» Konstrukce » Dokončovací práce »Jednoduchý sádrokartonový oblouk

Sádrokarton jednoduchý oblouk

Sádrokarton jednoduchý oblouk

Dříve nebo později se každý bude snažit něco změnit ve svém domě, jedním slovem, aby se změnil. K tomu není vždy nutné zahájit generální opravu, s přestavbou zdí, změnou celkového vzhledu areálu. Těžké, prašné a špinavé opravy lze snadno nahradit jakýmkoli dokončovacím materiálem.

Naštěstí v naší době to stačí. Většina lidí je náchylná ke sádrokartonu. Pohodlná manipulace, ze které můžete snadno vytvořit téměř jakýkoli design. S pomocí tohoto materiálu můžete vytvořit víceúrovňový strop, stavět sloupy, vyřadit z něj stěny příček nebo postavit vchod ve tvaru oblouku ve dveřích a tak dále. V tomto článku popíšu proces výroby sádrokartonu udělej to sám.

Před zahájením práce je nutné vypočítat požadované množství materiálu. Poté již načrtněte výkres budoucího oblouku a přeneste jej na sádrokarton.

Autor této dílny před zahájením potopení oblouku připevnil ke stropu po celé délce a šířce budoucího oblouku dřevěný blok. Dále na desku sádrokartonu nakreslí půlkruh o velikosti, kterou by měl být oblouk. Poté se začne vysekávat. K tomu se používá elektrická skládačka. Autor bude potřebovat dva takové polotovary - pro obě strany oblouku.


Poté, co jsou díly připraveny, je třeba je opravit v místě, kde je plánován oblouk. Autor je připevňuje k tyčím, které upevnil na strop a část zdi. Sádrokarton je osazen samořeznými šrouby. Dále, po instalaci těchto dvou půlkruhů, v koncové půlkruhové části oblouku, v otvoru mezi částmi, autor vložil dřevěné bloky pro rozpěrky a dodal produktu sílu. Upevňují se také samořeznými šrouby.

V dalším kroku se ořízne pás sádrokartonu na šířku rovnající se mezeře v oblouku. Tento pás je připevněn příčnými tyčemi začínajícími od okraje oblouku.

Dále podél okrajů oblouku je na obou stranách nainstalován klenutý roh a na oblouku je upevněn.


Po provedených akcích začíná putty konec oblouku.Po zaschnutí je nutné chodit s smirkovým hadříkem, aby se odstranily nerovnosti na povrchu.


Později je oblouk opatřen základním nátěrem, na jeho koncích jsou nainstalovány ozdobné prvky a celá struktura je natřena. Výsledkem je, že autor bez vynaložení velkého úsilí, času a peněz nezávisle vytvořil poměrně jednoduchý a elegantní oblouk!
10
1
2

Přidejte komentář

  • úsměvúsměvyxaxaokdontknowyahoone
   šéfeškrábnutíhlupákanoano-anoagresivnítajemství
   promiňtanecdance2dance3prominoutpomocnápoje
   zastavitpřátelédobředobrá náladapískatlžícejazyk
   kouřtleskánícrayprohlásitvýsměšnýdon-t_mentionstáhnout
   teploirefulsmích1mdasetkánímoskingnegativní
   not_ipopcorntrestatčístvyděsitděsíhledat
   posměchděkujitototo_clueumnikakutnísouhlasím
   špatnévčelablack_eyeblum3červenat sechlubit senuda
   cenzurovánopleasantrysecret2hrozitvítězstvíyusun_bespectacled
   třástrespektlolprovedenívítejtekrutoyya_za
   ya_dobryipomocníkne_huliganne_othodibludzákazblízko

Doporučujeme si přečíst:

Podejte to pro smartphone ...