» Konstrukce » Dokončovací práce »Nástěnná dekorace bytu

Nástěnná dekorace bytu

Doporučení? Doufám, že nikdo vážně nevěří, že celá Evropa dokončuje byty pouze v šedé barvě.
Klasický barevný výběr pokojů závisí na osvětlení a velikosti pokojů. Pokud okna směřují na sever, zvolte teplé barvy světla - nažloutlé, béžové, světle zelené. Na jih - tmavě modrá, modrá, vínová, tmavě zelená, tmavá terakota.


Reliéfní omítky nebo tapety ve velkých místnostech mohou být velké, malé - malé.
Světelné proudy vizuálně zvyšují hlasitost, tmavé proudy klesají. Můžete hrát s barvou zakrytím kovových částí (kliky, smyčky atd.) Chromem, niklem, bronzem, mědí, stříbrem.


Dříve jsme se pravděpodobně stydali jasných barev, takže náš průmysl produkoval matné, ponuré barvy a vybledlé tapety. Nyní výběr barev, laků, tapet, linkcrustů, linolea atd. tak skvělé, že si každý může vybrat svého vlastního jednotlivce, styl.


Rozšiříme místnosti, provedeme klenuté otvory, omítneme podle vlastního vědomí a vyměníme sanitární zařízení. Budujeme naše obydlí v jasných nebo tupých, teplých nebo studených, veselých nebo ponurých tónech a nazýváme to opravou evropské kvality.

0
0
0

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko
3 komentář
Lady9213
Množství barev bohužel někdy hraje s lidmi krutý vtip: jejich chuť kazí. Přesto, pokud se nekroutíte, ale klasika - vždy to bude v módě.
pilulka
Jasné barvy jsou dobré pro ty, kteří často opravují. Žít v místnosti s jasně červenými, jasně červenými nebo světle zelenými stěnami po dlouhou dobu je únavné. A teď je tu co vybírat, to je fakt!
lina
Absolutně souhlasím s tím, že s velkým množstvím materiálů, které jsou v současné době v obchodech prezentovány, si můžete na rozdíl od jiných stylů, barev vybrat sami sebe.Nyní máme opravu, viděl jsem dost různých materiálů - můžete si vybrat jak v ceně, tak v kvalitě.

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...