» Truhlářství »Dřevěné pouzdro na flash disk ze tří druhů dřeva

Dřevěné pouzdro na flash disk ze tří druhů dřeva


Zdravím všechny milence domácí. Flash disk v naší době se stal tak populární, že téměř všichni uživatelé počítače se neobejdou bez něj. Celá tato popularita spočívá v tom, že pomocí flash disku můžete provádět mnoho manipulací s počítačem nebo jinými zařízeními, která s ním dokáží pracovat. Jednoduše řečeno se jedná o kapesní jednotku, jejíž objem se každým rokem stále více zvyšuje, protože technologie nestojí, jednoduchost a funkčnost jsou dvě hlavní výhody tohoto zařízení. Ale není to vždy tak, že by design pouzdra na flash disk vyhovoval uživateli, s kterým jsem se také setkal. Z tohoto důvodu jsem se rozhodl vyrobit vlastní domácí budovu, která uspokojí mé potřeby, jak z estetického hlediska, tak z hlediska pohodlí. A abych dal věci více originality, nezastavil jsem se u jednoho druhu dřeva, ale vzal jsem tři najednou.

Navrhuji sledovat video o tom, jak jsem vyrobil tento domácí produkt.Chcete-li vytvořit domácí obal na flash disk ze tří druhů dřeva, budete potřebovat:
* Parkety různých druhů dřeva nebo brousků
* Pila
* Brusný papír nebo bruska
* Elektrické vrtačky a vrtáky do dřeva
* Flash disk, jehož design pouzdra nevyhovuje
* Epoxidové lepidlo
* Čistý lak na dřevo
* Kapronova nit
* Soubor

To jsou všechny materiály a nástroje, které vám pomohou při montáži provizorního pouzdra.

První krok.
Nejprve se musíte rozhodnout o materiálu, vybral jsem tři parketové podlahy různých plemen, a pak jsem zkontroloval, jak se chovají, když byly lakované, protože barvy se mohly sloučit do jednoho, což rozhodně není dobré.


Dále jsem změřil rozměry flash disku, jeho šířka byla 1,7 cm a délka 4 cm, pro okraj na šířku jsem nevzal 1,7 cm, ale 2 cm, protože při zpracování jsem nechtěl, aby případ ztratil sílu.Krok dva
Po měření jsem se vyzbrojil pilovou pilou na kov, ano ano, je to jen tak, protože taková pila na pile poskytuje velmi málo vroubkování, což šetří čas pro další zpracování. Protože délka těla bude 4 cm, proto se každý segment bude rovnat 4/3 = 1,33 cm, nestojí za to jít do každé stotiny kusu, vše lze během procesu broušení upravit. Viděl jsem takový kus z každé parkety, pak jsem je slepil pomocí epoxidového lepidla.

Hlavním bodem je to, jak pevně budou komponenty držet, bude to přirozeně nepříjemné, pokud se v důsledku toho alespoň jeden kus odloupne z pouzdra, takže pro trvalé spojení jsem zabalil budoucí pouzdro flash disku nylonovým vláknem a nechal jsem tvrdnout po dobu 20 minut.

Krok tři
Po vytvrzení epoxidového lepidla můžete nylonovou nit odstranit. Po uvolnění kapronové niti jsem odstranil přebytečné epoxidové lepidlo nožem a mírně jsem ošetřil nepravidelnosti mým brusným zařízením, které jsem vyrobil z motoru z tiskárny, přilepením brusného papíru na kruh.
Krok čtyři
Pak jsem pomocí vrtáku vyvrtal tři díry o průměru 3,5 mm do obrobku, nemusíte se vrtat skrz, jinak to budete muset udělat znovu. V poslední krychli jsem nechal zadní stěnu řádově 4 mm, aby případ neztratil sílu. Do hotových děr by se měla vložit deska pro flash disk, ale dnes by nikde neměl soubor.

Kulaté díry jsem dokončil souborem do pravoúhlého tvaru a pravidelně jsem se uchýlil k velikosti portu USB.
Krok pět
Po dlouhém přizpůsobení rozměrů montážního otvoru pro desku pro flash disk jsem se rozhodl, že je čas rozebrat jeho starý obyčejný kufřík.

Otevírá se docela snadno pomocí jediného šroubováku, v důsledku toho bylo možné vložit celou desku flash disku do pouzdra bez stížností.

Nyní můžete lepit desku k pouzdru, proto jsem také vzal epoxidové lepidlo a poté, co jsem vynechal malou část desky, dal ji tak, aby vypadala 1,2 cm, neméně.
Když lepidlo úplně ztuhlo, úplně jsem brousil celé tělo, odstranil jsem lepicí body, aby nemohly být vidět klouby. Po velkém brusném papíru jsem vzal „null“ a přinesl případ do dokonale hladkého stavu.


Krok šestý
Výroba případu se blíží ke konci, ale nebude to lidské. Proto jsem vzal láhev čirého laku na dřevo a přikryl celé tělo jemným štětcem, jedna vrstva v tomto případě nebude stačit, rozhodl jsem se zůstat na třech vrstvách, což si myslím, že bude stačit.
V tomto případě je domácí pouzdro pro flash disk připraveno, ukázalo se, že je vzhledem ke svému vzhledu zcela originální, protože kombinuje krásu každého ze tří plemen.

Děkuji vám všem za pozornost a kreativní úspěch.
1.5
5
1.5

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko
2 komentář
Jednou jsem udělal knoflíky staré clave, ukázalo se to pošetile, ale trvalo to dlouho.
Ukázalo se to skvěle!

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...