» Pro garáž »Jednoduchá garážová vrata s centrálním zamykáním

Jednoduché garážové dveře s centrálním zamykáním
Zdravím fanoušky k řemeslu, v tomto článku se podíváme na to, jak vytvořit jednoduché a levné brány v garáži s centrálním zamykáním. Taková brána vás samozřejmě nezachrání před skutečnými loupežníky, protože je lze řezat, lámat atd. Proto můžete udělat něco takového v hlídaném garážovém družstvu, kde se provádí video dohled, zde určitě nebudete chtít zlomit brány.

Garážová vrata se otevírají bezkontaktně, na vnější straně nejsou žádné zámky a otvory pro klíče. Celá tato věc funguje na základě centrálního zámku automobilu, stačí stisknout tlačítko pro ovládání klíčem, abyste otevřeli bránu. Pokud vás projekt zajímá, zvažte podrobněji, jak jsou takové brány vyrobeny!Materiály a nástroje používané autorem:

Seznam materiálů:
- centrální zamykání (lze objednat levně z Číny);
- překližka;
- vlnitá lepenka nebo podobný materiál;
- profilové trubky (obdélníkové);
- ocelový plech;
- panty pro brány;
- kulatina;
- samořezné šrouby;
- barvy na kov;
- kanál nebo jiný materiál (pro bránu);
- barva na kov.

Seznam nástrojů:
- svařovací stroj;
- bulharština (oddělitelné a okvětní trysky);
- vrták;
- šroubovák;
- kotoučová pila.

Výrobní proces domácí:

První krok. Rám brány
K bráně musíme svařovat dva rámy, k tomu autor používá pravoúhlou profilovou trubku. Řezáme materiál v pravém úhlu a potom dobře svařujeme. Rám je obdélník, ve středu kterého je svařena další trubka, aby se zvýšila tuhost konstrukce.Krok dva Opláštění
Nyní obcházíme jeden z listů brány, protože rám není uvnitř vařen tlustými čtvercovými trubkami, materiál připevníme k tomuto obrysu. Autor používá překližku jako opláštění, je lepší zvolit materiál tlustší a silnější, protože tato část vás ochrání před zločinem z ulice. Překližku nakrájíme na kousky správné velikosti a vyvrtáme otvory pro šrouby. Překližku upevníme šrouby na kov.

Dále potřebujeme vlnitou lepenku, s ní budeme obcházet vnější vrstvu brány, upevnit ji k překližce šrouby po celém obvodu. Nyní nebude tak snadné rozbít vlnitou desku překližkou, alespoň nebude tiše fungovat.A tak, aby se vlnitá lepenka nepoškodila šroubováky, přivaříme klopu podél obrysu kovovými proužky, čímž šrouby utáhneme. Stejné kovové proužky vám nedovolí vytáhnout listy vlnité lepenky.

Výsledkem je docela silná a krásná brána vyrobená z dostupných materiálů.Krok tři Brána
Na druhém listu musíme svařovat rám pro bránu a v důsledku toho udělat bránu. Určujeme velikost brány a její umístění, to je důležité. Svařovací krabici svařujeme z profilových pravoúhlých trubek a podobně svařujeme branku. Zavěsíme bránu na závěsy brány. Ujistěte se, že mezera mezi bránou a rámem není příliš velká nebo malá.

To je vše, poté obložíme bránu a křídlo překližkou s vlnitou lepenkou, jako jsme to udělali ve výše uvedeném kroku. Poté lze bránu nainstalovat na garáž. Aby získal místo, autor vzal bránu před garáž, proto byla pro bránu svařena krabice z kanálu. Díky tomu nyní můžete umístit kompresor nebo jiný užitečný stroj poblíž brány v garáži. Po malování vypadají brány skvěle a docela spolehlivě.


Krok čtyři Centrální zamykání
Přejdeme do závěrečné fáze - instalaci centrálního zámku, lze jej objednat levně z Číny. Souprava by měla obsahovat ovládací jednotku, přívěsky na klíče a přímo elektromagnetické zámky. Potřebujeme pouze jeden zámek, nainstalujeme jej na bránu. Autor prodloužil pažbu, k ní lze přivařit kus trubky nebo kulatiny. Když je brána zavřena, vstoupí stonek mezi rám křídla a vrata a po stisknutí tlačítka se stonek zvedne a dveře jsou otevřené.

Chcete-li zabránit útočníkům v zvedání prutu nožem, doporučujeme svařovat ochrannou desku z ulice naproti ní, nebo můžete jen udělat velmi malou mezeru. Je lepší připojit centrální zámek k baterii a ujistit se, že je nabitá, jinak nebude možné dostat se do garáže během výpadku proudu. Co dělat, když se zámek zasekne nebo selže elektronikazůstává záhadou.

Pokud jde o klapky, jsou zevnitř ručně uzavřeny. To je vše, projekt je u konce, doufám, že se vám to líbilo. Hodně štěstí a kreativní inspirace, pokud se rozhodnete to opakovat. Nezapomeňte se s námi podělit o své nápady a domácí produkty.9.6
9.3
9.7

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko
17 komentáře
Ne ... Pah-pah ... V našem soukromém sektoru nikdo nezamkne garáže ... A poklopy nekradou)))) ... A nikdy jsem neviděl bezdomovce (skutečné) 15 let ... Nazýváme bezdomovci jako opilci ... Ale žijí ve svých domech / bytech ... I když pro ně již odřízli světlo)))). Nemůžeme být bezdomovci (nemáme svobody! Totalita je nepřetržitá!))). Ani jim nedovolí, aby se dostali bez domova - někde je usadí násilně, dávají práci a nutí je pracovat, aby zaplatili za bydlení a jídlo ...)))
Valery, tohle je na Sibiři. Napsali prohlášení, okamžitě odpověděli - nenajdou ho. Toto je velké sibiřské město. Zde lidé bez domova kradou litinové poklopy z kanalizačních šachet (na kov). Takže nyní se kryty začaly přepracovávat na ocel se stodolovým zámkem. Ukradli a předali bronzový detail (lebku) z pomníku Vysočskému. Přijímač (soukromý obchodník) se vrátil
Najednou to byla ukradená kola, zrcadla a stěrače z aut poblíž domů. Byli jsme transplantováni pomalu, splnili jsme plán ...
Proč je tedy hotový?)))
K systému „centrálního zámku“ je připojen pouze jeden elektromagnetický zámek, tento systém však nebude nazýván jinak.

Ano, samozřejmě to bude !!! Když vyjmu sklenici ze Starongu „Moskvich“ a udělám z ní okno v domě, nebudu říkat, že jsem postavil dům s „Moskvich“.)))) Nebo si například z transformátorové televize pořídím transformátor a z něj udělám zdroj energie .Můžeme bezpečně říci, že se jedná o „napájecí zdroj se zabudovanou TV“?
Autor
Používá se v centrálním zámku automobilu? Použitý, jeho autor objednal kit z Číny. K systému „centrálního zámku“ je připojen pouze jeden elektromagnetický zámek, tento systém však nebude nazýván jinak.
Nebudete nazváni jinak bez ruky nebo nohy. No, dobře, argument je u konce.
Pokud poukazujete na rozdíl mezi koncepty fráze „centrální zámek“, pak pochopte, že na slova „centrální zámek“ nikdo nepřemýšlí. Přemýšlejte o otevření všech dveří najednou. Nakonec se objevily dálkové ovladače relativně nedávno! A naučili jsme se centrální zámky na autech od konce 80. let, kdy se na ulicích objevily cizí auta ... A po dvacet let byly tyto zámky otevřeny běžným klíčem !!!
Na začátku 90. let bylo v pohodě postavit se proti krádeži a otevřít auto dálkovým ovládáním! Ale ... Abych dal dálkové ovládání, muselo být auto již vybaveno centrálním zámkem. Nebo ji musíte vložit před instalací dálkového ...
Přepněte ovladač do tohoto článku! Vytvořte tento zámek - nechte jej otevřít klíčem, jako jsou centrální zámky v autech! Bude to i nadále „centrální“, pokud budou mít pouze jedno dveře?
A pokud jsem například jednou použil kyvnou páku z KamAZ jako elektrický šroub na bráně, stal se hrad také „centrálním“ ...
Myslím, že v této garáži není jistě centrální zámek! A proto bylo nutné napsat něco jako „Dálkové zamykání pro garáž Z centrálního zamykání automobilu“
Říkáte nějaké hrůzy z 90. let))). Teď není 90. let. Navíc, pokud napíšu dopis, určitě budou nalezeny. (Nyní neexistuje žádná možnost „nebude hledat“)))). A je velmi snadné sledovat těžké vybavení, takže teď to nikdo neudělá ... Znovu v kovových přijímacích místech je to také teď docela přísné - ne každý bude přijat bez vysvětlení „kde jste ho získali?“ Zkuste například předat kus kolejnice, nebo část průmyslového mechanismu!))))) Takže čas na „stodolové zámky“ v garážích uplynul - nyní jsou většinou plastové uzávěry s dálkovým ovládáním všude. Myslíte si, že jsou velmi silné, i když je tam kovový rám?)))). Ale nikdo se nerozbije ...
Autor
A proč jste Valery, pokud Valery, není to jméno, ale slovo?
A obecně to není slovo, je to jen soubor písmen uspořádaných v určitém pořadí.
A písmena nejsou vůbec dopisy, jsou to obecně přijímané symboly, které mají pro všechny stejný význam.
A hodnota, to není vůbec hodnota, je to výsledek práce neuronů v mozku.
Není nic lepšího než mechanický zámek. Který chcete nastavit, závisí na vašich vlastních preferencích a tloušťce peněženky.

A pokud garáž není v garážním družstvu, ale jako taková ve dvoře? Je také pohodlnější řídit, ukončit, otevřít, zavolat, ukončit, zavřít? Pokud jde o mě - je jednodušší stisknout tlačítko na cestách, zavolat a, opouštět, znovu stisknout ...
Pouze tato brána s tímto zámkem a v mém případě život život nezjednoduší!)))). Elektronika je nutná přesně proto, aby sama OTEVŘÍT, a ne odemčena.
Jednoduché garážové dveře s autem centrální zámek

„Centrální zámek“ je automobilový systém, který zajišťuje otevírání (zavírání) všech zámků při otevírání (zavírání). Nezáleží na tom - dělají to pomocí klíče nebo pomocí dálkového ovladače.
Proto se stalo zajímavým, kolik dveří tam měl v garáži, že pro něj bylo obtížné je jednotlivě otevřít ...
Ale tam:
budete potřebovat pouze jeden zámek, nainstalujeme jej na bránu.

Pokud jde o klapky, jsou zevnitř ručně uzavřeny.

Jaká je tedy „centrálnost“ tohoto hradu, pokud otevírá jedny dveře ???
"hlasitý bitevní zvon"

hlasitý bitevní zvonek - elektrický zvonek na lodi pro signalizaci poplachů a pro jiné potřeby stanovené v chartě lodí

Vysoko postavený zvon MZM-1
úsměv
respekt "hlasitý bitevní zvon"
elektronika v garáži pro zabezpečení
Zeptal se soudruh. Přívěs na dveřích a prsten hlasité bitvy! úsměv
Chraňte svůj majetek jakýmkoli legálním a dostupným způsobem.
Jeden z mých známých konstruktérů provedl v továrně malé kuše na ochranu jahod v zemi! Whoa, jeden zapomněl to sundat, dostal kovový šíp na pátém otočném bodu, propíchl pánevní kost, celá nemocnice a továrna těsně sousedily! Potěšil jsem ho skutečností, že kdyby byl v hlavě, neměli by se k sobě blížit, ale vyjádřili soustrast vdově! úsměv
Je to proto, že uvedení jakékoli elektřiny a elektroniky do garáže nedává vůbec smysl. Není nic lepšího než mechanický zámek.

Pro vaši zobecnění jsem uvedl příklad ze své vlastní praxe. Je zde několik dalších železných garáží s TAKÝMI ŽELEZNIČNÍMI ZÁMKY a klíče ukradenými za libru. výsměšný
Musíte jen pečlivě umístit elektrikáře a elektroniku do garáže pro zabezpečení. A 3kg stodola zámek lze jednoduše zavěsit na rukojeti. Pro doprovod
Citace: Pronin
zánik elektrické energie v garáži hlavního města (a nejen) je snadno vyřešen přidáním skryté zásuvky (zástrčky)

Ne úplně naplněné významem toho, co jsem četl ...
Tento článek je o zámku, poháněný elektřinou. A nezáleží na tom, zda se jedná o baterii nebo síť 220. A vy jste uvedli příklad o nutnosti mít bezpečnostní systém. Ani já, ani článek o tom neřekl ani slovo. Chraňte svůj majetek jakýmkoli legálním a dostupným způsobem. Existuje mnoho jednoduchých a složitých systémů.
Není nic lepšího než mechanický zámek.

Pro jeho syna existovala železná garáž s mechanickými zámky. Auto tam nezůstalo. Takže, každý shmurdyak.
Řekl jsem mu, aby dal poplach (a rádiový signál). Vzdálenost od domu (bytu) ~ 250m.
Tak ukradli v noci ticho a garáž sama se zámky a zbytek. Kovoví dělníci pro další prodej kovového šrotu.
Jejich technologie je často silná v soukromých rukou. Takže si myslím, že zde potřebujeme elektroniku a elektriku. A zánik elektrické energie v garáži hlavního města (nejen) je vyřešen jednoduše přidáním skryté zásuvky (zástrčky). Pro přenos energie a kódu.
... připojte se k baterii a ujistěte se, že je nabitá, jinak nebude možné se dostat do garáže, dojde-li k výpadku proudu. Co dělat, když zámek zasekne nebo odmítne elektroniku, zůstává záhadou.

Je to proto, že uvedení jakékoli elektřiny a elektroniky do garáže nedává vůbec smysl. Není nic lepšího než mechanický zámek. Který chcete nastavit, závisí na vašich vlastních preferencích a tloušťce peněženky.

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...