zbytečný. Výsledkem jsou dveře karoserie. Po stranách, jak je vidět na fotografii nebo videu, jsou vyvrtány otvory, na těchto otvorech jsou smyčky upevněny nýty nebo mohou být připevněny šrouby na kov. V důsledku toho byly získány obrysy budoucího sboru.

Krok 2. Poslední dotyk a montáž


Dalším krokem je dobře brousit všechny hrany řezu. Poté se na okraje nanese tmel, tj. Gumový pásek, jak je vidět na fotografii nebo videu. Poté, co je sklo nebo plexisklo upevněno ke dveřím, to je jen na vás. Sklo je křehké, pokud se rozbije, tj. Existuje riziko poškození součástí počítače nebo riziko poranění.Plexisklo se naopak nerozbije, ale jeho minus je, že je méně průhledný než sklo, protože tím kazí vzhled pouzdra. Nyní jsou všechny součásti nainstalovány do pouzdra. Části součástí jsou odstraněny ze starého pouzdra. Poté jsou připojeny v novém případě a poté na ně jsou připojeny komponenty PC. Odebráno ze starého případu elektronika pro spuštění procesoru a je nainstalován do nového pouzdra, jak je vidět na fotografii. Napájecí zdroj je k pouzdru připevněn lepidlem a pro estetičtější vzhled je do pouzdra nalepena LED páska.

Krok 3. TestTo je vše, jak můžete vidět ve videu, případ vypadá více či méně slušně. Ale nejdůležitější je, že to udělal svými vlastními rukama, kromě estetiky budete stále cítit hrdost na svůj výtvor. No, případ rozhodně není vůbec ideální, pokud nedochází k ochlazování vodou, pak komponenty budou velmi horké. Vyřízl bych otvory po stranách a dal chladič pro dobré chlazení. Ve všem ostatním je všechno víceméně normální (myslím). Pokud stále máte nápady na modding, řekněte jí to v komentářích. Popište problémy, které mohou nastat. Abychom pomohli ostatním, možná někdo přijme tento projekt. ATP pro sledování, jako, hodně štěstí všem.
9.6
9.4
9.5

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko
2 komentář
Autor
Souhlasím
Napájecí zdroj je k pouzdru připevněn lepidlem
Není to nejlepší řešení.

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...